2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
saat te 2 olmuş akşam anneme gidecem yemeği orda yiyecegizzz dolmuşa binecem yine.........
kızımla gezcezzzzz hehehe etilerden dokuma 1 saat sürüyoooooooooo

bende hep kız anası olarak gordum kendımı hep kız ısımlerı dusundum ama oglum oluyor olsun oda evlat napalım ınsallah ıkıncısı kız olura.s.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
saat te 2 olmuş akşam anneme gidecem yemeği orda yiyecegizzz dolmuşa binecem yine.........
kızımla gezcezzzzz hehehe etilerden dokuma 1 saat sürüyoooooooooo

bizde bu akşam kayınvaldelere gidicezzz
aslında hiç sorun etmemde böyle şeyleri,hamile olalı akşam yemeklerinden sonra şişiyorummm ve uzun oturmak istiyorummm(
tabii orda olmaz öylee..
ama ne yapalım haftada 1 uğramak da lazım hemde bugün sevgili kayınpederimin doğum günü:)))

benim kayınvalidem turhalda :dance: ama geldimide 3ay kalır herhalde:tomato:

kız serennnnnnnnnnn
ben olmasam sen kimlen uğraşıcannnnnnnnnn oklava geliyo oklavaaaaaaaaaa

:mymeka:susss yersin şaplaaa:roflol::roflol: ay senle ugraşmak hoşuma gidiyo kıs napimmmmm insan sevdıgıyle bole ugraşırmış yaaa:asigim:
:mymeka::roflol::roflol:

bu gezenti bilmiş cansuuuuu nerdeeee bak görüyormusun aslında ona oklava gerekklava: hanfendi geziyo neguzel bizde burda pişelim oturmaktan kıcımız yamuldu beeeeekafamçokkarıştı

selam kızlarrrr nasılsınız bugün bakalımmm ben dün doktoruma gidemedim yarın gideceğim malesefff allah nasip ederse yarın öğrencez cinsiyetide bebğimin durumunu da bu arada kim nederse desin ben bebeğimi hissediyom artıkkk hareketli valla ağrılarım oluyordu öznurun dediği gibi bende ondandır diyordum ama kesin vurmaya başladı resmen valla
ayşe bu arada aysonu kızlarına selam çakıp kaçmışsın hemen gel bakalımm bekleyenler var

benim kayınvalidem turhalda :dance: ama geldimide 3ay kalır herhalde:tomato:

o da zor iş valla güzelimm
ama inan hamile olduğumdan beri akşam gezmeleri tam bir kabus oldu
annemlere gittiğimde öyle olmuyor, yemeğimi yiyip bir tarafa yayılıyorum:))herşeyim ayağıma geliyor:))

HAYIRLI SONUÇLARLA GELİRSİN İNŞALLAH CANIMMM ALLAH BEBEİŞLERİMİZE HERZAMAN SAĞLIK VERSİN KORUSUN BİZLERİ

yürüüüüüüüü be seren kim tutar seniiiiiii
ARTIK SANA OKLAVACI SERENNNNNNNNNNNNN diyecemmmmmm
:)=)))))))))

ayyyyyyyyyyyyyy gülmekten öldüm valla sağol kız serenimmmmmmmm
ben de bugün işten 3 te çıkıcam heheheheheeeeeeeee
üçlü teste gidiyozzz kocişle e sonra da biraz gezeriz janııııııııııııııımlülülülülülülülülülülülü

ayy ne mutlu sana canımm
bende 14-15 .haftadan beri seyirme gibi hissediyorum ama doktorum bebek hareketlerinin düzenli olarak hissedileceğini söyledi,benim hala gün içinde belli periyotlarda hissettiğim bir tekmeleme vakası yokk(hala seyirme gibi,20.haftayı bekliyoruz hiç olmadı 22

ohhh ohhh maşallah herkesin cinsiyet tablosu çıkıyor yakında boşlukların hepsi dolacak inşallah.benimkide yarın belli olur inşallah yaa ya göstermezse benimkii çok merak ettim şimdiii

o da zor iş valla güzelimm
ama inan hamile olduğumdan beri akşam gezmeleri tam bir kabus oldu
annemlere gittiğimde öyle olmuyor, yemeğimi yiyip bir tarafa yayılıyorum:))herşeyim ayağıma geliyor:))

VALLA CNM AYNEN BENIMDE ANNEME GIDINCE OOOOHHH RAHATIM AMA KAYINVALIDEYE GIDINCE YATAMIYORSUN OTURAMIYORSUN ILLE HIZMET EDICEKSIN İŞTE ZOR BU İŞLER HAMILEYKENDE HİİİÇ CEKILMIYOR VALLA
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUNa.s.

VALLA CNM AYNEN BENIMDE ANNEME GIDINCE OOOOHHH RAHATIM AMA KAYINVALIDEYE GIDINCE YATAMIYORSUN OTURAMIYORSUN ILLE HIZMET EDICEKSIN İŞTE ZOR BU İŞLER HAMILEYKENDE HİİİÇ CEKILMIYOR VALLA

evet canımm,ne kadar aran iyide olsa olmuyor,yakışık almıyor poponun üstünde oturmak..
ama anneler öylemi?ahhh ahhhh bizde ana olucaz dini şimdi??

evet canımm,ne kadar aran iyide olsa olmuyor,yakışık almıyor poponun üstünde oturmak..
ama anneler öylemi?ahhh ahhhh bizde ana olucaz dimi şimdi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…