2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

benim randevum yarın ama 3 lü testle ilgili drum hiçbirşey söylemedi benden heyecandan sormadım bakalım yarın belli olur :))

KIZLARRRRR Bİ DAHA Kİ DR A GİTME GÜNÜNÜZ NE ZAMAN VE 3 TESTLERİNİZ NE ZAMAN....a.s.

canım bizim üçlü testimiz için kan alınmıştı bugün yarın sonucu öğrenirim sanırım..
bir dahaki randevumuz doktorumla değil radyoloji prof.yla olacak,ayrıntılı ultrason için oda taaaa 3 mayısta:KK43:

cnm benımkısı 26 nısan:çok üzgünüm: cok var daha ozledımde bebegımı merakta edıyorum
baya buyumustur kuzucumm:nazar: herhalde ozaman 3lu test yapar bana ıkılı testı gerek gormedı nedense:uhm:

öznurcum sende calısıyordun dımı kıs nedıyorsunda ızın alıyorsun patrondan bende ızın almak ıstıyorum bazen ama nebılım karnım cok cıkmadıgı ıcın cekınıyorum
ızın ıstesem verırde arkamdanda konusur en sınır oldugum sey vermıceksen ızın ne konusurkı arkamdan:dilcikar:

ben önümüzdeki hafta 3 lü test yaptırıp sonuçları doktora faxlayacağım kontrolum ise taaa mayıs 8 de

Ana Kizlarrrrr 4 Kalbim Olmuşşşşşşşşş Maşallah :))))))
Yaa Gamzeli06 Vardi O Nerelerde Yaa Haberi Olan Yokmuuuuu

Canım onu bende merak ediyorum MSN den görüşüyoduk ama bir haftadır girmiyor sanırım evi taşıycaktı bide patronla araları iyi değildi hayırlısı olur inşallah

kızlar buda alt degıstırme mınderıymıs:roflol:

ıkı parca kafası bebek yastıgıymıs bebegın kafası oraya konuyormus cok degısık:teytey:

ya hepsi güsel ama sonra bunları odada nerelere sığdıracağz benim bebiş odam çok büyük olmayacak kiii :KK43:((

SERENCİM ben cmtesi günleri çalışmıyorum bütün randevularımı ve testlerimi ogüne ayarlıyorum. bir tek ikili testimin sonucu için yarım gün izin aldım okadar cnm. ama ben mide bulantılarım ve istifralarım çok olduğu için arada 1-2 gün izin aldım 1-2 haftadır iyiyim çok şükür sürekli çıkarıyordum onlar öğürtülere dayanamayıp gönderiyorlardı :)))))))yani karnım şişmeden çok belirgindi hamile olduğum :))))

urunresmi44432rg1.jpg
16,90 YTL
urunresmi44441th1.jpg
16,90 YTL
urunresmi44451hc1.jpg
16,90 YTL
urunresmi44481hq1.jpg
16,90 YTL
urunresmi45071af8.jpg
9,00 YTL
urunresmi45721xv3.jpg
8,50 YTL
urunresmi45731dr2.jpg
8,50 YTL
urunresmi45741gl9.jpg
8,50 YTL
urunresmi58241uj3.jpg
9,00 YTL

BEBEİŞLERİMİZ İÇİNN AY BEN BAYILDIMM ÇOKTA UYGUN

st47579kr1am8.jpg
45,00 YTL

Kodu : 47579
Ürünün Kodu : 2165
Ürünün Adı : Playgo Müzikli Gece Lambası
Markası : PLAYGO
Üretim Yeri :Uzakdoğu
Markanın ait Olduğu ülke : Belçika

Özellikleri :

Müzikli Gece Lambası, sevimli hayvan desenlerini duvara yansıtarak bebeğinizin dikkatini çekecek ve müziğiyle bebeğinizi sakinleştirecek.
Kolayca taşınabilir.
3 farklı konumda kullanılabilir.
1. Müzik eşliğinde tavana sevimli desenleri yansıtır.
2. Sadece tavana desenleri yansıtır.
3. Sadece müzik çalar.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı : 0+ Ay

st27206kr1jn0.jpg
34,00 YTL

Kodu : 27206

Ürünün Adı : Trend Şerit Sarkıt Princes
Markası : Trend World

Özellikleri :

Odanın içerisine üzerindeki ünlü karakterlerle birlikte dekoratif bir aydınlık sağlar.

Direkt ışık vermez, gözü rahatsız etmez.

Gerekli aydınlığı sağlayacak kadar loş bir ışık verir.

serennnnn bu alt değiştirme minderinden hiç görmemiştim nerde satılıyor çok şeker yaa

Günaydinn Arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr Cüvcüvv Bu Taşlar Nerden Aliniyoo Yaw Antalyada Var Mi Kiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ayşe merhaba ben meltemdeki pazardan aldım.Bir de madem Antalyadasın bizim buluşmaya niye gelmedin he çok güzel oluyor çok eğleniyoruz bir dahakine gel mutlaka a.s.

ya hepsi güsel ama sonra bunları odada nerelere sığdıracağz benim bebiş odam çok büyük olmayacak kiii :KK43:((

okadar buyuk dgl cnm ben bebek odası yapmıcam benım yatak odam baya buyuk alıp salonada sererım sonrada kaldırırm guzel bısey yanii yer kaplamaza.s.

X