2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

anacım sende teeeeeeeeeee nerde oturuyon yawww :roflol: tmm uzulme egerkı lotodan para cıkarsa tum ıstanbuldakı hamıslerı alıp tek tek memleket memleket sız arkadaslarımızı zıyarete gelecem söözz:icecream:

yaa,bak bide dalga geçiyooo:tomato:
siz toplanın şaka,fotoğraf çekinin bol bol..
ama buraya da koyun da,görelim barii.benneyaptımki

yaa,bak bide dalga geçiyooo:tomato:
siz toplanın şaka,fotoğraf çekinin bol bol..
ama buraya da koyun da,görelim barii.benneyaptımki

tmm tatlım meraketme kısmetse bı toparlanalımda bol bol resım cekınıp burayada koyarıs okişşa.s.

Fisher Price Yağmur Ormanı Ana Kucağı [ K2565 ]

Resmi Büyüt
KDV Dahil BebeShop Fiyatı : 169,00 YTL
Banka Havalesi İle : 152,10 YTL

16,48 YTL den Başlayan Taksit Seçenekleri İçin Tıklayın

Fisher Price Yağmur Ormanı Ana Kucağı

Ağaç yaprakları arasında bebeğinizle "Cee" oynayan bir maymun ve kurbağa ile bebeğiniz hoş ve konforlu zamanlar geçirecek.
- Çıkarılabilen oyun barında bulunan şelale sesi bebeğinizi rahatlamasını sağlayıp kolay uykuya dalmasına yardımcı olacak.
- Uzun süreli 12 adet yağmur ormanı melodileri içerir. Böylelikle siz BebeShop'lu annelerin kendilerine zaman ayırmasını sağlar.
- Annenin kontrol edebileceği sakinleştirici titreşimi mevcuttur.
- Doğumdan desteksiz oturana kadar kullanılabilir.
- 11,3 kg' a kadar kullanılır.
- Oyun barındaki oyuncaklar uzanma, sebep-sonuç ilişkisini kurmasını sağlar.
- Piller kutuya dahil değildir.

fpk25651ln0.jpg

fpk2565b1dy2.jpg

fpk2565c1he5.jpg

BEN BUNU ÇOK BEYENDİMM YAWWWWWW

ANAAAA BİTEK BENMI AVRUPA YAKASINDAYIM :uhm: AMAN KARSIYA CAGIRMAYIN BEİİ NOLÜÜÜRRR:çok üzgünüm:

kızlar bende avrupa yakasında zeytinburnundayım haftasonu kursa başlıyorum ama yakınlarda olursa ve akşamüstü 5 teçıkıcam kurstan ,yetişebilirsem 15-20 dk da olsa gelirim yanınıza

kızlar bende avrupa yakasında zeytinburnundayım haftasonu kursa başlıyorum ama yakınlarda olursa ve akşamüstü 5 teçıkıcam kurstan ,yetişebilirsem 15-20 dk da olsa gelirim yanınıza

:teytey: oh bee bana yakın bırı cıktı valla :))) benım annemde merterde oturuyor cnm dedıgın gıbı ınsallah yakınlarda olurda gıderıs yaaa.s.

Eeeeeeeeee Kizlarrrrrrrrr Uyuyonuz Muuuuuuuuuuuuuuuu

ne uyuması kıs ama evde olupta yatmak ıstedım valla bıranda :çok üzgünüm:
buarada cocuk.com a baktım cok guzeller yaa bayıldım dogrusu ama ben hala kararlıyım emınonundekı havuzlu hana gıdecegım:teytey: bak yolun butarafa duserse mutlaka o havuzlu hana ugra cnm hem uygun hemde cok degısık guzel seyler vara.s.

oh kızlar burayı arkadaşlık sitesi yaptı ne güzel canlar gelen var gelemeyen var ne olacak şimdi biz ne yapalım hamişler nerdesiniz ya buluşamayanlardan bahsediyom sesiniz çıkmıyo hani başka şehirde oturup hamile olanlar size diyorum nasıl gidiyo hamilelik

benim bu ay çıktı mide bulantılarım niyeyse geçmesini beklerken hem iştahsızlık oldu hemde bulantı ve yorgunluk çok kötü ya14+6 günlüğüm birde soracaktım demir hapı kullanan varsa 3aylık oluncamı başladınız bilen varsa lütfen cevap yazsın

benim bu ay çıktı mide bulantılarım niyeyse geçmesini beklerken hem iştahsızlık oldu hemde bulantı ve yorgunluk çok kötü ya14+6 günlüğüm birde soracaktım demir hapı kullanan varsa 3aylık oluncamı başladınız bilen varsa lütfen cevap yazsın

valla cnm doktorum bana 10. haftamda verdı demır hapını ve bugunde son hapımı ıcıcem c.tesı doktoruma gıdıcem bakalım bana baska hap onerecekmı sen gec kalmıssın demır hapında yada doktorunun bır bıldıgı vardırdamı vermedı acaba:uhm:

canm ben de 3.5 ayda başladım hatta başlayalı 3 gün oldu

teşekkürler arkadaşlar benim kan değerlerim normal çıkmıştı ama yinede kan hapını vermişti 3 aylık olunca başlarsın diye bende bir haftadan beri kullanıyorum ama tedirginlik işte sormadım ya doktora onun için kızlar tekrar teşekkürler

Yaaaaaa Kizlar 1 Saat önce Başladii Dedim Yaa Bebeğimi Hissediyom Diyee Resmen Bellii Ve 1 Saat önce Hafif Karnima Dokunuşlar Oldu Ilkinn Hani Bağirsaklardan Oluyo Falan Sandimm Faka Az öncede Olduu Genelde Sağ Tarafimda Oluyoo Ama çok Nadirr Hissediyorumm Yaa Resmennn Maşallah Yavrumm Benim Yaa Eltimde 4 Ayda Hissetmiitii Bebeğinii Ayyyyyyy Heyecanlandimm Vallaa Bakalimm Bebk Mii Hareket Ediyoo Yoksa Bağirsaklar Mii

bu aylarda başlar derler ama bakalım çok sevindim ya süper eeeeeeeee başlıycaklar artık cinsiyeti bellimiydi acaba

canım bana dr. 15.haftadan sonra iç dedi demir hapını

oh kızlar burayı arkadaşlık sitesi yaptı ne güzel canlar gelen var gelemeyen var ne olacak şimdi biz ne yapalım hamişler nerdesiniz ya buluşamayanlardan bahsediyom sesiniz çıkmıyo hani başka şehirde oturup hamile olanlar size diyorum nasıl gidiyo hamilelik

Canım ya aynı şehirde olanlar burda sohbet ettikleri için bende kendimi dışlanmış gibi filan hissettim valla dermişim şaka tabi,sadece imrendim keşke aynı şehirde otursaydım bende diye,benim hamişlik şükürler olsunki iyi gidiyo:nazar: inşallah sonuna kadarda hep iyi gider ne diyim,bakalım gelecek ay cinsiyeti belli olacak inşallah hayırlısı bakalım,senin erkekti değilmi canım,senin nasıl gidiyo hazırlıklara başladınmıa.s.

Bana dr.demir hapı verdi sadece ve folik asitede devam et dedi,içinizde hala folik asit kullananlar varmı arkadaşlar bi zararı filan olmaz değilmi

X