2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

30 YTL

Anne ve bebek için 100 doğal, saf ve güvenli,emzirme dönemindeki meme ucu çatlaklarının tedavisinde idealdir. Gebeliğin 8. ayından itibaren kullanıldığında meme uçlarının çatlamasını önler ve göğüsleri emzirmeye hazırlar. Çatlamış yada ağrılı meme uçlarını rahatlatır, iyileştirir ve korur. Purelan 100 Krem cildin kaybettiği nemi yeniden kazanması ve meme ucu çatlaklarının giderilmesini sağlayan bir nem bariyeridir. Oluşturduğu mükemmel nem bariyeri sayesinde meme uçlarının kurumasını önler. Gözenekleri yada süt kanallarını tıkamaz, hiç bir şekilde süt üretimini ve emzirme sürecini etkilemez.Emziren anneler için idealdir. Hiç bir katkı ve kimyasal madde içermez. (Örn: alkol,parfüm)
Allerjen değildir. Bilinen yan etkisi yoktur. Hem bebek hem de anne için güvenlidir. Purelan 100 Krem 100 doğal olan Lanolinin en saf halidir. Gebelik döneminde göğüsleri emzirmeye hazırlar, emzirme döneminde ise meme ucu çatlaklarını önlemeye ve tedavisine yardımcıdır. Gebelik ve emzirme döneminde güvenle kullanılır. Bebek için hiç bir zararı yoktur. Cilt çatlak ve tahrişlerinin tedavisinde de etkindir.

hoşbuldukk güzell annelerrr rabiyacımm güle gülee kendinize iyi bakınn bebişleee. arkadaşlarrr valla ne güzell şeyler buluyorsunuz öyleee.

ayşenur kız bebiş için pembe oda çok şirin, senin beğendiklerini beğenmiştim ben de :)
beyaz yapmayı pek önermiyorlar hastane odası gibi soğuk oluyormuş
ama sarı pembiş hoş durur bence canım..

rabiya görüşürüz yine canım bebişine iyi bak tamam mı..

arkadaslar bende bu sıteye bayıldım demın aradım fıyat arastırım dıye fıyatlar
4,500 den baslıyormus:a015:

KRAFT 139, YTL KIZLARR BEBEİŞİM BELLİ BİR AYA KADAR YATAK ODAMIZDA KALACAK YA ONUN İÇİN BUU

Kizlar Bebek Bakimi Için Hangi Markayi önerirsiniz. Dalin - Nivea Mi.. Krem Sampuan Bebe Yagi Falan Hani Indirimde Falan Olursa Alirim Da.

Kizlar Bebek Bakimi Için Hangi Markayi önerirsiniz. Dalin - Nivea Mi.. Krem Sampuan Bebe Yagi Falan Hani Indirimde Falan Olursa Alirim Da.

canım deneyimli birkaç kişiden duydum sebamed i öneriyorlar diğerleri kozmetik ürünü ama sebamed cilde gerçekten çok iyiymiş konak oluşumunu vs. önlüyormuş ben sebamed almayı düşünüyorum..

nee 4.500 mü :1shok: :1shok:

hee maskodaymıs masko bıraz tuzlu anlıcan ama cokta guzeller egerkı ii bır marangoz bulunursa boyle bısey yapabılır e boyamasınıda duzgun ahsap boyayan bırı olursa allahhh ordakıler gıbı olur ıste ben egerkı marangoz bulursa yaptırırım boyamasınıda annem yapar super yapıyo cunku

buarada eysecım bakım urunlerı sebamed ten vaz gecme derım doktorlarda onu tavsıye edıyor benden solemesıa.s.

Ayy Yok Sebamed Istemiyomm Valla.. Nive Ile Dalin Arasii Da Kaldim..iyi Indirimler Oluyo... Deneyimli Annişlere Sormak Lazimmm

maskodaki ürünler özel yapım oluyo tabii aman ya onlardan olmayıversin benim bebişimin odası da :))
marangoz aynısını yapabilir mi ki serencim ?

Ayy Yok Sebamed Istemiyomm Valla.. Nive Ile Dalin Arasii Da Kaldim..iyi Indirimler Oluyo... Deneyimli Annişlere Sormak Lazimmm

sen bılırsın cnm ama arkadaslarıma sordum onlarında cocukları var dalın sakın alma dedıler doktorumda cok ii degıl dedı nıvea fena degılmıs bagzı urunlerı iimiş ama en cok sebamed ii dedıler zaten bende kendım ıcın kullanmıstım sebamedi gercekten super bebegın ıcın en ii hangısıyse onu kullan derım cnm

maskodaki ürünler özel yapım oluyo tabii aman ya onlardan olmayıversin benim bebişimin odası da :))
marangoz aynısını yapabilir mi ki serencim ?

tabıkıde cnm iile ordakılermı olacak herkesın butcesıne gore neler var gercekten cok pahalı yanı yazık gunah okadar paraya, dedıgım gıbı cnm ii bır marangoz bulunursa istedıgını gotur hemen yapıyorlar ben bulursam sana haber verırım meraketmea.s.

Bakalim Artik Serencimm Ama Ben Dalin Yada Nivea Arasinda Seçim Yaparim Sanirim....... Hem Güzelde Kokuyorlar............

tamam canım sağol eksik olma a.s.
esasında marangozda yaptırmak daha mantıklı; en azından odamın ölçüsüne göre yaparlar tam oturur di mi ama :smiley-cool:
bu da züğürt tesellisi gibi oldu hi hi :roflol:

Bakalim Artik Serencimm Ama Ben Dalin Yada Nivea Arasinda Seçim Yaparim Sanirim....... Hem Güzelde Kokuyorlar............

sen bılırısn tatalım ama kokuya degıl bebegın cıldı onemlii:teytey: yınede sen bılırsın cocuk senın:roflol: hadı optum sizleri ben cıkıyorum canlarım pztesı gorusuruz kısmetse yiğenlerime ii bakın heee uzmeyın kendınızı onları optum HERKESEEE İİİİ HAFTA SONLARIIIIIIIIIIIIIIIIII:teytey::dance:a.s.
:enbuyukkk:Şeniz

güle gülee serencimm sizde kendize iyi bakınnn bebişlee birlikteee.

ayşenur çatlaklar için çilek yağı kullanıyorum demiştin
nasıl kokusu güzel mi ben bebe yağı aldım jahnson baby ama kokusu durdukça badem yağını anımsatıyo
çilek yağı nasıl tavsiye ediyo musun ?

Canim Ben Zeytin Yagi Kullaniyom Kakao Ve çilek Yagi Boştaa Onlari Kullanmiyomm Zeytinya ğ önerdiler Bana Canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…