2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Sağ Bileğimi Intiltim Sanirim çok Ağriyooo Yaa
Ayyy Gece Yatarkenn Serkanda üstümü Açmişşş Sabah Buz Gibi Uyandimmmm
Grip Oldummmmmmmmmm
Ayyyyyyyyyyyyy Ne Kadar çok Seyi Bi Arada Yasadim Ben Yaaaaaaa

Kızlar günaydın, nasılsınız...
Benimde canım sıkkın çünkü bende kayınpederime kızdım....
Ben dün bütün gün yoktum sabahtan anneme gittim kahvaltıya,saat 11.30 gibi cep telimden beni aradı "nerdesin??" diye, Bende annemdeyim dedim, oda bana "neden bukadar erken çıktın evden??" dedi.Bende dayanamadım ve ilk defa kayınpederime "neolmuş yani kahvaltıya geldim anneme gelemezmiyim diye çıkıştım"...İşte bu kızlar...Ben bana hesap sorulmasından nefret ederim.Onlar doğulu ben istanbul kızıyım, sabah anneme kahvaltıya gitmekte ne var anlayamıyorum?????Aslında kendilerini çok severim ama ben hayatıma müdehale edilemesini hiç haz etmiyorum.

Ben dün bütün gün yoktum sabahtan anneme gittim kahvaltıya,saat 11.30 gibi cep telimden beni aradı "nerdesin??" diye, Bende annemdeyim dedim, oda bana "neden bukadar erken çıktın evden??" dedi.Bende dayanamadım ve ilk defa kayınpederime "neolmuş yani kahvaltıya geldim anneme gelemezmiyim diye çıkıştım"...İşte bu kızlar...Ben bana hesap sorulmasından nefret ederim.Onlar doğulu ben istanbul kızıyım, sabah anneme kahvaltıya gitmekte ne var anlayamıyorum?????Aslında kendilerini çok severim ama ben hayatıma müdehale edilemsini hiç sevmem.

zaten şu açar açmaz nerdesin diye soranlara kim olursa olsun sinir olurum haklısın canm destekliyorum seni a.s.

Ben dün bütün gün yoktum sabahtan anneme gittim kahvaltıya,saat 11.30 gibi cep telimden beni aradı "nerdesin??" diye, Bende annemdeyim dedim, oda bana "neden bukadar erken çıktın evden??" dedi.Bende dayanamadım ve ilk defa kayınpederime "neolmuş yani kahvaltıya geldim anneme gelemezmiyim diye çıkıştım"...İşte bu kızlar...Ben bana hesap sorulmasından nefret ederim.Onlar doğulu ben istanbul kızıyım, sabah anneme kahvaltıya gitmekte ne var anlayamıyorum?????Aslında kendilerini çok severim ama ben hayatıma müdehale edilemesini hiç haz etmiyorum.

iyide yani o ne karısıyorkı cnm allah allah
sen eşine soylemişsen tamamdır onun oyle tlfn acıpta hesap sormaya hakkı yok kusurabakma cnm:dilcikar:
ay bende sınırolurum boyle şeylere yawwww
takma kafana boşşşveeerrr de geça.s.

zaten şu açar açmaz nerdesin diye soranlara kim olursa olsun sinir olurum haklısın canm destekliyorum seni a.s.

Di mi yani?? Bir de evi aradım yoksun, nerdesin diyince sinirleniyorum...Eeee yokum işte ne diye bir daha cepten arıyosun ki??

Üffff sizce böyle davranmam kötü mü olmuş yoksa konuyla ilgili genel tavrımı belli ederek daha iyi mi etmişim?

sedacım boşverrrr sanki içinden geldiği gibi davranmasan ne olacak bir dahakine gene aynı ..
sadece sesini yükseltmeden iyice belirtmek lazım karşı tarafa bazı şeyleri
seren günaydınnn h.g.

sedacım boşverrrr sanki içinden geldiği gibi davranmasan ne olacak bir dahakine gene aynı ..
sadece sesini yükseltmeden iyice belirtmek lazım karşı tarafa bazı şeyleri
seren günaydınnn h.g.

EVET CNM KATILIYORUM BENDE SANA NEKADAR TELORANS GOSTERIRSEN OKADAR TEPENE CIKARLAR YAŞASIN:enbuyukkk::roflol:
GUNAYDIN FISTIK NABER DUN MSNDE 2DK DEDIN ANAM YARIM SAAT OLDU HEMEN CIKMAK ZORUNDAYDIM VE CIKTIM yerimseniben YOGUNDUN ANLASILANa.s.

serancim braide hoş geldiniz canlarrrrrrrr
amannnnn sıkamayın canınızı üzmeyin bebişlerinizi
haklısınız banada oluyo ama napalım
seren kızzz atsana bana özelden msn yaışırız toplu halde hehe

ayşe nurrrrrrrrrrrrrrrrr kız neoldu senin msn işin al bi adres yaaaaaaaaaaaaa
süper oıluyo valla
aslıyla ve ebruyla konuşuyoruzzzzzzz

Esra Canimm Zor Yaa Benim Almam Slm Söyle Onlaraa Ben Buradayimm Canimm Zatenn 3 Ay Sonraa Gidecemmmmmmmmm........ Telden Görüşürüzz Artik.

serancim braide hoş geldiniz canlarrrrrrrr
amannnnn sıkamayın canınızı üzmeyin bebişlerinizi
haklısınız banada oluyo ama napalım
seren kızzz atsana bana özelden msn yaışırız toplu halde hehe

KIS NASIL ATICAM SANA OZELDEN :)))) BEN BILMIYORUMKI
EBRU ATSIN SANA EBRUUUMMM CANIMMM ATSANA ADRESIMI OZELDEN SANA ZAHMETTTa.s.

X