2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

serennnnniim dün acil toplantıya girdim güzelim sonra baktım çıkmışsın üzüldüm (
açsana şimdi yerimdeyim esraya verdim adresini dee
cansuuuuuuuuu h.g tatlım

serennnnniim dün acil toplantıya girdim güzelim sonra baktım çıkmışsın üzüldüm (
açsana şimdi yerimdeyim esraya verdim adresini dee
cansuuuuuuuuu h.g tatlım

ayy saol cnm ben ozelden atmayı bılmıyorum o yuzden atamadım saola.s.
suan patron ve musterı var acamıyorum malesef(( olsun cnm dun işin oldugunu anladım zaten sorun dgl nasılsa hergun burdayız:teytey: öğlen acarım yazısırıza.s.
buarada sankim seni görmüşlüğüm var gıbı kıs,:uhm: belkide göz aşinalığıda olabılır:icecream:

günaydın arkadaşlarrrr benim akşamdan beri sol kasığımda ağrı var inş önemli bişi değildir drumu aradım doğumdaymış aynı durumda olan varmı normal mi acaba

günaydın arkadaşlarrrr benim akşamdan beri sol kasığımda ağrı var inş önemli bişi değildir drumu aradım doğumdaymış aynı durumda olan varmı normal mi acaba

canım korkma sakın
rahim büyürken bazen sancı olurmuş,bebişin büyüyor annesi
ama yinede doktoruna bilgi ver

cnm rahmın buyudugu ıcın oluyor bence endıse etme onlar olacak karnımız genısledıkce bakalım ne agrılarla karsılasacagız o yuzden sımdıden alısmalısına.s.

aklıma geldı şimdi cansuuuu senınde dun cok agrın vardı cnm ne oldu gectımı aradınmı doktorunu:uhm::uhm:

Canım aynısı iki gündür bende de vardı... Ama bugün daha rahatım... Geçti galiba..
Eğer devam etseydi bugün dr a gidecektim.. Ama benim ağrı bir solda bir sağda oluyordu..
Sen yine de ulaşabilirsen dr la konuş.. için rahat etsin..

Teyzelerimizz biz oğluşumlaa yürüyüşe gidiyoruz.... Ortalık çok kalabalık olmadan biraz gezelim...
öğleye doğru gelirim yine....
a.s.

çok saolun kızlar iyi ki varsınız ya yarın kontrolüm var zaten eşimde normal panik yapma dedi ama elimde değil ozaman yarın gittiğimde sorarım hepinizi çook çook öpüyorum saolun

Teyzelerimizz biz oğluşumlaa yürüyüşe gidiyoruz.... Ortalık çok kalabalık olmadan biraz gezelim...
öğleye doğru gelirim yine....
a.s.

OHH GEZ BAKALIM GUZEL HATUN OGLUSUNU GEZDIR BAKALIM GEZENTILER SİSİİİİ:))) BIZDE AKSAM GEZİCESSS:dilcikar:

Geldimmmmmmmmmmmmmm
Cansuu Gez Canimm Valla En Iyisini Yapiyonnnnn Yaaaa Bende Evde Olmak Istiyommmmmm Kahvaltimi Yapip Yürüyüşe çikma
Bebek Mağazalarini Gezmek Istiyom Yaaaaaaaa

Geldimmmmmmmmmmmmmm
Cansuu Gez Canimm Valla En Iyisini Yapiyonnnnn Yaaaa Bende Evde Olmak Istiyommmmmm Kahvaltimi Yapip Yürüyüşe çikma

ayyy valla aynen canımmmm
ne güzel olurdu,şöölee uzun uzun kahvaltı yapmak
sonra yürüyüşe çıkmak
ohh ohhhh
imkanı olan değerlendirsin kzılarr

Geldimmmmmmmmmmmmmm

bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bendeee kader arkadasım bendeeeeeeeeee cok istiyorummmmmmmmmmm:çok üzgünüm:senağlama

BENDE özellikle bugün evde olmayı isterdim. gerçi artık havalar ısınmaya başladı hergün böyle hissedeceğime eminim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…