2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ARKADAŞLAR BENDE BUGÜN BEBEĞİMİN CİNSİYETİNİ ÖĞRENDİM % 80 KIZ DİYOR DOKTORUM:teytey::teytey::teytey:

cnm arkadasım senin bebişinde hayırlı olsun inşallah bende merak ediyorum cinsiyetini hayırlısı hepimiz için sen kacıncı haftadasın arkadsım a.s.:1hug:

cnm arkadaslarım iyiki varsınız sizde olmasanız benim oturdugum cevrede arkadasım yok herkes kendi apatrmanında oturuyor komsuluk fazla yok neyse sizi seviyorum canlarım kib bebişlerede tamam hersey gönlünüzce olsun hamişler:)

İyi akşamlar rabiyasin inşallah en yakın zamanda sende öğrenirsin...çoook öptüm

Karnın belli olmaya başlamış arkadaşım,Ne güzel buluşmuşsunuz çok hoşuma gitti :)
Bu arada benim lulim bugün yüzüstü yatıyordu canım benim...Bana çekmiş bende öyle yatarım...

Bende kesinlikle kotlarımı giyemiyorum, çok rahatsız ediyorlar, çok iyi yapmışsın hamile kotunda çok güzelmiş. Güle güle giy:)

Bende almayı düşünüyorum.

arkadaşlar hamileler için güzel ceketler bulup alan var mı ceketlerim sıkıyor gögüslerden
yenilerini almak istiyoruum..

Bende kesinlikle kotlarımı giyemiyorum, çok rahatsız ediyorlar, çok iyi yapmışsın hamile kotunda çok güzelmiş. Güle güle giy:)

Bende almayı düşünüyorum.

Ablam verdi bana o da mother care den almıştı çok uygun fiyata yine indirimde size demiştim ya her ayın 15inde diye, burda hamile butiklerine gittik çok pahalı herşey o kadar para vereceğime bebeğime harcarım daha iyi

:dance::dance: ooo bir prensimiz daha oldu ne güzel....
Hayırlısı olsun canım..

Evet senin dediğin hep aklımda, ayın 15 inde gidicem şaşkınbakkaldaki mothercare re, sağol hatta anneme bile söyledim şimdiden 15 inde gidicez diye :)
Acaba bellli ürünlerde mi yoksa tüm ürünlerde mi indirim oluyor biliyormusun?

kızlarr
Ben bugün Havuzlu han a gittim.. Beklediğim kadar büyük bir yer değildi..Ama birkaç ürünü inceledim ve fiyat olarak piyasaya göre çok daha uygun geldi...
Ben Zuzuma park yatak alacaktım ama beğenemiyordum.kiminin kumaşı naylon gibi geliyordu.Kimi de çok küçük... Ama ordaki bir modeli çok beğendim.. Hemde 3 yaşına kadar çok rahat kullanabileceğimiz büyüklük ve sağlamlıkta.. Bir de travel sistem araba beğendim.. Oto koltuğu diğer 0 grup koltuklar gibi değildi.Arabaya monte edilebiliyordu..
Fiyatları da benim piyasa da beğendiğim araba fiyatına ben yatakla arabayı alabiliyorum..
:dance::dance::teytey::teytey:

iyi akşamlaaaaaaaaaaaaaar
sedaaaaaaaaa senin için çok sevindim hayırlı olsun arkadaşımmm kızın olacakmış allah analı babalı büyütmek nasip etsinn
kumralım ve esraaaaaaaaa size de tabikiii
hepinizin mutluluğunu paylaşıyorummm canlarımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…