2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canımmm cevsen tak bide ayetel kursu arapça yazdı onu yanında taşı.. yatarkende okuda yat.. yatagının baş ucunda kırmızı esarp bulundur valla bana denenler bunlar canım

Ayetel kursi benim her zor zamanımda okuduğum, bana hep huzur veren çok mübarek bir duadır.Tavsiye ederim. Hem nazardan hem kötülüklerden koruyor. Ezberimde var, her dışarı çıktığımda, zor anlarımda, yatmadan evvel okurum, bu aralar birde okuyup göbeğime de üflüyorum :)

canım öle ama işte yinede bende korkuyorummm nese bakalım az kaldı dr gitmeme gideyim ögreneyim bi çok rahatşıyacam ayrılaca güzel hamişler göbüş çıkmaya başladımı benim bi çok çıkıyo bazende hiç çıkmıyo....benim ne bir aşermem nede bi bulnatım var hamile oldugumu anlamıyorum gibi sanki degilim gibi çok tuhafff demiiii:bbo:yaa inş bebeklerimiz saglıklı sıhatlı dogar

ben şimdiye kadar kilo almadığım halde göbeğim çıktı ve gören herkes fark ediyor çok abartı değil ama belli olmaya başladı ama daha çok erkennnn :)))) dr genelde 20 hafta civarı başlar demişti

hııı anladım canım benimde var göbüş ama çok az belirgin yada bana öle gelito herkeze çıkmış diyo ama:)yaaa 12 haftalıkkende cinsiyetögreniyormuş inş gittigimde ögrenirim yaaaaaa

Merhaba arkadaşlarlar
Ben bugün 10+3 oldum. Hamile tşörtleri giymeye başladım, karnım büyüdü, top gibi karnım var, çok güzel. Bu arada kilo alma konusunda rekor bende sanırım, ben tam 6 kilo aldım, 53 den 59 a çıktım, bu aylarda kilo almamam gerekiyor aslında ama elimde değil, yediklerime dikkat ediyorum, sağlıklı beslendiğimi düşünüyorum ama alıyorum ve bunu hiç sorun etmiyorum, önemli olan benim ve bebeğimin ve sağlığı. Bulantılarım hala oluyor. Sabahları aç karna istifra ediyorum hemen her gün, boğazım acıyor artık ama olsun, bebeğimin iyi geliştiğinin göstergesiymiş.15 martta gidicez doktora ikili test için. İnşallah hepimizin bebekleri sağlıklıdır. En son gittiğimizde 8 haftalıktı miniciğim, gittiğimizde ne kadar farklı olacak, ne kadar büyümüştür bebeğim,ay sabırsızlanıyorum, çabuk gel 15 mart. evlerimize birer ultrason makinası alsak ne iyi olur.

yaaa çok kilo almışsın ben sadece 2 kilo aldım sasırdım karnının şişmeside normal mı bu kaadr küçükken bilemicem senin ki şimdi bide tekmeliyordurda:):):):):)

bende bugun 11+2oldum sanırımmm canım benimde marttın 17 sınde korntolum varr bakalım görecez 8 haftalıkken gittim çok küçüktü tek kalp atışları belliydi şimdi büyümüştür heralde:S demiii

bende bugun 11+2oldum sanırımmm canım benimde marttın 17 sınde korntolum varr bakalım görecez 8 haftalıkken gittim çok küçüktü tek kalp atışları belliydi şimdi büyümüştür heralde:S demiii

tabi büyümüştür artık hareketlerini görürsün 11 haftalık arkadaşım gitmiş elleri kolları kıpır kıpırmış:teytey: ben 9 haftalıkken gittim kafası şekli belliydi :teytey: büyüyorlar artık:nazar:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben göbeğim kocaman olsun istiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
Sapıttım yinekafamçokkarıştı

yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben göbeğim kocaman olsun istiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
Sapıttım yinekafamçokkarıştı

umarım kocaman olur madem istiyorsun cnm. fakat tamamen yapıyla alakalı görümcem 6 ayı bitirdi çok küçük bir göbişi var :)))

yaa inş görürüm canım bakalım hayırlısı bende göbüşüm kocamn olsun istiyorum onu hissetmek istiyorummmmmmm tekmenemesini istiyorummmmmmmm ama az kaldı işte kızlarrrrr::))

