2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

benim de gülden memnun oldum canım
gece 00:00 itibariyle 17+5 olcak ben halen öğrenemedim cinsiyetini benimde eşim nöbette bugün yok zaten huzursuzum geceleri iyce ayakta kalıyorum Alllahım herkesin sağlıklıca bebişine kavuşturmak nasip etsin bu arada

memnun oldum arkadaşım amin Allahım tamamına erdirsin hepimizinkini inşallah cnm :emir_bebek:bebişlerimiz bize arkadas olacak zaten öyle degil mi biz yalnız kaldıgımız zaman :1hug:inşallah bebişlerimizi saglıklı bir sekilde kucagımıza alırız cnm a.s.:nazar:

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
cansu hadi gözün aydın canımmm bende perşembeyi bekliyom hayırlısı ile bebişimi bi görsem.........

Hayırlısı olsun inşşş
Benim dr da bence kesin erkek dedi..Ama ben yine de %10 gibi yanılma payı bırakıyorum.. Çok nadir de olsa kordonla karışıyormuş...

:teytey::teytey:CANIM ARKADASIMMM GÜZEL ANNEEEE TEBRİKLER SENDE BENDENSİN:sm_cool: SENINDE OĞLUŞUN OLUYOMUŞ VAY BEEE KIS BIRLIKTE CIKTIK BU YOLA NELER ATLATTIK NASILDE OZLEM CEKTIK BEBEK SAHIBI OLMAK ICIN SEN BENDEN 2 HAFTA ONCE OGRENDIN HAMİŞ OLDUGUNU ARKANDAN BENDE GELSIM:teytey: SONRA IKIMIZINDE OGLU OLDUGUNU OGRENIYORUZ VAY BEEE AYY DUYGULANDIM SIMDI YAAAsenağlama RABBİM ONCE SAGLIK VERSIN SONRA HUZURLA KUCAGIMIZA ALMAYI NASIP ETSIN INSALLAH ALLAH OLMAYAN ANNELEREDE EN KISA ZAMANDA BOYLE MUTLULUGU YASATSIN :nazar:
BUARADA DOKTOR BANADA DEDI KIS YANILABILIRIM AMA HUNİ GİBİ DURUYO ERKEGE BENZİİ DEDİ:roflol: 29 NISANDA KESIN NET SOLERIZ DEDI AMA BENDE SANKI ERKEKMIS GIBI GORDUM HUNİYİ:roflol:
:nazar:a.s.

iyim canımm uykum varrr ya üfffff çalışmakkkkkkk istemiyommmm yaaaaaaaaaaa :KK43:(((((((

aynen valla aysecım ınan bende yataktan kalkmak ıstemedım benımde cooook uykum var evımde olmak ıstıyorum yatmak ıstıyorum evımle ılgılenmek ıstıyorum valla yaa bende calısmaktan yoruldum artık gunler cabuk gecsede ıznımız gelse bıraz kendımıze vakıt ayırabılsek valla :enbuyukkk:

yeniyaşam sanada gunaydın bu aradaaaaa.s.

aynen valla aysecım ınan bende yataktan kalkmak ıstemedım benımde cooook uykum var evımde olmak ıstıyorum yatmak ıstıyorum evımle ılgılenmek ıstıyorum valla yaa bende calısmaktan yoruldum artık gunler cabuk gecsede ıznımız gelse bıraz kendımıze vakıt ayırabılsek valla :enbuyukkk:

yeniyaşam sanada gunaydın bu aradaaaaa.s.

sanada günaydın cnm benimm
nasısın bebiş te iii dir umarımmmm.
ben ve bebğim iiyiz çom şükürrr

ayşecim cnm günaydın bizi zor bir gün bekliyorrr arkadaşım.
dleği aramak istiyorum ama arayamıyorum elim gitmiyorrrr
napıcaz akıl ver bana kendini yanlızda hissetsin istemiyorummm nerdesin nereye kayboldun cnm yaaaaaaaaaaaaa

günaydın kızlar nasılsınız.ben şüpheler içindeyim elektirik çarptı beni acaba bi şey olurmu bebeşime bi fikri olan varmı?

Merhaba Kızlarr
Biz dr dan geldik...
Allaha şükür herşey gayet sağlıklı...... Bebişim 135gr olmuş..:nazar::teytey:
Cinsiyetimizde belli oldu... ERKEK oğluşum geliyormuş.... :nazar:

Doktor teyzemiz erkek olduğunu kanıtlayan resmimizi bile çekti....

Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah..... Kucakları boş bırakmasın Yarabbim...

tebrik ederim güzelim allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin:nazar:

sanada günaydın cnm benimm
nasısın bebiş te iii dir umarımmmm.
ben ve bebğim iiyiz çom şükürrr

:nazar:İYİYİZ CNM COK SUKUR BIR SORUN YOKI ARADA BAS DONMEM OLUYOR OKADAR ALLAH BETERINDEN SAKLASIN HEPIMIZIa.s.

KUMRALIM NOLDU SANA OLE COKMU CARPTI COKMU TITRETTI SENI PEKI BI DOKTORUNU ARA SOR ISTERSEN CNM YAA COK GECMIS OLSUN UMARIN BEBEGINLE SEN BIR SORUN YOKTUR ARA HEMEN DOKTORUNU :teselli:

hilaryaım tebrik ederim cnm yaaaaaaaaaaaaa
çok sevindim vallla baksanıza sayfamız asker annesi kaynıyo vallla
herkes erkekk hehe.
allah analı babalı büğütsün cnm.rabbim olmayanlarada versin

Esra Canimm Dün Mesaj Attim Ben Konuşamam üzülürümm Oda çagri Atmişş Mesaj Atarim Ancakk Kendini Iyi Hissetmesi Için ....... Ben çok Duygusalimm Dayanamam Kiii :KK43:((((((((((((((

X