2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Iyi Akşamlar Ayşenuuuuuuuuuuuuuuur

kızlar ya deminden berı sol tarafımda acayıp agrı var arada ates basıyor basıyor benı sankı orası kalerıfer gıbı cok sıcak acaba genıslıyo dıyemı oluyor bu agrılar :uhm: otaraf tas gıbı yaa felaket agrıyoosenağlama

]Hilarya................Kadıköy..........(anadolu)..........her gün
Seren..................B.çekmece.....(avrupa)............c.tesi
Yeniyaşam..........Dudullu...........(anadolu)..........c.tesi14den sonra ya da pazar
Bride...................Acıbadem.......(anadolu)..........Hafta içi hergün ve cumartesi.
Aslii....................Kartal.............( anadolu).........c.tesi
6128...................Üsküdar..........(anadolu)..........c.tesi - pazar
wiski...................Şişli...............(avrupa).............c.tesi - pazar
şebek.................Üsküdar..........(anadolu)........... her gün
iletişim...............Zeytinburnu......(avrupa)............

Kızlar bu durumda anadolu yakasında buluşuluyor sanırım.

Çoğunluk anadolu yakasında çünkü değil mi?

Kadıköy herkese tek vesait ortak nokta gibi görünüyor...

merhaba kılzlar sizlerle üzüntümü paylaşmak istedim komşumun kızı 8 aylık hamişti.bebişine kavuşacagı günü beklerken bugün duydum ki bebişi karnında ölmüş....bol bol dua edelim allah sabrını versin güç versin ona.allah kimseye böyle acı yasatmasın.sizleri etkilemek üzmek için yazmadım bu olayı sadece bol bol dua etmenizi istiyorum arkadasım için

merhaba kumralım hoşgeldin
çok üzüldüm arkadaşın için çok zor bir durum Allah hiçbir anne adayına yaşatmasın,
Allah sabrını verir inşAllah :KK43:

merhaba kılzlar sizlerle üzüntümü paylaşmak istedim komşumun kızı 8 aylık hamişti.bebişine kavuşacagı günü beklerken bugün duydum ki bebişi karnında ölmüş....bol bol dua edelim allah sabrını versin güç versin ona.allah kimseye böyle acı yasatmasın.sizleri etkilemek üzmek için yazmadım bu olayı sadece bol bol dua etmenizi istiyorum arkadasım için

Canım ya tüylerim diken diken oldu çok üzüldüm bide haberlerde kimsesiz bi yeni doğanı gösteriyodu ağladım ya,Allah komşuna sabır versin canım,hergün Allah a yalvarıyorum yavrum hayırlısıyla bu dünyaya gözlerini açsın diye.sadece benim yavrum değil inşallah hepimizin yavrusunu Allah bizlere bağışlasın,çok üzüldüm,tekrar sabırlar diliyorum..:a015:

Allahım ne büyük acı, sebebi neymiş acaba? Dualarımız onunla ve tüm hamilelerlr.

Bu arada kızlar yaaa ben bugün naaptım biliyomuusunuz ayıptır söylemesi pastırma yedim.Şimdi çok pişmanım, Pastırma çiğ et sınıfına mı giriyor?

Allahım ne büyük acı, sebebi neymiş acaba? Dualarımız onunla ve tüm hamilelerlr.

Bu arada kızlar yaaa ben bugün naaptım biliyomuusunuz ayıptır söylemesi pastırma yedim.Şimdi çok pişmanım, Pastırma çiğ et sınıfına mı giriyor?

Malesef çiğ et canım,keşke pişiripte yeseydin gerçi çiğ en güzeli ama..Bende çiğ köfte hastasıyım ama yiyemiyorum işte etsizini yiyorum artık,az yediysen bişey olmaz heralde ama bundan sonra daha dikkat et bu gibi şeylere canım

sebebini bende bilmiyorum kızlar.komsum evde yok olay 2-3 gün önce olmuş.calıştıgım için pek komsularla görüşemiyorum bugün haberim oldu ve cok üzüldüm

Allah sabrını versin inşallahh.... Sözün bittiği yer burası oluyor herhalde... Allah hakkımızda hayırlısını versin.. Böyle acı yaşatmasın hiçkimseye
Allah hepimize hayırlı hamilelik ve bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin inşallahhh

Bride ben de bir kere kendimi tutamayıp yemiştim bir dilim ama birşey olmadı üzülme sen canım
zaten bildiğin sağlam bir markaysa bir sorun olmaz..

Afiyettt olsun..... sürekli olmadığı sürece bence bişi olmaz... Yemeseydin aklında kalsaydı daha kötü olurdu bence...
İçini ferah tut....

Dualarımız onunla.Allah sabır versin.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.Umarım en kısa zamanda toparlar kendini.

arkadaşlar benimde başıma buna benzer bişey geldi ben 06.05.2007 tarihinde evlendim ve o gece hamile kalmışım ilk haftalarda kahverengi lekelenmelerim oldu ve 2kutu progestan kullandım doktorumun tavsiyesiyle 7haftalıkken doktora gittim ve herşey normal dedi ikinci randevumu 5hafta sonraya verdi ve 12haftalıkken gittiğimde öldüğünü söyledi tam 3 doktor gezdim ve hepsi aynı şeyi söyledi sonunda aldırmak zorunda kaldık çok kötü bi durum gerçekte bu ikinci hamileliğim inşallah bunu hayırlısıyla kucağıma alırım

X