2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bende çok memnun oldum..konuşuruz tabii.hemde çok güzel olur ben 1 senedir uğurmumcudayım henüz kimseyi tanımıyorum.tanışırsak da çok sevinirim....a.s.

Kızlarr azcukk daha gayret etsem bütün sayfayı yanlız benim yazdıklarım dolduracak.... Ben mi çok sabırsızımm yoksa sizin işleriniz mi var da meydan bana kaldıı :dance:

bulusmayı ne zaman dusunuyorsunuz.. siz benı gelıcekmıs saymayında duruma göre bakalım..
canım buluşma zamanımız belli degil daha kimler gelecek bir bakalımm sonragününü ve yerini kararlaştırırız.
bende çok memnun oldum..konuşuruz tabii.hemde çok güzel olur ben 1 senedir uğurmumcudayım henüz kimseyi tanımıyorum.tanışırsak da çok sevinirim....a.s.
betülcümm sanırım msj ayarlarını açmamışsın gönderemiyorumm özel mesaj açarsan ayarlardan.

Kızlarr azcukk daha gayret etsem bütün sayfayı yanlız benim yazdıklarım dolduracak.... Ben mi çok sabırsızımm yoksa sizin işleriniz mi var da meydan bana kaldıı :dance:

evet haklısın cansucum yaa nerde bu arkadaslar nerde bu millettttt:roflol:

Canımmm bende kadıkoy deyim... Kadıköy e geldiğinizde bende sizleri görmek arkadaş olmak isterim.. Burda benimde çok arkadaşım yokk senağlama

fiyatını da ben sorsam çok olur mu??? Bana çok yakınmış çünkü orasııı yakında bize lazım olacakk

tabiki benim testim ikili tarama testimde bebeğimin ense kalınlığı sınırda olduğundan istenmişti..2,düzey usl incelemesi..renkli görüntü ile ultrasonografi.ben 220 ytl ödeme yaptım.tel nosunu vereyim size belki işinize yarar.0216 360 85 85
ben çok memnun kaldım.allaha çok şükür gayet sağlıklı çıktı bebişim.bütün iç organları ve kemik boyları incelendi.

Canımmm bende kadıkoy deyim... Kadıköy e geldiğinizde bende sizleri görmek arkadaş olmak isterim.. Burda benimde çok arkadaşım yokk senağlama

cansucumm aynen benimde öylee. her zaman bekleriz canımm ugur mumcuya tek vesait ile gidilip gelinebiliyor. bugün gerçekten hava çok güzel.

Bana da 3 lü teste gerek yok dedi dr um.. Ayrıntılı ultrasona göndericem dedi... O yüzden mera kettim..
Saolll numarayı da hemen kaydettim
a.s.

:roflol: anlamazmıyımmmm hiiiiççç şatlak seniii:teytey:

bak kıs ogluslara bayramlık buldum cok tatlııııı:teytey:

AYYY BU NE ne çok yazmışsınız işim vardı biraz dönene kadar 10 sayfayı geçmiş bende buluşmak isterim ama kadıköy çok uzak olur gelene kadar yorulurum herhalde küçükçekmecedeyim ben (

:roflol: anlamazmıyımmmm hiiiiççç şatlak seniii:teytey:

bak kıs ogluslara bayramlık buldum cok tatlııııı:teytey:

oyyy canımm benimmm kıyamam yaaa koklayacağımız istediğimiz gibi seveceğimiz. koynumuza alacağımız bebişlerimizz oluyorrrrr:teytey::teytey:
Kız benim ki ramazan bayramında kaç günlük olacak acaba??? 1 haftalık olur muyuz acaba??
Sağlıklı olsunn daaa bebişimmm ramazanın ortasına denk gelecek diyor dr um doğum için..

AYYY BU NE ne çok yazmışsınız işim vardı biraz dönene kadar 10 sayfayı geçmiş bende buluşmak isterim ama kadıköy çok uzak olur gelene kadar yorulurum herhalde küçükçekmecedeyim ben (

aynen valla bende b.cekmecedeyım bılıyorsun olsun bız ıkımıs bulusurus artıkın:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…