2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

valla maydonoz ve nane biliyorum ama zencefilin gebelikte sanırım bi zararı yok ablam bana günlük balla karışık 1 kase yediriyor :sm_confused: ama bidaha araştırırım

CANIMM ŞUNU TAM ÖĞRENİP FORMÜLÜNÜ BANADA VERİRMİSİN?YANİ HERGÜN 1 KASE BALLI ZENCEFİLMİ YİYORSUN?
ben buarada zencefil nasıl birşey onuda bilmiyorumm

kızlarrrrr ne yaprsınızzzzz oklavacı seren ne yapar yineeeeeee.kuaföre gidecemde vaktim yok hiç yaa....

BEN GİDİYORUM KIZLAAAAAAAAAAAAAR
KENDİNİZE VE BEBİŞLERE İİ BAKINNNNNNNN
KAÇAK AYŞENUR SEN DE OKUYUNCA İYİ BAKARSIN KENDİNEEEEEEEKötü Kazen
AY LAV YUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :dance::dance:

CANIMM ŞUNU TAM ÖĞRENİP FORMÜLÜNÜ BANADA VERİRMİSİN?YANİ HERGÜN 1 KASE BALLI ZENCEFİLMİ YİYORSUN?
ben buarada zencefil nasıl birşey onuda bilmiyorumm

canım zencefil aktarlarda bulursun 2 tatlı kaşığı zencefili normal bi kase içine koyup ballıda üzerine koyup karıştır yerimseniben 3-4 saate bir dolu tatlı kaşığı yiyceksin hepsini birden yeme sakın a.s.

valla kızlar insanın kendi annesi gibi yok
dün akşam anam geldi yemek hazırladı bize
geçen günde eşimle tartışmıştık haftasonu akşam 5te kurstan çıkıom zaten yorgunum
abimler gelebilir dedi bende gelmesinler dedim. tartışma başladı abilerini istemiyormuşum
ama babamlar gelince böyle yapmıyormuşum bu arada abisi babamdan 1 yaş büyük.
istemem tabi benim anam bana yardım edio herşeyimi yapıo elitm benden hizmet beklio
zaten yorgunum niye istiyim dimi ama ...

ayy kızlar şu 3 lü 4d ultrasonlarını da bi atlatalım allahın izniylee artık daha rahat alış veriş yaparım.... temmuzda yada temmuz sonu gibide odasını hazırlarızz artık

HAFTA SONU ALIP HEMEN DENEYECEĞİM CANIM
ÇOK SAĞOLLL

rica ederim inşallah iyi gelir sanada aman fazla tüketme kaseyi küçük seçersen zencefili bir tatlı kağışı koy a.s.

bende kaçtım kızlar bebişleride sizleride öpüyorum a.s.

TAMAM canımm ilk fırsatta deneyeceğimm
hadi sana ve minnoşuna iyi akşamlar canımm

ADRES: Hürriyet Mahallesi Hürriyet Caddesi No:79 Yenibosna / İSTTel : 0 212 653 25 56
Fax:0 212 653 25 56
Fct: 0 535 412 47 06
Fct:0 542 787 78 91
MAİL: info@suslubebe.com

adresi buu kime yakınn bu mağaza şimdi

valla ayşenurcum ben kendi derdime düştüm çare arıyordum:))
çok tatlı şeyler bulmuşsun yine
afferin kız sana:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…