2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

cansuu al o zaman canımm kalmasın içinde..
bende belki 5 li zıbın takımını alırım bugünnn....... abi son anda vaz geçmezsem.....
kızz sana özel msj attımm

günaydın kızlarrrrr ben bugün işe gidiyorum katılamayabilirim ama fırsat bulursam yazılanları takip edicemmm hepinize sağlıklı günler diliyorummm bebişlerinize iyi bakın

cansuu al o zaman canımm kalmasın içinde..
bende belki 5 li zıbın takımını alırım bugünnn....... abi son anda vaz geçmezsem.....
kızz sana özel msj attımm

biraz daha zaman geçirelim... Bunun özelliklerini çok beğendim.. Özellikle oto koltuğu bu gruptakilerde monte olmuyordu arabaya sadee koltuğa koyuyorsun..ama bu monte ediliyor.. Biz çok fazla uzun yolculık da yapıyoruz.. O yüzden şarttı böyle bişi..

bende sana msj attım... Özelden bak

günaydın kızlarrrrr ben bugün işe gidiyorum katılamayabilirim ama fırsat bulursam yazılanları takip edicemmm hepinize sağlıklı günler diliyorummm bebişlerinize iyi bakın

Sana da kolay gelsinn canım... Sende kendine de bebişine de iii bakkk

geçmişolsun kıvılcım canım nekadarlıktı senin bebiş bişey yokmuş bak annesi seninki yer açıyor kendine belki öle bişiidir tam olarak ne dedi doktor sana kan nerden kaynaklanıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…