2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ÇÖKÜŞTEYİZ YAWWWWWW KİMSECİKLER YOKKKKKKKK
HIH UYUSUKK EYLÜL ANNİŞLERİİİİİİİİİ
GEL KIZIM BİZDE GİDEK hııh

valla ayşecim resmen benim bilgisayarın başında içim geçiyor dedim ya akşam hiç uyuyamadım bugün bir bitse. kızlar bu arada eşim işten çıkmamı istiyor ben istemiyorum off yaa

selam kızlar doktordan yeni geldim işyerindeyim malesef bebeğimin cinsiyetini öğrenemedimmm ama Allaha şükür herşey yolunda dedi doktorum inşallah bidahaki sefere cinsiyet belli olcakk sizler neyapıyorsunuz bakalım

Ohh maşallah canım.. Bebişini görmüşsün.. İyi haberlerini almışsın... Cinsiyetini de bir dahaki sefere öğrenirsin inşallahh... Zaten en önemlisi sağlıklı olmaları

ahh öznur keşke benimkide işten çık dese ama maleseff 2,5 ayım var çıkmama..... azcıkta bebeğim için çalışıom en azında ona istediklerimi alabilmek için.

Bende 20 lik dişimle biraz uğraşmıştım.Bende de yer yoktu çıkması için.. Doktor operasyon lazım olacak dedi ama Allah yardım ettii.. Beni çok zorlamadan dr dişimi çıkarmıştı.. Ama iki gün bişiler yiyememiştim. Sadece pipetle sıvı şeyler almıştım..
Delikız korkma sakın.. Ama acısını çekmektense bence bir dişçi bul önce hamile olduğunu söyle sonra 20lik dişini...
a.s.

ya hilarya valla kızmassan sana yine sorucam ya bu forum aç diyosunya ben bunu silmek istiyorum nasıl silerim ikncisi kasıklarım da danki bişiler çekiliyo gibi ağrıyo sizinde oluyomu

itsagirlpembea.jpg

biz de kızımla oda kapısı süslerine bakıyodukkkk

ya hilarya valla kızmassan sana yine sorucam ya bu forum aç diyosunya ben bunu silmek istiyorum nasıl silerim ikncisi kasıklarım da danki bişiler çekiliyo gibi ağrıyo sizinde oluyomu

bildiğim kadarıyla onu moderatörler siliyorlar... http://www.kadinlarkulubu.com/sitede-yasadiginiz-sorunlar-f341/index.html
Belki bu linkde işine yarar...

Valla canım benim bir sağda bir solda gerilme gibi oluyor.. Bu arada neden kızalım arkadaşım.. Hepimiz birbirimize yardım edeceğiz tabi... Bilgi paylaştıkça çoğalır..

Selasmlar,Nasılız bugün annecikler????

Ben de okuldan geldiim,yemeğimi yediiim...
Ne güzel hemen hemen herkes bebeğinin cinsiyetini öğrendiii...
Darısı benim de başıma 26 sında gideceğim doktora günler geçmiyooor....
En son 8 martta gitmiştim doktora nerdeyse 2 ay olacak meraktan çatlicam,inşallah herşey yolundadır ,yavruşumu da çok özledim...Bababsı da görecek bu defa çok heyecanlıyız...

ahh öznur keşke benimkide işten çık dese ama maleseff 2,5 ayım var çıkmama..... azcıkta bebeğim için çalışıom en azında ona istediklerimi alabilmek için.

CNM ben sürekli çalıştığım için (evim işyerine uzak) çevrem hep buralarda. evimin çevresinde ne akrabalarım var ne arkadaşlarım evde bütün gün napacağım ben cmtesi pazar bile evde sıkılıyorum.ama işyerimde çok uzak olduğu için çok yorucu oluyor eşimde dinlenemiyorsun hiç diyor off ya

Ayşenuur benim de 2,5 ay kaldı valla ben de gün sayıyorum...

Yazın şöööyyyle koca göbeğimizi kaşıya kaşıya
klimanın altında evde otursak dimi ama yaa.....

Şekercim ben park yatak düşünmüyorum,karyola alacam büyük ihtimalle...
Şu sonradan büyüyenler işe yarar gibi duruyorlar..

Şekercim ben park yatak düşünmüyorum,karyola alacam büyük ihtimalle...
Şu sonradan büyüyenler işe yarar gibi duruyorlar..

Ben park yatak düşünüyorum kızlarr.. Ama bulduğum model chicco nun kinden baya büyük.. 4 yaşına kadar kullanılıyormuş. Büyük ihtimalle onu alıcam..

nbr hanımlarrrrrrrrrrrr
mommy canımm vala gün sayar oldummmm temmuzda işten ayrılınca bebeğimin eksiklerini hazırlamaya başlayacam allah izin ederse.............

merhaba arkadaslar, bebek odasına bır karyola kendı yatagımzn yanınada bır besık aldıgımız zaman park yataga gerek kalıyor mu? yaa park yatak tam olarak ne ıcın ben anlamadım sorması ayıp :eek: gerekli birşeymi CADIARZU.

merhaba arkadaslar, bebek odasına bır karyola kendı yatagımzn yanınada bır besık aldıgımız zaman park yataga gerek kalıyor mu? yaa park yatak tam olarak ne ıcın ben anlamadım sorması ayıp :eek: gerekli birşeymi CADIARZU.

canım o beşikler 6 aya kadar kullanılabılıyor 6. aydan sonra park yatak veya herhangı buyuk yataklar alınıyor onlara yatırılıyor bebısler ondan gereklı bısey bence..
park yatagı 4 yasına kadar kullanabılıyorsun kımısı besık almıyor drek park yatak alıyor kımısıde bızım gıbı once besık sonra park yatak alıyor anladınnna.s.

Cansuuuuuuuuuuuuu
Evet Yarin Geçecek Seninki öbür Haneye Benim Bugün Geçti Bebişin Takvimii:teytey:

X