2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

iyi geceler canım geçmişolsun bende aynen nezle oldum hapşırıyorum devamlı burnumda akıyo off yaa inşallah en kısa zamanda düzeliriz haftasonu güzelcene dinleneyimbari iş yok

aslıcım bende öyleyim akşam emek yerken başladı daha devam ediyor ağlayasım geliyor hep

canım sormaa 2 gündür eşimle kavgalıyız konuşmuyoruzz.kavga büyüdü de büyüdü. üstüne başka şeylerde olduu kendimi çok yalnız hissediyorumm annem aradı onu da üzdüm sesini duyunca tutamadım agladımm. :a015:

bu bizim duygusalığımızdan kaynaklanıyor onlar da anlayamıorlar nedense durumumuzu bizde yemekte tartıştık konuşmuyorum şimdi bakalım ne olacak

anneni üzme ne olur çok üzülürüm onlara onun bişeyden haberi yok ki nerden bilsin moralinin bozuk olduğunu

bu bizim duygusalığımızdan kaynaklanıyor onlar da anlayamıorlar nedense durumumuzu bizde yemekte tartıştık konuşmuyorum şimdi bakalım ne olacak

evt gerçekten hiç anlayışla karşılamıyorlarr karşılamadıkları gibide üstümüze geliyorlar bide. benimki iki gündür eve geç geliyor şimdide gelmedii dahaa. off yaaa senağlama

Aslıcıııımm...inan kendii üzmene çok üzüldüm...Barışırsınız bitanem yaaa, olur böyle şeyler, sende uzatma barış kocanla.Hepimiz arada sırada küsüyoruz eşlerimizle...Annen de üzülmüştür bak onun hatırına alttan al..

Benim ki geçen gün diz üstü bilgisayarımı duvara fırlatacaktı, baya bir tartıştık yani..Hele bir fırlatsaydı kafasını kırardım onun
İçelim dertleşelim:içelim:

sorma canımm yaa annemi hemen aradım zatenn. barışırız ben küslük yapmam kimseyle de şimdiye kadar küsmemişimdir kim ne yaptıysaa.eşimle sabahta beri msjlaşıyoruz o yazıyo ben yazıyorumm ve hala gelmedi.

Biraz işi çıkmıştır gelir saat daha çok erken, takılmıştır biyere arada bir rahat bırakmak lazım benimki arada arkdaşlarında dertleşip içip kafa dağıtıyor ve çok rahatlıyor, merak etme sıcacık evini ve karısını özleyerek dönüyorlar sonunda...

Haklısın deli kız anlayışlı olmaları şart ama benim eşim çok sinirli bir anda parlıyor, o anda anlayış falan kalmıyor tabi...

canım hergün eve saat 6,30 gelen bey gelmiyor pek öyle dışarıda kalan biriside degildir hemen eve gelir 2 gündür kavgadan birşey yapmıyoruz msjında saygısızlıgı görmemek için gelmiyorum dedi yine beni suçladı.her zaman tek taraflı suçluyuz hep alttan almak zorundayız sanki.her zaman inanınki alttan alan bir saat bile kırgın duramayan ben bu sefer haklıyımm ama hala beni suçluyorr.beni anlamıyorsun diyorum bu halimle hergün ben ona ilgi gösteriyorumm ama yokk degişen hiçbirşey yokk. kızlarr sizleride sıkıyorumm kusura bakmayınn çok doluyum sanırım.

öyle şey olur mu hiç hepimizin başına gelen şeyler bunlar sıkılmayız biz;
bence eşini ara mesaja falan halledemezsiniz 2 gündür süren konuyu, eve gelmesini konuşmak istediğini söyle gelince de sinirlenmedemn derdini anlat hala da anlaşamazsanız konuyu kapatmayı seçebilirsiniz ortak bir yol bulamıyorsanız boşuna yıpratmayın kendinizi

Slm.aslıcım ne sıkması yazını şimdi gördüm dayanamadım bişeyler yazmak istedim,inan benimkide hiç hamile filan dinlemiyor resmen hergün bir iki posta kavga ediyoruz,şu kızda hassas biraz anlayışlı olayım falan yok yani,bugün dışarı çıktık inan dışarıda dediğim ufacık bişey için yine tartıştık hemde sokakta herkes bize baktı ama sonra hiçbişey olmamış gibi davranması yokmu bide,ya boşver üzme güzelim kendini bebişini düşün o da üzülmesin annesia.s.Herşey yoluna girer sen üzüldüğünle kalırsın inan Allah şu eşlerimize akıl fikir versin diyorum başkada bişey demiyorum:içelim:

Valla aslıcım, aranızda yaşananları bir tek siz bilebilirsiniz, ben konuyu bilmiyorum fakat şunu söylemeliyim ki karşılıklı saygı çok önemli, heralde şimdi sana kızgın o yüzden inadına gelmiyor gibi görünüyor. Bazen çocuk gibi oluyorlar, bir de ben şuna inanıyorum hakikaten erkekler mars tan kızlar venüsten, bazen birbirimizi anlamamız imkansız olabiliyor.Eşlerimizin kafaya çok taktığı birşeyi biz görmemezlikten gelebiliyoruz ya da tam tersi..O kadar üzme kendini eşin gelince birşey olmamış gibi davran, sabah sakin kafayla ona yalnışını anlatırsın.

Geçmiş olsun güldencim şu havalar yokmu mahvetti bizi valla.Bende yorgunluktan ölüyorum resmen,balla toz zencefili karıştırıp ye öksürüğe birebir ayrıca ıhlamur ve naneyide tavsiye edrim canım tekrar geçmiş olsuna.s.

hiç anlayış yokk hemdee hamileymişiz hassasmışızz bana diyorr sen abartıyorsunn diyee.

güzelim tlfla arasam açmazkii geldiginde de konuşacagını sanmıyorumm msjımda güzel şeyler yazdımm belki sıkıntımın kaynagı ona baglı ama ne bileyimm hepten hassaslaştımm sizde öylemisiniz gerçekten benmi abartıyorum diyorumm bilmiyorum. dırdırda etmem sen şöylesin böylesin diye hep ben dilini kullanırımm kırmayayım diyee. hiçbirşeye üzülmüyorumda en çok bebişimide etkiliyorum diye üzülüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…