2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Seren Sormaa Aynen 8 Haftalik Doğum öncesi Izin Başlasin Diye Bakiyomm Zaten 16 Haftalik Izin Bitince Ssk Dan Parayi Alinca Işide Birakacamm 1 Yil çalişmam Ben Allah Izin Ederse.

Günaydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
Bütün Annelere Ve Onlarin Tatli Bebişlerineeeee
Cansunun Da Oğlu Oluyormuşşş Ayyy çok Sevindim Hadi Darisi Başimaaaaaaaaaaa

cansuuuuseninde ogalnmış çok sevindim cnm allah hayrılı ile kucagına almayı nasip etsin benimde az kaldı bebegimi görmeye bi gitsem ögrensem onu bir görsem allah iizn verirse 10 gün sonraaaa bebegimle buluşacammmm

günaydın kızlar banada çalışmak artık zor geliyor eşimde çık diyor ama alışmışım çalışmaya hem haklarımı bırakmak istemiyorum.hem evde ne yapacağım daha doğumada çok var

Seren Sormaa Aynen 8 Haftalik Doğum öncesi Izin Başlasin Diye Bakiyomm Zaten 16 Haftalik Izin Bitince Ssk Dan Parayi Alinca Işide Birakacamm 1 Yil çalişmam Ben Allah Izin Ederse.

ya bıdakka kıs sen benım kafamı karıstırıyorsun valla:smiley-cool: ssk parasını dogumdan sonra almıyoruzkı dogumdan 2 ay once basvuruyorsun ve doguma yakın alıyorsun

kettle yuvarlak ana haznesi var onu ıslak elle tuttum biraz titretti dün okula aşı için saglık ocaagından hemşire ve doktor geldi ona sordum ama adam pek içimi rahatlatmadı bizimkide saglıkçı oda iş yerindeki doktoruna sormuş hepsi başka bişe diyo içim karardı.perşembe 3lü sonucum için doktoruma gitcem bi ultrasyona gireyim diyorum.bugün kasıklarımda da cok kötü agrı var cok korkmaya başladım

ya guzelım nıye persembeyı beklıyorsunkı ara sor doktorunu bole bole de belkı acılen gel dıcek sana vakıt kaybetmeden ara derım belkı sende bısey yok ama suan hamıssın hassas donemın allah korusun bebıse bı zarar vermesınden korkuyorum sen ara sor bak bende endıselendım ınsallah bısey yoktur cnm

cnm bence önce bi drunu arayıp danışsan seni rahatlatır. perşembe gidincede ultrasona girersin allahın izniyle birşey olmaz inş

günaydın güzel anneler ve güzel bebişleri şimdiden güzel bir gün geçirmenizi diliyoruza.s.

kızlarrrrrr ben iyim bi yanlış anlaşma oldu.
canlerım bizim ayşeyle ortak bir arkadaşımız varrrr adı dilek ben sizi üzmemek için
anlatmak istemeim ama biraz bahsedeyimmm.
6 haftalık hamileydiii çok sevindik bayağdır beliyodu cnmmm ama dr bebeiği bir türlü görememişti .
dün dr gitmiş kese boşmuş bebek oluşmamış kürtaja alacaklarmış duyunca çok üzüldüm yavrumm öle ağlıyoduki
telefonda anlatamam size .durum buuuuu bugün bizim için üzücü bir gün araıyamıyorumda
elim gitmiyooooo telefona ama yanlızda bırakmamak lazımmm napıcam bilmiyorummm

Allah ım kimseye yaşatmasın,böyle şeylere dayanamıyorum.Daha önce düşük yaptığım içinde bu konularda çok hassasım inşallah en kısa zamanda Allah kendisine yeni ve sağlıklı başka bi evlat verir umudunu yitirmesin,geçmiş olsun dilerim,Allah hepimize hayırlısıyla evlatlarımıza kavuşmamızı nasip etsin

Kizlar Bizim Burda Taniştigimiz Bir Arkadaşim Var Nick Cimbomlu Adi Dilek Telefonda Görüşürüz Biz Esra Aslii Dilek Dördümüzz..
Dilek Arkadaşim Da Uzun Süre Istemesine Rağmen Hamile Kalamadi Ve Daha 2 3 Hafta önce Hamile Oldugunu öğrendi.birkaç Gün önce Beni Aradi Canimm.. Işte Dr Gitmiş Kese Var Gözüküyoo 6 Haftalik Olmuşş Ama Bebek Yok Kalp Atişi Yokmuşş... Bunlari Konuştuk Bende üzülme Geç Gebeliktir Falan Dedim. Nese Dün Dr Gitmiş Yine Ayni Bebekte Yok Kalp Atişida Yokmuş.. Esra Aradi Canim Arkadaşim Dilek Ağliyormuşş Ee Bende çok Duygusalimm Hemen Birakirim Kendmi Dayanamam Diye Mesaj çektim.. Işte Böyle Yani (((( Ben çok üzgünüm Ama Hayirlisi Buymuş Demek Gerek Ve Allahim En Kisa Zamanda Arkadasim Dileğe Yeniden Bi Bebek Versin Sağlikli Uzun Uzun ömürlü Inşallahh..............

