2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ozaman kızlarrr şimdi herkes nerede oturduğunu yazsın ortak bir
nokta belirleyelimmmmm ve gün tabiki hengi gün olmasını istediğinizide yazın
haydeeeeeeeeee kızlar iş balınaaaaaaaaaa
aslıııııııı ayşeeeeeeeeeeeeeee nerdesiniz yavvvvvvvvvvvvv

merhaba; bence havalar biraz daha ısınsa ve göbişlerimiz biraz daha büyüse o zaman buluşsak daha iyi olur gibi geldi ama ne zaman isterseniz olur canım. Ben üsküdar'da oturuyorum ve cumartesi-pazar günü müsaitim

ayyy ne güzeel,buluşacaksınız heraldee...:enbuyukkk:
buluşun bakalım siz buluşuuuun
Biz noluucaaz???Biz üvey evlat mıyız??:dilcikar:

Katılıyorum sana canım ya,böyle güzel güzel konuşuyolar.buluşalım falan diyolar ya çok kıskanıyorum valla keşke hepimiz aynı memlekette olsaydıkşakkıdı

Bebişimin bir duvarını böyle yapmak istiyorum... Önünü de boş bırakıcam.. Oyun alanı gibi kalsın..

Bir de kız olursa böyle çiçek lambalardan istiyorum.. Erkek olursa da ona uygun lamba...

Bu da ultrason resimleri için bir tablo olacak böyle... Sonrasında da 1.ay 2.ay resimleri olan bir tablo odasını süslesin istiyorum ZuZum un

ayyy ne güzeel,buluşacaksınız heraldee...:enbuyukkk:
buluşun bakalım siz buluşuuuun
Biz noluucaaz???Biz üvey evlat mıyız??:dilcikar:

ayyyyyyyyyy hiç olurmu öyle şey cnm
ama naplaım varsa bir önerin çaya sanamı gelsek:roflol:
şaka tabiiiii naapalım cnm gönüller bir olsun senide telden arar
canlı bağlantı yaparız yada kameralı konuşuruz ne bileyim aklıma başka bişeuy gelmiyooo
ama hakkatten burada olaydın

Hilarya................Kadıköy..........(anadolu)..........her gün
Seren..................B.çekmece.....(avrupa)............c.tesi
Yeniyaşam..........Dudullu...........(anadolu)..........c.tesi14den sonra ya da pazar
Bride...................Acıbadem.......(anadolu)..........
Aslii....................Kartal.............( anadolu).........c.tesi
6128...................Üsküdar..........(anadolu)..........c.tesi - pazar

yok mu başkaaaaaa????

Bebişimin bir duvarını böyle yapmak istiyorum... Önünü de boş bırakıcam.. Oyun alanı gibi kalsın..

Bir de kız olursa böyle çiçek lambalardan istiyorum.. Erkek olursa da ona uygun lamba...

Bu da ultrason resimleri için bir tablo olacak böyle... Sonrasında da 1.ay 2.ay resimleri olan bir tablo odasını süslesin istiyorum ZuZum un

CANIMM COK GUZELLER O LAMBALAR IKEADA VAR AYNISI HEMDE ORDAN UYGUN FIYATA ALABILIRISN, DUVARA SEKLE GELINCE SEN BILE YAPARSIN ISTERSEN BEN BUYUK SEKILDE CIZER POSTAYLADA YOLLARIM SANA SENDE DUVARINA KOYARAK USTUNDEN CIZERSIN:))) COK GUZELLER HADI HAYIRLISII

Cansuuuuu çok Güzell Kiz Bunlarrrrrr çaldimmm Sen Den Fikirlerini Helal Et Artikim Heheheh

All canımm hepsi bebişlere feda olsun.... En güzel odalarda oynasınlar en güzel yataklarda uyusunlar inşallahhh :nazar:
Benim misafirler geliyormuş... Ben onları karşılamaya çıkıyorum..
Akşama okuycam yazdıklarınızı.....
Seren söz verdin bak bana da yapacan güzel bişiler....
öptüm siziiii
:teytey:a.s.

CANIMM COK GUZELLER O LAMBALAR IKEADA VAR AYNISI HEMDE ORDAN UYGUN FIYATA ALABILIRISN, DUVARA SEKLE GELINCE SEN BILE YAPARSIN ISTERSEN BEN BUYUK SEKILDE CIZER POSTAYLADA YOLLARIM SANA SENDE DUVARINA KOYARAK USTUNDEN CIZERSIN:))) COK GUZELLER HADI HAYIRLISII

canım lambaları zaten ikea da gördüm.. Bu duvar yapışkanları da hepsi bir arada 50ytl uygun geldi bana... ama hangi sitede gördüğümü hatırlamıyorum...
Bulunca sizede haber veririm...
Saoll canımm yaa sözylemn bile yeter.... öptüm sizi.....
Beni özleyinnnnnnn

Kizlarr Kocişim Söz Verdii Bizi Sirke Götürecekk Avrasya Sirki Antalya Ona Gidece Bebişimi Götürecemmm Heheheh

ay iki dakıika yemeğe gittim kıslaaar hemen bir sürü sayfa olmuş okunmayan
ben de şişli de oturuyorummmmm

Yaaa çok Kötüsünüüüz
Istanbullular Buluşun Bakaliiim,
Biz Nolucaaz,biz üvey Evlat Miyiz???
Küstüük...:dilcikar:

Yaaa çok Kötüsünüüüz
Istanbullular Buluşun Bakaliiim,
Biz Nolucaaz,biz üvey Evlat Miyiz???
Küstüük...:dilcikar:

anacım sende teeeeeeeeeee nerde oturuyon yawww :roflol: tmm uzulme egerkı lotodan para cıkarsa tum ıstanbuldakı hamıslerı alıp tek tek memleket memleket sız arkadaslarımızı zıyarete gelecem söözz:icecream:

ben e-bebek.com u beğeniyorum...
tavsiye ederim.
birde bebeshop.com dan chicco bebek bakım çantası aldım
henüz elimize ulaşmadı belki bugün gelir.İçinde pudra,pişik kremi,sabun,bebe yağı,şampuan
orjinal boylarında var..fiyatı 45 ytl..

X