2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kizlar Hadi Bize Müsade Bizde Gidiozzzzzzzzzzzzzzzzz........... öptüm Sizleriiiiiiii
Iyi Bakin Yiğenlerimeeeeeeeeeeeeeeeeee
Allaha Emanet Olunnnnnnnnn

sagol Ayşenur sen de Allaha emanet ol canım bebişine iyi bak
dolmalardan bizim için de ye tamam mı :)
iyi akşamlar...

ayşecim kusura bakma çok yoğunum bugün valla canım çıktı evde bakarım artık çok sağol canım ellerine sağlık çook çok öpüyorum seni

Seren Canimm Sağolll Umarim Bulurum Güzel Bişeyyy..............
Asliiiiiiiiiiiiiiiii Bidenem Sizin Ne Olduu Aranizdaaaaaaaa
Bizim Küsme Sebebimiz Ne Bilionuz Muuuuuuuuuuuuuu
Neymiş Dün Arkadaşiyla Bilgisayar Oyunu Oynatmamişim Ondan Darginizzzz.....
Ayyy Bazen Diyom Benim 2 çocugum Var Diyeeeeee..
1 Kiz 1 Erkek Ayy Bennn Sabahtan Beri 10 Kere Aradi Kocişim Ne Yapion Ne Yapion Diyeee............... :)))))))))))))))))9

yazıkk kız kocişine
o kadar aramış
içine oturdu demekki
sende akşama öpte unutun:)))))))))))

iyi akşamlarrrrrr canım

hepinize iyi akşamlar güzel anneler
kendinize ve bebişlere çok iyi bakın..
Allaha emanet olun canlarım..

slm. herkese hayirli olsun bende 2008 de yani aralikta anne olacagim insallah allahin izniyle benim 2. bebegim allah herkesen cocuklarini anali babali büyütmek nasip etsin

kızlar merhabalarrr
kac gundur başım catlıcak gibi agrıyooo vede tansiyonum hep 9-5 boyle basımda dönüyo fenayım cook .(((( nasıl gecer bas agrısıı?????

merhabalarrr ben hiç iyi degilimmm kendimi çok yalnızz hissediyorumm kimse yokmu..

gündüz daha çok kimse oluyo galiba akşama pek kimse kalmıyo anlaşılan, neyse kalan sağlar bizimdir:)))))

ne güzel hepiniz resimlerinizi koymuşsunuz bende istiyorum ama beceremiyorum arkadaşlar nasıl yapacam boyutları büyük geliyo benim resimlerimin nasıl küçültülyo bilmiyorum pek anlamam bu işlerden yaaa helppp

gündüz daha çok kimse oluyo galiba akşama pek kimse kalmıyo anlaşılan, neyse kalan sağlar bizimdir:)))))

gündüz sohbete katılan bir çok arkadaş çalışıyor ve iş yerinden katılıyor mesaileri bitti bizim gibi evde olanlar için pek saat fark etmiyor sanırım a.s.

çok hastayım her tarafım ağrıyor boğazım acıyor öksürüyorum ateşim var yokmu hemen çözümü:çok üzgünüm:

X