2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Demir hapı bendede acaip kabızlık yapıyo,onun içinde birkaç kuru kayısı yiyorum hiç olmazsa fayda ediyo napalım katlanıcaz artık ama kabızlık berbat bişey ya..:çok üzgünüm:

selam arkadaşlar bende demir için kan şurubu içiyorum ve vitamin hapı kullanıyorum bende aynı dertten şikayetçiyim inşallah bugünlerde gecer
hayırlısıyla bebişlerimizi kucagımıza alırız inşallah cnm herşey onlar için zaten Allahım hepimizinkini saglıklı kucagımıza almayı nasip etsin inş a.s.

gercekten galiba arkadaslr gezmeye çıkmıslar bende aslında biraz hava almak istiyorum ama dısarısı cok soguk ya :1no2:
neyse hayırlısı bakalım :1hug:

merhaba kızlar birkaç kişinin cinsiyeti belli olmuş bride yani seda ben senin cinsiyetini tahmin etmiştim bana kız gibi gelmişti demek kızmış canım sağlıkla bebeğini kucağına almanı dilerim tebrikler bu söylediklerim tüm anne adaylarına bende dahil sevgilerle

ya kızlar benim ki neen kıpırdamıyo ki... uyuşuk mu olacak acaba... sadece bi kuş çırpınıyo gibi oluyo o kadar... yoksa kıpırdama dediğiniz omu oluyo....

Daha ne olacak maşallah.Daha benimkinde hareket yok.Merak edip araştırdım.İlk kez gebe olanlar 21.haftaya kadar hissetmeyebilirmiş hareketleri.En erken hissedenler ise 16 ila 20.hafta arasında hissetmeye başlarlarmış.Bundan önceki hissedilen hareketler kesinlikle bağırsak hareketleri yada gazmış.Diyen doktorların yalancısıyım.a.s.

merhaba arkadaşlar

glsm32 hoşgeldin canım :)
benim doktorum da 16- 18. haftalarda hissedersin dedi bakalım 15. haftamdayım..

İyi Pazarlarrr Arkadaşlarr

Yarın saat 6 da doktora gidiyorum... İnşallah cinsiyetini görebiliriz.. Cinsiyetinden de önce sağlıklı olduğunu öğrenelim bize o da yeter....
:teytey::teytey:

Selam arkadaşlar bende geldim,
bugün başıma bir olay geldi size onu anlatacağım,
Öğlen saatinde tuvalete gittim idrarımı yaptıktan sonra tuvalet kağıdına kan lekesi geldi.Elim ayağım boşaldı 3 ay 3 haftalık hamileyim, eşime seslendim oda hemen koştu, çok üzüldü.Ben başladım ağlamaya.Allahım ne olur bırakmasın diye ağladım bir 5 10 dakika, yattım uzandım, başıma gelenler ne olur şaka olsun rüya olsun diye dua ettim.10 dk sonra tekrar kalktım. tuvalete gittim hala kanama varmı diye, bu seferde bir baktım kan makattan geliyor, vajinada birşey yok.Basür olmuşum, kabızdım zaten kanama olmuş sızmış.Allahıma ne kadar şükrettiysem azdır.Dedim ki allahım sen benim canımı aldın şimdide geri verdin gibi oldu.En sevdiğim şeyi kaybedip bulmuş gii bu seferde sevinçten ağladım.Ama hala arada gidip bakıyorum makattanmı geliyor diye.İşte böyle arkadaşlar onu kaybediyorum sandım...Allahım sen onu koru ne olur.Sana şükürler olsun..

Canım ya seni anlıyorum Allah bir daha böyle şeyler yaşatmasın inşallah,bebişlerimizi bizlere bağışlasın,bende sürekli dua ediyorum valla.Benimde hamişlikten önce karın deliğimin sağ tarafında bi ağrı vardı bazen çok şiddetli olurdu uzun süredir olmuyordu bugün o ağrı var yine ve ben acaip korkuyorum ya,apandist filansa ben ne yaparım diye sabahtan beri dua ediyorum,ben senin bebişin için dua edicem seda,içini ferah tut canım inşallah birşey olmaz,sende bana dua et olurmu,şuanda morale çok ihtiyacım var gerçekten:a015:

İyi Pazarlarrr Arkadaşlarr

Yarın saat 6 da doktora gidiyorum... İnşallah cinsiyetini görebiliriz.. Cinsiyetinden de önce sağlıklı olduğunu öğrenelim bize o da yeter....
:teytey::teytey:

Canım bebişin iyidir inşallah haber verirsin artık,Allah hepimizin bebişlerini bizlere bağışlasın