doktorumu aradım güzelim bizimkide saglıkcı oldugu için pek önemli görmedigi.ama cevremde 8 aylık bebek ölünce anne krnında bende korkuya kapıldım.
aradım doktorumu biraz önce bi sorun olmayacagını yinede içimi rahatlatmak için gel ultrasyonda bakalım dedi gideyim bakalım bi inşallah ben abartıyorumdur

Kizlar Hamile Olma Hikayenizi Yazalim Diye Bir Form Açmişlar Bende Yazdim Oraya Temmuz Annelerinde
Ve Sizede Yaziyomm Arkidişler

SLM KIZLAR BEN EYLÜL ANNESİM FAKAT BEN SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.
BİZ 1,5 YILDIR HİÇ KORUNMADIK FAKAT BEBEĞİMİZ OLMADI..FAZLA KAFAYA TAKMAMIŞTIK AMA EŞİMİN ERKEK KARDEŞİ EVLENDİ VE 2 AY SONRA ELTİM HAMİLE KALINCA BU BANA DOKUNDU HER GECE DÜŞÜNÜP DURDUM AĞLARDIM TABİ EŞİDE ÜZÜLÜYORDU VE BİZZ ÇOCUKLARI ÇOK SEVEN BİR ÇİFTİZ.. NESE EYLÜL GİBİ 1 YILIMIZI DOLDURDUK EVLENELİ 1 YIL OLMUŞTU.. VE DR GİTME KARARI ALDIK NESE SSK DR GİTTİK BENİM TESTLER YAPILDI TÜPLER AÇIKMI DEĞİL Mİ KONTROL EDİLDİ. EŞİMİN SPERM TESTİ YAPILDI.. 3 GÜN SONRA SONUÇLAR ÇIKTI ALLAHA ŞÜKÜR TÜPLER AÇIK DEDİ DR VE HİÇ BİR HASTALIĞIM ÇIKMADI ŞÜKÜRLER OLSUN FAKAT EŞİMİN SPERM AZLIĞI VE HAREKSİZLİĞİ VARDI 17 MİLYON SPERM VARDI.. VARİKOSEL DAMAR TOPLANMASIDA VARDI... DR AMELİYAT DEDİ AMA EŞİM İŞİ YÜZÜNDE ERTELEME KARARI ALDI NEYSE YILBAŞI GELDİ CANIM SIKKIN KEYFİM YOKTU BELKİ HAMİLEYİMDİR İÇKİ FALAN İÇERSEM ZARARI OLMASIN DİYE TEST YAPMIŞTIM FAKAT SONUÇ NEGATİFTİ MORALİM İYİCE BOZULDU VE YILBASI GECESİ ÇOK FAZLA İÇTİM... NESE O GECE EŞİMLE BERABER OLDUK. 31 ARALIK SAAT GECE 04,00 YATTIK.BİZİM BURAYA ÇALLI TIP MERKEZİ AÇILMIŞ SSKLIYA UYGUN FİYATLAR VARMIŞ NESE ORAYADA GİTTİ EŞİM VE YENİDEN TESTLERDEN GEÇTİK..DR EŞİME BU SPERMLERLE HAMİLE KALAMAYACAGIMI SÖYLEMİŞ.. EE ARTIK TEK ÇARE AŞILAMA YAPTIRMAKTI.. VE BİZ EŞİMLE AŞILAMA YAPTIRMAYA KARAR VERDİK TIP MERKEZİNDEKİ DR ANLAŞTIK 750,00 YTL YE.. ADETİN 2, GÜNÜ DR GİDECEKTİM..13 OCAKTA ADET OLMAM GEREKİR BENİM ADETLER DÜZENLİDİR 28 GÜNE BİR OLURUM.. AYIN 13 GELDİİ BİZ ELTİMLERE GİTTİK NESE İLK ELTİM FARK ETTİ AYSE DEDİ SEN HAMİLEMİSİN DEDİ RENGİN DEĞİŞİ Bİ SARARIYO BI KARARIYON DEDİ. BENDE YOK CANIM BUGÜN YARIN ADET OLACAM DEDİM .... NESE 13 DE OLMADIM BELKİ GRİBİN GECİKMESİ ONDANDIR DEDİM.. 