2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar bebekler için gaz yapmayan biberonlar var
markası dr.brown ben ondan almayı düşünüyorum.
bebekte hem gaz sancısı yapmıyormuş hemde daha rahat emmesini
sağladığı için orta kulakta sıvı birikmesini önlüyormuş.

Serennnnnnnnnnnnn
Sarilik Için Sari Tülbent ört Bebeğine
Al Basmamasi Içinde Kirmizi Tübent ört Okiş..
Ben Anneme Yaptiracam O Zaman Buraya Koyarim Fotolarini Canlarim

canım esimde aslında annesinin ismi olmasını istedi hayrlısı ile ebrucum olacak inşallah:emir_bebek::1hug:

benimde kızım olursa kayınvalidemin ismini vericez
kayınvalidem yeni vefat etti eşim çok istiyor annesinin adı olsun
bende onu kırmıycam bebişim kız olursa ikinci ismi sultan olacak

ilk defa duyyorum böle bi biberonmu varmış çok iyi a.s.

yok canım ya benim sosyal güvencem olmadığı için hasaneye gidemiyorum... utandığı için falan değil yani... ben ultrasoona 1 kez girdim.. sağlık ocağında dr ve hemşire takip ediyo benimkini... cuma sağlık karnemin çıkıp çıkmayacağı belli olacak... çıkmazsa mecbur pazartesi ücretli gideceğim...

canım özel hastaneler şimdi çok uygun eğer karne çıkmazsa bi kez olsun git inşallah çıkar karneniz canım

öznurr Koy Bakam Biboranlarini

ah bi koyabilsem sırnaşık şey zaten hepsi evde haftasonumu bunlara ayıracağım hem resmimi koyarım hem onları inş emziklerini flan görseniz çıldırdım ya mini minicik ilaç emzikleri çıkmış burun temizleyicileri hepsini aldım ama şu anda gösteremiyorum bir sitesinden bakayım bulabilirsem ve gönderebilirsem ayy heycan yaptım :teytey:

82buyuk1is5.jpg

CANIM ARKADAŞIMM BUMUUUUU

cnm artık o tarz biberonlar her markada var benim aldığım da öyle a.s.

Ebruuuuuuuuuuuuuu
Canimm Yaaa Aradiğin Için Sağoll Arkadaşimm
Anam Insan Heyecan Yapiyooo Ilk Konuşmalarda Ama Sonradan Alişiommmm
:)))))))))))))))))))

benimde kızım olursa kayınvalidemin ismini vericez
kayınvalidem yeni vefat etti eşim çok istiyor annesinin adı olsun
bende onu kırmıycam bebişim kız olursa ikinci ismi sultan olacak

tabiki cnm sultan da cok güzel bir isim arkadasım ya bende ikinci bir isim düşünüyorum ama ebru ya uygun bulamadım bende ikili isimleri cok seviyorum sizin öneriniz var mı isim olarak arkadaslr naz olabilir mi:1no2::uhm:

yok canım yaptırmadım... ikili test gerekmiyomuş da üçlü testi haftaya yaptırcam.. 15-22 haftaları arasında yapılıyormuş zaten...

canım ben üçlüyü 11 + 18 haftalar arasında biliyorum aman sağlıklı olsunda benim 16haftada yapıldı

tabiki cnm sultan da cok güzel bir isim arkadasım ya bende ikinci bir isim düşünüyorum ama ebru ya uygun bulamadım bende ikili isimleri cok seviyorum sizin öneriniz var mı isim olarak arkadaslr naz olabilir mi:1no2::uhm:

bence naz ebru pek uyumlu olmadı aslında iki isimde güzel ama uyumlu olmadı sanki
bende sultana uyduramıyorum bir isim :eek:

yok canım yaptırmadım... ikili test gerekmiyomuş da üçlü testi haftaya yaptırcam.. 15-22 haftaları arasında yapılıyormuş zaten...

canım 3 lü test 16-18 haftaları arasında yapılıyor inşallah hemen karnen çıkar yaa Allah yardımcın olsun

arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum kendinize iyi bakın ben bebişimle yürüyüşe çıkıyorum. bide rahat dursa kıpır kıpır:dance: ama o hareketlendikçe ben mutlu oluyorum çok duygulandım şimdi neyse hepiniz iyi ki varsınız a.s. kendinize ve beişlerinize iyi bakn

bende koydum resmimi olmuş mu ? bi arad aldıklarımın bebeşimin kıyafetlerini koyucam bakalım.

Güldenn Size Iyi Yürüyüşlerrrrrrrrrrrrr

Ayy Cansuu Neler Yaptikiii Bakin Dayanamaz Oo Alir Bişeyler Dahaa
:)))))))))))))))

X