2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaslar ben cıkıyorum şimdilik inşallah tekrar görüşmek üzere öpüyorum kib bebişlerede a.s.:1hug:

AYYY BU NE ne çok yazmışsınız işim vardı biraz dönene kadar 10 sayfayı geçmiş bende buluşmak isterim ama kadıköy çok uzak olur gelene kadar yorulurum herhalde küçükçekmecedeyim ben :KK43:(

Canımm bana bakırköy de uyar... Bir deniz otobüsü ile tek vesaitle gelirim... Ama ben pek istanbulu bilmiyorum... O yüzden bakırköy de de kolay bir yer olursa oraya da gelirim bennn

cansucumm aynen benimde öylee. her zaman bekleriz canımm ugur mumcuya tek vesait ile gidilip gelinebiliyor. bugün gerçekten hava çok güzel.
evet havalar ısınmaya başladı yaşasın...cansucum arada iniyorum kadıköye inşallah görüşürüz.burayada beklerizz...

oyyy canımm benimmm kıyamam yaaa koklayacağımız istediğimiz gibi seveceğimiz. koynumuza alacağımız bebişlerimizz oluyorrrrr:teytey::teytey:
Kız benim ki ramazan bayramında kaç günlük olacak acaba??? 1 haftalık olur muyuz acaba??
Sağlıklı olsunn daaa bebişimmm ramazanın ortasına denk gelecek diyor dr um doğum için..

sanırım benımkıde ole eylul sonu dogumun olur dedı bakalım artık bayramda kucaklarımızda olacak bebıslerrrrrr:teytey: ay bayram zıyaretındende kurtulduk anacım ne o ole kapı kapı gez aaaa sıkılıyom valla ii yırttık:roflol: bebıslerımız daha yenı hemen dısarı cıkartamayız ma dımı:teytey:

evet havalar ısınmaya başladı yaşasın...cansucum arada iniyorum kadıköye inşallah görüşürüz.burayada beklerizz...

Ne güzell canımm ...
özelden msn adresimi göndereyim... ordan da konuşuruzz.. Geleceğin zaman haber de verirsen buluşruss tanışırızz

Ben 16 haftalıkken 2 sefer hissettim 18. haftaya kadar bir daha hissetmedim birşey...18.haftada yine henz bir kez hissettim..içimde seyirme gibi birşey...neden sürekli hissetmiyorumki acaba?benim gibi 18 haftalarda olup hissetmeyen var mı?

aynen senin gibiyim bende
arada sırada seyirme gibi hissediyorum meleğimi
ama artık tekmeler atsın da onları hissedeyim istiyorummmm
hadii kızımmm hadii:))

evettttt bayanlar havalar ısınıyor artık:teytey: yuppiiiiiiiiii

cuma 24 derece,
c.tesı 26 derece olacakmıs

artık yaz geldiiiii:dance:

sanırım benımkıde ole eylul sonu dogumun olur dedı bakalım artık bayramda kucaklarımızda olacak bebıslerrrrrr:teytey: ay bayram zıyaretındende kurtulduk anacım ne o ole kapı kapı gez aaaa sıkılıyom valla ii yırttık:roflol: bebıslerımız daha yenı hemen dısarı cıkartamayız ma dımı:teytey:

Ne çıkartması kıjımm küçücük bebişleriii...
Benim zaten ist da hiç akrabam yok.. Herkes bursa da... eşimin akrabaları burda.. O da bebek 3 aylık olana kadar misafir kabul etmiycez diyor herkese... Daha onun bağışıklık sistemi gelişmemiş olacak diyor.. bir de her gelen öpecek dışarıdan da gelecekler istemem diyor..
Valla benimde işime geliyor... Zaten bebişle mi uğraşcam misafirle mi... :teytey: :teytey:
Annem babam zaten yanında olacaklarr doğum öncesinden itibaren inşşş
Gerisi onun akrabası beni ilgilendirmiyor..
Bebiş 3 aylık olunca da bursa ya gider bebiş mevlüdü yaparıs oğluşuma... Ordaki herkesde bir kerede bebişi görür...
:teytey::dance:

Canımm bana bakırköy de uyar... Bir deniz otobüsü ile tek vesaitle gelirim... Ama ben pek istanbulu bilmiyorum... O yüzden bakırköy de de kolay bir yer olursa oraya da gelirim bennn

bakırköye gelebilirim acaba diğer arkadaşlarada uyarmı

Ne çıkartması kıjımm küçücük bebişleriii...
Benim zaten ist da hiç akrabam yok.. Herkes bursa da... eşimin akrabaları burda.. O da bebek 3 aylık olana kadar misafir kabul etmiycez diyor herkese... Daha onun bağışıklık sistemi gelişmemiş olacak diyor.. bir de her gelen öpecek dışarıdan da gelecekler istemem diyor..
Valla benimde işime geliyor... Zaten bebişle mi uğraşcam misafirle mi... :teytey: :teytey:
Annem babam zaten yanında olacaklarr doğum öncesinden itibaren inşşş
Gerisi onun akrabası beni ilgilendirmiyor..
Bebiş 3 aylık olunca da bursa ya gider bebiş mevlüdü yaparıs oğluşuma... Ordaki herkesde bir kerede bebişi görür...
:teytey::dance:

e yanı benım esımde ıstemıyor zaten bayramda hamıste olsan dogursanda cıkmayız dıyo benımde işime gelıyor dedıgın gıbı:teytey: iide mevlut dogumdan 15-20 gun sonra yapılırmıs kaynanam ole dıyo bıde mevlutte once geceık gıyılecekmısKötü Kazen oda nerden cıktıysa ben yırtmaclı seksy gecelıklemı dolasacam:roflol: onuda ılk duydum yanii ole bısey varmı kıs duydunuzmu hıc:uhm:

olsun bızde ıkımız bulusurus bana caya gelırsın cnm tabı işten ayrılınca:teytey:
yada haftasonları nolcek:dilcikar:
b.koy banada uyar:dance:

gelirim tabii sende bana gelirsin. ara sıra beraber bebiş alışverişine çıkarız ayy ne süper olurrr:teytey:

kıslar
İSTANBULDA CİVİL BEBEK MAĞAZALARI VAR.
ORADA ALBİMİNİ ÜRÜNLERİ % 50 İNDİRİMLİ AKLINIZDA BULUNSUN.
bunun fıyatı
11,25 YTL
kızı olanlara duyrulurrrrrr:teytey:

gelirim tabii sende bana gelirsin. ara sıra beraber bebiş alışverişine çıkarız ayy ne süper olurrr:teytey:

evet kıs cıkarıs valla neguzelde olur:teytey:

buarada sen resmını koymadınkı anacım bulusmaya kalksak nasıl tanıcaz ayyy cok komiiikkk:roflol: ben yakama kırmızı karanfıl takarım sende beyaz mendıl tak:roflol::roflol:

sırnaşık şey

X