2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Doğru söylüyorsun, bende hep heryerim incecik kalsın ama göbeğim top gibi dursun isterim..Arkadan normal zayıf bir bayan, sadece önden anlaşılsın hamile olduğum.Zarif olmak isterim, Bazı hamileler görüyorum çok garip yürüyorlar, bacaklarını aça aça...Ben öyle olmak istemezdim.

Hah aynen öyle işte, göbeğim top gibi dursun istiyorum ama yayılarak büyüyor sanki.2 ay sonra belli olur.

Doğru söylüyorsun, bende hep heryerim incecik kalsın ama göbeğim top gibi dursun isterim..Arkadan normal zayıf bir bayan, sadece önden anlaşılsın hamile olduğum.Zarif olmak isterim, Bazı hamileler görüyorum çok garip yürüyorlar, bacaklarını aça aça...Ben öyle olmak istemezdim.

mavili maşşallah ne güzell göbişinn. kızlarrr size katılıyorumm bende aynen öyle olsunn istiyordumm arkadan incecik görüneyim önden hamile oldugm görünsün ama maleseff kiloda alınca öyle olmadıı popoda şişti birazcık.

mavili maşşallah ne güzell göbişinn. kızlarrr size katılıyorumm bende aynen öyle olsunn istiyordumm arkadan incecik görüneyim önden hamile oldugm görünsün ama maleseff kiloda alınca öyle olmadıı popoda şişti birazcık.

Benim popoda şişti göğüste.Azmı 7 kilo aldım 4.5 ayda.Doldu vücudum.Gerçi öncedende zayıftım böyle daha iyi oldum ama böyle kalamayacağımı biliyorum:çok üzgünüm:

Aslı ne koyacaksın oğlunun ismini.Ben klasik isimleri seviyorum.İçinde ğ bulunan isimleri, hanlı isimleri,uzun isimleri sevmiyorum.Arda,Emre,Eren ve Mert ismini beğeniyordum eşim sadece mert ismini beğendi bencede Mert güzel.Bakalım...yerimseniben

PAPATYAM´isimli üyeden Alıntı
PAPATYAM-Hicran-17/01/1975
Asliii - Aslı 13/08/1976
gundogdus - selma - 1977
Şebek - Nevruz - 11/06/1978
wiski - Ebru - 1979
iletişim - naime 22/09/1980
Bride - Seda-1980
güldenm - gülden-1980
alin-emel-10.03.1981
Dream81 - Gülşah - 1981
hilarya - Cansu - 02/02/1982
Kıvılcımm - Nilay - 1982
Kumralim - Zeliha - 08/09/1983
öznur83-Öznur 1983
Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985
glsm32- gülsüm- 09,11,1987

Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Yeni Yaşam - Esra
seren - Seren
ariazoni - Elif
seren - Seren
sel-inn-mehtap-1980
ben de ekliyim dedimm ismimii

PAPATYAM-Hicran-17/01/1975
Asliii - Aslı 13/08/1976
gundogdus - selma - 1977
Şebek - Nevruz - 11/06/1978
wiski - Ebru - 1979
iletişim - naime 22/09/1980
Bride - Seda-1980
güldenm - gülden-1980
alin-emel-10.03.1981
Dream81 - Gülşah - 1981
hilarya - Cansu - 02/02/1982
Kıvılcımm - Nilay - 1982
Kumralim - Zeliha - 08/09/1983
öznur83-Öznur 1983
Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985
glsm32- gülsüm- 09,11,1987

Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Yeni Yaşam - Esra
seren - Seren
ariazoni - Elif
seren - Seren
sel-inn- Mehtap 1980
mehtapelif- Elif 1978

Benim popoda şişti göğüste.Azmı 7 kilo aldım 4.5 ayda.Doldu vücudum.Gerçi öncedende zayıftım böyle daha iyi oldum ama böyle kalamayacağımı biliyorum:çok üzgünüm:

mavili canımm bizz daha bebişimiz meydana gelmeden ilk evlendigimiz yıllarda eşim bir erkek çocugum olsa ismini Ozan koymak istiyorum demişti. şimdi cinsiyetide erkek olunca Ozan'ı babası bende Ege koydum Ozan Ege olacak allah nasip ederse canımm.

herkeseee günaydınnnlarrr ben biraz erkenciyimm ne yapalım malumm kahvaltı yapmadan çıkamam evden okulda 7.30da başlıyorr. herkese güzel bir hafta geçirmeniz dilegiyle çalışanlara iyi çalışmalarr.

arkadaşlar göbişleriniz çıkmaya başlamış benimde göbişim hicranın ki kadar var normalden büyük diyor görenlertatlicadiarzu ehh 18+4 oldua.s.

günaydınnnnnnn kızlarrrrrrrrr nerde hicranın göbüşü yawwwwwwwww bulamadımm..
bu arada bebeğime yatak takımı aldım ve tülünüde aldımm koyuyom resmini.

ayşecim günaydım benim pc ye göre 461 sayfada var hicranın göbeği rasimleri bekliyoruz:dance:

ana maşallahh almışş başını gidiyoo hicran.... nese vatar resmiimi değiştirdim hehehehe..
şimdi bebeğime aldıkları mı koyuyom

06042008035yz5.jpg
9,90 aldık
06042008036ej5.jpg
44,90 aldık beşik takımı.
06042008037ih0.jpg

06042008038ya3.jpg

Günaydın kızlar...
Hayırlı olsun arkadaşım, insan ne kadar almıcam diye karar verse de dayanmıyor biliyorum....Bu arada bende internetten fotoğraf makinesi aldım makineden memnun kalmadım bana sıkıntı oldu... Paramı geri verirler mi???

ayşecim cnm hakkatten çok güzellermiş arkadalşım
çok da uygun fiyatları valla burada herşey çok pahalı bacımmmm
haftasonu biraz gezindim beşik için
cibinlik yaptırıcam fiyat aldım beşik dahil 750 beşik bizden olursa750
fiyat verdiler ama hakikatten çok güzeller .bide oda takımı için örtülerr
ooooooooo allah yardımcımız olsun .
sen beşik kullanmayacaksın herhalde direk yatağınbdamı yatacak tatlım

evet kızlarr burda indirim oluyo bazen hafta sonları denk geldi aldımm aslında erken korku oluyoo ama böylü uygun bulunca alacam artıkk allah korur bebeklerimizi...
elitim yatak takımını 75 ytl tülü 20 ytl almışş biz şimdilik iyi aldı bunları sarı aldım çünkü ne olur bilinmez erkek olurr belki sarıyı kız erkek kullanır diye...
odamız sarı - mavi olacak ya uyumlu olur.....diye.....
ESRACIMM BEN ALLAH İZİN EDERSE BEBEK ODASI TAKIMI ALACAM BÜYÜYEN YATAKLAR VAR YA ONLARDAN CANIMM İLK ÖNCE BEŞİK DAHA SONRA TEK KİŞİK YATAK OLUYO CANIMM O TARZ BİŞEY DÜŞÜNÜYOMM ÜSTELİK BEYAZ ALIRI MOBİLYAYII Kİİ İLERDEDE KULLANIR DİYE..

X