2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

birde güzel haber vereyim sizeeeeeeeeeeeeeeeee
müjdemi isterimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:teytey:ebrunun kızı olacakkkkkkkkkkkkk yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:teytey:

ohhhh ohhhh maşallah gözümüz aynın ohalde hadi bakalım eylül kızlarına bir sayı daha eklendi desenizeee inşallah bende 14 nisanda görürüm cinsiyetini bebişimin

ayşenur o yatağı ben de çok beğendiiiiiiiim ,,evet tam prenses yatağıymış e ben de pembelilere bakayım bariiii artıkınnn

ayşenur o yatağı ben de çok beğendiiiiiiiim ,,evet tam prenses yatağıymış e ben de pembelilere bakayım bariiii artıkınnn

Bak tabi canım.. Sana da bir prenses geliyor :teytey::teytey: Süslü süslü şeylere bakma zamanıı.. :dance::dance:

canım ilk 4 ay yemek yiyememk normal ama bazıları sonrasında da 5 aya kadar iştahsız olabiliyormuşşş beni sorarsan bende herşey tersss ben 4 ay yedim şimdi iştah kesildi 1 haftadır yemek yemek istemiyorum herşeyden tiksiniyorum artık zorlayamıyorum da kendimii hayırlısı bakalımmm meyveye ağırlık ver zorlamaya çalış kendini hiç yemek yiyemiyorsan kivi muz elma portakal ağırlıkla hergün yemeye çalış ben öle yapıyom

Kızlar bakım ürünlerinden hangisini almayı düşünüyosunuz bi marka varmı aklınızda

kızlar dün doktorda tartıldım başından beri 1 kilo almışım ama bebek maşallah iyi dedi doktor ,önemli olan onun iyi beslenmesi sen fazla kilo alma zaten dedi ben de üzülüyordum acaba zayıf mı kaldım diye ama şimdi içim rahat etti bu arada en çok üzerinde durduğu şey SÜTTTTTTT iç dedi SÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜT

tebrikler arkadaşım gözün aydın nazarlardan korusun rabbim ikinizide

günaydın kızlarr
bende 3 kilo aldım ama herkes çok zayıfsın diyor
gerçi bana her zaman çok zayıfsın dediler yaa :)
sütten tiksindim içemiyorum ama yoğurt ve ayranla tamamlamaya çalışıyorum

bense hiç içmeyenlerdenimmmmmmmmmmmmmm ( peynir ve yoğurt yiyorum ama süt daha ağzıma sürmedim nerdeyse ama artık içerim napimm zaten bana ilave diş için ilaç verdi doktor bilmiyorum kızlar kullanan var mı

takvinin 15+3 değil ama düzelt bak aşağıdaki yazıyı kopyala takvim bölümüne

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev272pr___.png

ayy kızlar tansiyonum düştü sanırım beynim uyustu yaaaaaa.ebruuuuuuuuu gözün aydın canımmmmmmmmm arkadaşımmmmmmmmmmmmm

ayşecim mutlaka bir tansiyon aleti al canı sık sık tansiyonumuzu kontrol etmek iyidir ona göre yer içeriz bize bebişimizde rahat ederiz ben manuel alet aldım onuda yanımda taşıyomm naoiim tansiyon benide çok kötü yaptı

Kızlar iş yerinde süt içemiyorum demeyin çocukların beslenme çantasına konulan ufak sütler var

onlardan alın.Ya da ayran içiverin.Ben kendini çok zorlicam bundan böyle, çünkü ultrasonda bebeğinin

omurgalarını gördüm o kadar narindi ki...incecik onları kalsiyumdan mahrum bırakamam buna hakkım

yok diye düşündüm...

günaydın kızlar

ebrucum tebrik ederim.hayırlısı olsun arkadaşım.allah tamamına erdirsin.bende süt içemiyordum bi ara ama şimdi bu kakaolu sütlerden içiyorum canım.sende öyle yapabilirsin.

Doktorlar için kolay süt için demesi içemiyorum işte sütü ağzımdan sokuyorum burnumdan çıkıyo ne mümkün mideye bile ulaşmıyoki ama ayran ve yoğurt için zorluycam kendimi yapçak bişey yok bebişim için herşeye katlancam gali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…