Canım seni şimdi çok iyi anlıyorum.
Bugün yaşadıklarımdan sonra, kaybetme korkusunun nasıl birşey olduğunu daha iyi anladım.Ona o kadar bağlanmışım ki..Hele dün cinsiyetini öğrendikten sonra daha farklı oldum, daha bir somutlaştı kafamda.Bugün de böyle birşey olunca resmen yalvardım allaha.Çok şükür ki rahimden gelmiyor kanama.Bende senin için dua edicem arkadaşım zaten bu forum da 2-3 kişinin hamilelliği zordu yalnış hatırlamıyorsam 1 tanesi ben taneside sendin yanılmıyorsam?Dua ettiğin için çok teşekkür ederim gülşah...

Sağol tatlım ya,zaten moralim bozuk bide üstüne üstlük eşiml tartıştım iyice moralim altüst oldu,neden şu erkekler çok duyarsızlar,karnımda onun bebeğini taşıdığımı düşünmeyip bide ailesi yüzünden benim kalbimi kırıyor of ya sizde olmasanız burda kafayı yerim heralde ama bebeğim için güçlü olmam lazım sen kendine dikkat et sedacım

hay allah şu eşinin kulağını çekmek lazımmm neden üzüyor seni yahuuu aaaa sıfır verdim sıfırrr valla bende anlamıyorum bu erkekleri dediğin gibi arkadaşım onlar erkek oldukları için herhalde bizim kadar düşünceli olamıyorlar napıcan işte kabullencez artıkkk sen allaha emanet ol bebişinde kendinize iyi bakın üzmemeye çalış kendini

böyle bir durumda geçmişler olsun denir herhalde canım yaşadığın korkuyu anlayabiliyorum benim hamişliğimde tehlikeli seyrediyor her tuvalete gittiğimde çamaşırımı kontrol etmekten alamıyorum kendimiii allah göstermesin böyle bir şeyi kimseye umarım basurunda iyileşir kayısı ye bol bol kuru kayısı işe yarıyor bende kabızlıktan şikayetçiyim idare ediyoruz şimdilik .

Çok sağol arkadaşım,dediğim gibi sizler olmasanız zaten içimi kime dökerim,eşim sadece düşüncesizlik etti galiba daha çok fazla baba olma moduna giremedi zaten genelde tartışmalarımız ailesi yüzünden oluyor napiyim ya benim için önemli olan bebişim ve onun sağlığı zaten görmeme 15 gün var daha çok merak ediyorum onu,desteğin için çok sağol arkadaşım iyiki varsınız,sen ve bebişinde Allah a emanet oluna.s.

iyi geceler, evet haklısın aslında şimdi dinlenmek lazım ama oda olmuyor Allah hepimizin yardımcısı olsun a.s.

cnm üzülme hiçbişey için üzülmmemize değmez inan şu anda ,bebişini de üzme herşeyi hissediyolar.geçen hafta ben de bi öğrencime çok sinirlendim ağladım sinirimden ,ona sinirim geçti bu sefer de saçma sapan bişey için bebeğimi üzdüğüme ağladımmsenağlama

yapmayın arkadaşlar çok hassassız biliyorum bende aynıyım ama lütfen kendinizi de bebişinizi düşünün demi yerimseniben

slm kızlar günaydın hepinize nasılsınsınız bebişleriniz nasıl okudum yazdıklarını herkez ne güzel cinsiyet ögrenmiş allah kucagımıza almamızıda nasip etsin.kızlar sabah sabah patronla kavga ettik morlim çok bozukkk yaaa :çok üzgünüm:senağlama

Günaydınnn KK 'NIN güzel Hamişleeriiiiiii:teytey:

c.tesı doktoruma gittim ense kalınlıgını olcuk cok sukur birsey cıkmadı ense olcumu 1,6 cıktı 2'li teste gerek yok hersey cok normal dedı cok sukur bunuda atlattık valla,
nerdeyse 40 dk bebeğimi inceledik oyy nasılda buyumus yaa burnu aynı babası patates burunlu:roflol: cinsiyetınıde ogrendık doktorum %70 erkek diyor sanki kucucuk huni gibi koymuslar oraya:roflol: ama yanılma payımda olabılır dedı yanı bazen bebek kordonuda karısıyormus o nedenle kesın olarak 29 nısanda cınsıyetını soyleyebılırım dedı:))) otekı randevum 29 nısana arkadaslar hadı hayırlısı bakalım annemde erkek dıyor ama bakalım ozaman daha net bellı olurmus:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…