2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar bana müsade en bugün hep teyzem için hastanedeydim.çok yoruldum.uyumak istiyorum, aslıcık üzülme bak şuraya yazıyorum 2 güne kalmaz barışırsınız. gülşahcım sana da iyi geceler...delikız seni de öptümmm...

kızlarrr hepinize çok tşk ediyorumm güzell annelerimm benimm.haklısın canımm 2 güne kalmaz barışırız da bu duygusallıgımı nasıl yenecem bilmiyorumm. önceden de çok duygusaldımm ama şimdi heptenn.kendine iyi bakk güzel annem tatlı rüyalarrr. Şeniz

ben de çıkyorum hatıra sevgili başlayacak şimdi;
ii geceler güzel anneler herşey gönlümüzce olsun

Biraz geç gördüm sedacım ama iyi geceler güzelim inşallah rüyanda bebişini görürsün,teyzenede acil şifalar dilerim canıma.s.

Günaydinlarrrrrrrrrrrrrr Kizlarrrrrr Bebişlerrrrrrrr
Ay Kizlar Dün Dayanamadimm Bebeğime 1 Tane Zibin Takimi Aldimmmmm
Bide Dün Akşam Eşim Kendine Jumptan Hali Saha Ayakkabisi Almiş.....ve Hediye Olarakta Kizima Pembe Ayakkabi Almişş Azcik Büyük Ama Olsunnn Hediye Hediyedirr... Koyarim Resimlerini Okiş.

kızlar günaydınnnnnnnnnn
şu cumartesi fünleri işe gelmenin işkencesini anlatamam sizee
bende evimde olup uyumak istiyorum yaaaaaa
heyyyyy kızlar nerdesiniz ?
uyuyorsunuz tabi uyuyun uyuyun benim yerimede canlarım okiş

Esracimm Valla Yatiyo Bizimkileerr Kaldik Mi Ikimizzzzzzz.....teyzesi Dur Cicilerimizi Gösterelim Sana

BU TAKIMI 7,00 YTL ALDIM İNDİRİMDEYDİ ÜSTELİK ÇOKTA İYİ YANİ
BUNUDA BABASI ALDII ARTIK BİDAHAKİ YAZA GİYİNİR KIZIMM ALLAHIN İZNİYLE.. FİYATINI BİLMİYOM.

Benim Bu Zibini Aldiğim Yer çok Uygunn Belki Bi Kaç Parça Daha Bişeyler Alirim Ama Onularida 3 Lü Testten Sonra Inşallah

gunaydın kızlarrr... ayşecimm cok guzelmiş aldıklarınnn güle güle giydir bebegine insallahh .)))

GÜÜÜNAYYYDIINNN EYLÜLÜN GÜZEL ANNİŞLERİİİİİİİ:teytey::teytey:

AYŞECİMM CANIMM ALDIKLARIN COK ŞIK GÜLE GÜLE GİYDİR BEBİŞİNE VEE ÇOOKK UYGUN VALLAAa.s.

günaydın ayşecim ve esracım ve diğer annişlerim

ayşe çok güzelmiş aldıklarınız.allah iyi sağlıklı güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah.

bizde bugün bebek odası yaptırmak için ilk adımı atıcaz inşallah.eşimin teyzesinin marangozu var.çok güzel ve sağlam yapıyor adam.ayrıca fitaıda iyi yapıyor.şimdi internetten bakıcam güzel bi bebek odası ona göre yaptırıcaz.güzel şeyler bulursanız sizde bana haber verin olur mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…