Hanifecim biz seninle aynı gidiyoruz bende 10+4 haftalığım benimde hala bulantılarım var bende en son 8 haftalık iken gitmiştim şimdi ayın 21 inde gitçem ikili tarama testi yapılcakmış çok heyecanlıyım ya bebişimi görcem yine.nekadar kilo aldım bilmiyorum zaten ben kiloluyum iyice şişiyorum aman dert etmiyorum kiloları yeterki sağlıklı olsun bebişimde kilolar verilir.

Hanifecim biz seninle aynı gidiyoruz bende 10+4 haftalığım benimde hala bulantılarım var bende en son 8 haftalık iken gitmiştim şimdi ayın 21 inde gitçem ikili tarama testi yapılcakmış çok heyecanlıyım ya bebişimi görcem yine.nekadar kilo aldım bilmiyorum zaten ben kiloluyum iyice şişiyorum aman dert etmiyorum kiloları yeterki sağlıklı olsun bebişimde kilolar verilir.

Seninle aynıyız canım.benimde 10+4 oldu bugün,kontrolümde ayın 19 nda.7haftalıkken kalp atışlarını duymuştum ama çok merak ediyorum.Zaten kiloluyum göbişim vardı öncesindende ama sanki biraz daha çıkmış gibi bakalım hayırlısı onun bi an önce büyümesini istiyorum,benim karnımda bi an önce kocaman olsun.Önemli olan sağlıklı olması aslında.İnşallah hayırlısıyla hepimiz bebişlerimize kavuşuruz:nazar::emir_bebek:

kızlar dün doktor kontrolüm vardı çaok ii geçti allaha şükür.Doktorum 25 martta gel ikili tarama testini yapalım dedi.bide doktoro karnımın bir anda neden böyle dışarı fırladığını sordum.kil almadığım halde güldü bi önce e hamilesin ondan olmasın sakın dedi :) normalmi bir nda şişmeye başlaması hormonlar bitakım ayalamalar yapıyolarmış benim küçük balığım tam 2.7mm baş popo :)

kızlar dün doktor kontrolüm vardı çaok ii geçti allaha şükür.Doktorum 25 martta gel ikili tarama testini yapalım dedi.bide doktoro karnımın bir anda neden böyle dışarı fırladığını sordum.kil almadığım halde güldü bi önce e hamilesin ondan olmasın sakın dedi :) normalmi bir nda şişmeye başlaması hormonlar bitakım ayalamalar yapıyolarmış benim küçük balığım tam 2.7mm baş popo :)

MAŞALLAH kocaman olmuş :))inş hep böyle iyi geçer canım :nazar:allah bebişlerimize sağlık versin

MAŞALLAH kocaman olmuş :))inş hep böyle iyi geçer canım :nazar:allah bebişlerimize sağlık versin

:teytey:eek:leyy oleyy buldum seniiiii:hooray:
tmm bende burdan yazışim artıkın barimm:içelim:

bende 9 haftalık hamişim fakat sankı hamiş değilmişim gibi gelıyor bu zamana kadar bıkere kusmadım mıgdemde bulanmadı sadece afedersınız bı sabah öğürtü geldı okadar:uhm: sanırım rahat bi hamişlik gecırıyorum, arada mıgdemde agrı oluyor ondan bıraz şikayercıyım bırde hep eksılı tuzlu seyler yıyorum onceden tatlı delısıydım cıkolata yemeden duramazdım ama sımdı yuzunu goresım yookkk ,kımısı ye ekşiyi dogur ayseyii , ye tatlıyı dogur atlıyı diyor:roflol: bunlar gercekmi bayanlar yaa nebılım inanasım gelmıyor birde hamiş ne hissederse bebişin cınsıyetı o olurmus sizlerde his varmı:sm_cool:

X