2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ben geldim kızlar dışarıda süper bir hava var ya insanın içeri giresi gelmiyor ama 1 saatliğine çıkmıştım napalım.şöyle bir bakındım pek birşey bulamadım sanırım biz hamileleri çoğu mağaza dışlıyor ( hiçbirşey bulamadım

evet maalesef öyle ama hamile kıyafeti diye değilde normal tuniklerin büyük bedenleri uygun oluyor canım,ben öyle aldım üstleri
ama alt için mecburen hamile mağzası olmak zorunda

bebekom dan canımm 2,224 ytl canım kdv fiyatı

valla ablam odası benden demişti daha hamile olmadan önce:)))
o zaman bakarım durumu müsait olursa izin veririm almasına,yoksa biz alırız:))
yani ben sadece beğenicem
ama kıyamam ablacımada, hem fiyatı uygun olmalı hemde güzel,zaten oda içine sinmezse almaz

evet maalesef öyle ama hamile kıyafeti diye değilde normal tuniklerin büyük bedenleri uygun oluyor canım,ben öyle aldım üstleri
ama alt için mecburen hamile mağzası olmak zorunda

ya evde olsam sorun değil havalar birden ısındı iş yerinde olmuyor üst sorunum yok ta şimdi tunik tarzı yada belden bol modeller moda ama alt bulmak imkansız gibi off off bebişi düşünürken birde kendi derdime düştüm :uhm: herşeyden kötüsü zamanda yok

birazkomsunun yanına gittim kafa dagıtmak için simdi geldim sizleri özledim canım arkadaslarım biraz sohbet edelim dedim ne yaptınız ben yokken :sm_cool:

Kızlar ben bebeğimi hissettim az önce..Geçen günde sanki patlayan şeker yersiniz dilinizin altına aldığınızda garip bir pıt pıt hissi olur ya onun gibi.
Şimdide sanki su torbası ya da balık kaymış gibi hissettim allahım inanamıyolrum.Bu haftada hissedilmesi mümkün olabilir mi arkadaşlar ben yanılıyormuyum yoksa????[

Tebriklerrr canım... Ne büyük bir mutluluk değil mi???
:teytey::teytey:

cnm inş hissettiğin bebişindir belki erken hissetmişsindir.drum ilk hamileliklerde 20. haftada hissedeceğimizi söyledi fakat 2.hamileliğini yaşayanlar bu haftalarda hissedermiş

evet sedacım bende hissediyorum bazen cok degişik bir duygu bende sasırıyorum büyüdü bebişlerimiz birazcık daha artık hareketlerini belli ediyorlar sanki :dance:

Sedacimmm Hissedilir Canimm Hadi Gözün Aydin Arkadaşimmm Ben Hissedeli Epey Olmuştu Zaten Ama Bu Aralar Daha Sik Oluyo Allahima şükürler Olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…