1 DAHA BEKLEDİM AMA HİÇ AKLIMA GELMİYOO HAMİLE OLACAGIMM 1,5 YILDA O KADAR TEST YAPTIM VE SONUÇLARI NEGATİF OLUNCA ARTIK TEST YAPMAYADA KORKUYORDUM... PAZARTESİ İŞE GELDİM VE BURDAKİ ARKADAŞLARLA PAYLAŞTIM... SALI OCAK 15 2008 BAKTIM YOK YİNE OLMADIM SÜREKLİ WC YE GİDİYOM HA OLDUM HA OLACAM DİYEMM KASIKLARIM VE GÖĞÜSLERİM ÇOK AĞRIYORDU ÇÜNKÜ...NESE OLMADIM .. İŞTEN İZİN ALDIM İDRAR TESTİ YAPTIM EVDE BAKTIM TEK ÇİZGİ.. ÜZÜLDÜMM NESE TAM ÇÖPE ATARKEN Bİ BAKTIM ÇİFT ÇİZGİ OLMUŞŞ GÖZLERİME İNANAMADIM OLDUGUM YERE OTURUP AĞLAMIŞTIM ... NESE TOPARLANIP HEMEN DR GİTTİM KAN VERDİM SONUÇLAR GELDİ 45 DK İÇİNDE DEĞERİM 178,02 ÇIKMIŞTI VE HEMŞİREYE ŞİMDİ HAMİLEMİYİM DEĞİLMİYİM DEDİM O DA HAMİLESİNİZ AMA DAHA YENİ GEBESİNİZ ONDAN DEĞER DÜŞÜK ÇIKTI DEDİ.. O AN HASTANE BAŞIMA YIKILIYO SANDIMM SEVİNÇTEN DELİYE DÖNMÜŞTÜM.. ORDA BENİM KADIN DR VARDI HEMEN ONA GİTTİM SORDUM ODA EVET HAMİLESİN DEDİ.. BENDE KEİN YANİ DEMİ DEDİM HATTA HEYECANDAN. HASTANEDEN Bİ ÇIKIŞ ÇIKTIMM AYAKLARIM YERE BASMIYORDU ELİM AYAGIM BOŞALMIŞTI.. EŞİMİ ARADIM SERKAN BEN TEST YAPTIM HAMİLEYİM BABA OLACAKSIN DEDİM.. İNANAMADI ÇÜNKÜ DR GÖRE İMKANSIZDI.HEMEN DEDİ SAKIN DOLMUŞA BİNME TAKSİ TUT EVE GİT DİYE.. O GÜN VE ERTESİ GÜN İŞE GİTMEDİM EVDE BOL BOL UYUDUM DİNLENDİM.İŞTE BİZİM HİKAYEMİZDE BÖYLE BİRAZ UZUN SIKICAK SİZİ AMA EKSİKSİZ YAZMAK SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.
BU ARADA NE ZAMAN HAMİLE KALMIŞIM BİLİYORMUSUNUZ ARKADAŞLAR. 31 ARALIK GECESİ YANİ BEBEĞİM OLMUYOR DİYE ÜZÜLÜP İÇTİĞİM O GECE HAMİLE KALMIŞIM.. ALLAHIM BİZE EN BÜYÜK YILBAŞI HEDİYESİNİ VERDİ .ŞÜKÜRLER OLSUNNN .......BİTTİ..

bak gordunmu yınede gel bakalım demıs sen gıt bak ıcın rahatlasın ıste nazar dgıyo valla yaa allahım korusun bızlerıde bebıslerımızıde

çok üzüldüm cnm allah sabır versin çok zor ama muhakkak aramalı destek olmalısın ama sende kendini fazla üzmemeye çalış.bende daha önce benzer bi durum yaşadım benim kürtaja gerek kalmadı adet kanaması şeklinde attım ( insanın böyle durumlarda yanında birilerinin olduğunu bilmesi çok güzel bir duygu allah sabır versin ben hep hayırlısı böyleymiş dedim 4 ay sonrada meleğim geldi inş oda kısa zamanda tekrar bebeğine kavuşur

cinisiyetlerini öğrenen arkadaşalrımı tebrik ediyorum.darısı bizim başımıza.sağlıkla ve hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip etsin allahım inşallah.kumralım geçmiş olsun canım.içini ferah tut canım inşallah kötü bişey çıkmayacak.
cimbomlu arkadaşıma da geçmiş olsun diliyorum.en kısa zamanda tekrar hamile kalır inşallah.allah uzun ömürlü,sağlıklı bi evlat nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…