2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayşenurrrrrrrr sosis kız onlar sosissssssss sacına sarıp bükeceksinnn çok kolay gece yap sabaha kadar tutar ama saçın nemli olsun üsttekileri boşver sosis daha kolay:dance:

ay seren hanımmm benden önce anlatmışşşşşşşşş durur mu naniknanik
ördüklerini iyi günlerde giydir anessa evde olsam ben de yapardım kızıma bişeyler
en çok da saç bantları var ya bayılıyorum onlaraaaaaaaa internette bulursanız koyar mısınız kızlarrr a.s.

günaydıııınnn kızlar...

aldıklarınıza ördüklerinize bayıldım..güle güle giyin giydirin...herkesler iyidir umarım..benim bu ara uyku sorunum var işyerinde kafamı nereye koysam diye bakıyorum hep uykum var...nekadar uyusam doyamıyorum uykuya.geçer diyorlar ama bakalım nezaman...

Anesssa bebişin iyi günlerde giysin inşallah annesinin el emeği göz nuru onlarrr ne güzellll yaaa...

aynennn güzelimmm
çook uykumm varrrrr
işe gelmekten nefret ettim bu hafta resmennn

esneyip duruyorum
iki çene eklemimde ameliyatlı yine çenem çıkacak diye korkuyorum valla,çatur çutur sesler geliyor:)

kocam sağolsun valla tekstilci olmanın faydaları önceden de ondan giyiniyodum tam senden kurtuldum dedi ama bu senen de böyle tunikler moda oldu yine yakalandı bana hamiş kıayfeti niyetine getirmek zorunda kalıyo şimdi de tayt getiricek getirsin onu da koyarım

ayşecim miden bulanıyosa bi paket çubuk kraker al tuzlu bastırır mide bulantını bende de bazen oluyo açıyom bi paket kemirip kemirip duruyorum iyi geliyo

:dilcikar: TABİKİDE ŞEKERİM DURURMUYUM HİİÇ:dilcikar:

evet bu sene cok moda saç bantları, ben kendim yapıyorum alın tulbenti güzel cıvılcıvıl olanları ustune pul boncuk işleryin hariiiiiikkkaaaaa :teytey: yazın gunesınde pırıl pırıl parlıyor cok şıklar

,

günaydın günaydın günaydın

cüvcüv,frekans ve dream81 tebrik ederim.allah tamamına erdirsin inşallah.

hilarya ve anessa iyi günlerde kullanın inşallah cicilerinizi.

dün yazdıklarınızı okudum ama ben yazamadım bir türlü.bugün yazışalım artık.dün oğluşumuzun oda takımının siparişini verdik en sonunda kızlar.işte aşağıdaki gibi olucak.şifonyeri olmucak ama perde bantı ve 3 tane resim çerçevesi olucak ayrıyeten.(babamızın isteği) 1.100 ytl.ye anlaştık.5 taksit.

http://www.meltemmoduler.com/tr/urunler_zoom.asp?picture=true&name=Estetik&id=642

cnm hayırlı olsun cok şık gule gule kullanın oğluşunla bırlıkteee:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…