2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Seda ve Zeliha tebrikler kızlar Allah doğumlarını nasip etsin inşallah,darısı başımıza artık:içelim:

merhaba kızlar hiç aranızda lerac krem kulananınız var mı? bugün fiyatını sordum da 50 ytl 100ml krem için biraz pahalı geldi sonuçta 9 ay boyunca kullanıldığında bayağ bir masrflı oluyor bende başka aldım ayrıca sabahları trt1 de bir program var onda çıkan bir uzman dedi ki hamileler çatlakları için fındık yağı kullansınlar dedi.kullanan varsa bana aldığınız fiyatı yazarmısınız lütfen?
kızlar artık bebeğim için sabırsızlanıyorum minicik ellerini ayaklarını öpmek istiyorum ama daha çok var çok da zor geliyor .bu arada ikili testlerim olumlu çıktı çok mutluyum herkese selamlar :sm_cool:

Tebrikler canım çok sevindim,herhalde bizden başka gece kuşu kalmamış,seninle aynıyız bende çok sabırsızlanıyorum valla,canım fındık yağı aktarda satılır heralde ama büyük olanlarını sorarsan hani şu markette satılanlardan normal yağlara göre biraz pahalı ama çok epeyce bi gider yani,Allah bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah,iyi geceler...a.s.

yok canım halen gece kuşuyuz bak ayaktayız. Benim uyku düzensizliğim var sabaha kadar tuvalete çıkıyorum kabus gibi ama bebeğimi düşünüp rahatlıyorum huzursuz vücudum :sm_confused: uyku yok

ee herkes benim gibi değil tabi nese uyumalısınız elbette güzel anneler iyi geceler

cnm arkadasım hayırlı olsun tebrik ederim sen kacıncı haftadasın cnm su anda bende merak ediyorum hayırlısı bakalım Allahım saglıklı kucagımıza almayı nasip etsin inşallah cnm :1hug:a.s.

16+2 günlük hamişim güzelim.inşallah saglıklı olarak allah kucagımıza almayı nasip etsin

Pek fazla yokmuş aramızda bende 17+4 oldu ama cinsiyet öğrenemedim halen hareketlendi değilmi hissediyorsun ben hissediyorumda çok süper demi:teytey:
evt canımm bebişin cinsiyeti 14 haftada belli oldu bizim sorma hem nasıl hareketlii hiç durmuyor sanki yatayımm oturayımm tırtıkklıyorr süperr gerçektenn. :dance:
günaydıııııııııııııın kimse kalkmadı mı kızlaaaaaaaaar..........

günaydınnn canımmm ben kalktımm ne yapalımm uykucuyuuz ben aradan fazla geçmez bir daha uyurumm. nasılsın ebrucum inşllah bebişte sende iyisinizdir.

günaydın aslıııı biz idare ediyoruz dün gece karnım bugün de başım ağrıyor biraz ne yapalım fena değiliz işte siz nasılsınız bebiş nasıll var mı hareket??

günaydın aslıııı biz idare ediyoruz dün gece karnım bugün de başım ağrıyor biraz ne yapalım fena değiliz işte siz nasılsınız bebiş nasıll var mı hareket??

yaa canım dikkat edin kendinize benimkisi maşallah pek hareketlii bende uyuyorum ama kalktıgımda bel agrısından duramıyorum.geceleri çok uykum bölünüyor ama sagolsunn artık eşim sütümü ihmal etmiyor birde sürekli rüya rüyaa sabaha kadar 2 gündür baş ucuma ayetel kürsi koyuyorum.geceleri çok fazla kalkmıyorum artıkk.birde günlük hayatta ne yaşadıysam rüyamda onlarla ilgili rüyalar görüyorum.

ben yeni başladım da bazı yerlerde kabızlık yapacağı yazıyordu o bende olmadı ama büyük tuvalette renk çok siyah acaba bu normal mi doktora sormalı mıyım bilmiyorum

ben yeni başladım da bazı yerlerde kabızlık yapacağı yazıyordu o bende olmadı ama büyük tuvalette renk çok siyah acaba bu normal mi doktora sormalı mıyım bilmiyorum

canımm bende prospektüsünü okudum bazen kabızlık bazende ishal durumu yapabiliyormuş bende kabızlık olmadı tam tersi oldu. rengi çok siyah oluyor o normal canım ilk başlarda bende endişelenmiştim ama prospektüste okuyunca oda normalmiş. birtek bende mide bulantısı yaptıı onun içinde geceleri kalkıp içiyordum ama yinede bulantılarım geçmemişti ara ara bıraktımm bugün tekrar başladım arkadaşların tavsiyelerini dinledim sabah kalkınca içtim kahvaltımı hazırladım tabi kahvaltıda süt ve süt ürünleri yok olmayacak yoksa ilaç etkisini yitiriyormuş. şimdilik iyiyim hiçbir yan etki görülmedi demek böyle uygulamam gerekiyormuş.

yok canım halen gece kuşuyuz bak ayaktayız. Benim uyku düzensizliğim var sabaha kadar tuvalete çıkıyorum kabus gibi ama bebeğimi düşünüp rahatlıyorum huzursuz vücudum :sm_confused: uyku yok

Sorma canım bendede aynı sorun var,dün gece ben oturacaktım daha ama eşim uyumuş kalmış bende yatmak zorunda kaldım.Geceleri yattığımda uyuyamıyorum zaten sürekli aklımda bebişim onunla ilgili hayaller kuruyorum e tabi bide tuvalet faktörü,gerçi 2 gündür biraz daha düzeldi,zaten bebiş doğduğunda bize uyku yok şimdiden alışalım bari dimi yani

Demir hapı bendede acaip kabızlık yapıyo,onun içinde birkaç kuru kayısı yiyorum hiç olmazsa fayda ediyo napalım katlanıcaz artık ama kabızlık berbat bişey ya..:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…