2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kizlarrrrrrrr Bende Antalyaaaaaa Etilerdennnn :KK43:(((((((((((((( Keşke Istanbul Etiler Olsaydiiiii Valla Gelirdimm Yaaaaaa

Ayşenurr çok güzeller canım..
Bebişin güzel günlerde giysin inşallah annesinin hatıralarını.... :nazar:

Bari Bizde Bebeişim Lee Hafta Sonuu Manavgata Gidekk Heheheheh
Serkana Da Dedim Tamam Dedi Cumartesi Akşami çikariz Evden Askerlik Arkadaşi Var Onun Yanina Giderizz Rafting Yapacaklarmiş Onlar Bizde Onun Eşi Yeni Dpğum Yaptii Bi Ağaç Altinda Oturur Bebek Severizz Artikimm

Haaaaaaa Foto çekinn Bol Bol Tamam Miiii

AYYY NEGUZELLER AYŞEEE SENINDE BEBISIN KIZ OLURSA COK YAKISICAK CNM KIRMIZI ELBISEYI BENDE BEGENDIM YAPILMASIDA COK BASIT VALLA KIZIM OLURSA BELKI PEMBESINDEN YAPARIM:dance::emir_bebek:

insan hamarat olmaya görsün... Maşallahh canımmm :nazar:
Ya dün de duvarına çizdiğin ağaç dallarını gördüm bayıldım valla... Evinden birkaç şeyi de koymuşsun çok güzeller... a.s.
Ben yine böyle şeylerden çok kabiliyetsizim... Hiç beceremem... :icecream:

ayşecim çok güzeller cnm yaaaaaaaaaaaaaaaaaa kızlar görüyomusunuz
ayşecim çok mnerklı bu işlere hiç üşenmiyoooo buluyo resimlerini çekiyoooooo
ne güzel yaaaaaaaaaaaaaa yerim ben seniiiii bide bizimle paylaşıyoo
süpersin ayşenur aslı seni aryacaktıııı msn ilgili

Ya dün de duvarına çizdiğin ağaç dallarını gördüm bayıldım valla... Evinden birkaç şeyi de koymuşsun çok güzeller... a.s.

KIZZZ DALII YAWW BWN GÖRMEDİM NERDEEEEEEE:uhm:

Serkana Da Dedim Tamam Dedi Cumartesi Akşami çikariz Evden Askerlik Arkadaşi Var Onun Yanina Giderizz Rafting Yapacaklarmiş Onlar Bizde Onun Eşi Yeni Dpğum Yaptii Bi Ağaç Altinda Oturur Bebek Severizz Artikimm

ayşenur köprülü kanyonda mı yapacaklar yoksaa raftingi???? biz balayında otelde sıkılıp baya bir antalya turu yapmıştık... orda bayılmıştım köprülü kanyona...
manavgatta çok güzeldii....
Güzel ülkemde ne güzell yerler var.....

Tamam ayşenur cum liste işi gibi foto işini de ben halledebilirim sanırsammm :icecream:

Bende Bakayimm Iii Bende Bebeğimin Odasinin Duvarlarini Süslemek Istiyom Fakat Hala Karar Veremedim.. Ne Yapacagima. Duvar Kagidimi Yapsam Iki Renk Mi Boyasam Birşeyler Mi çizsemmmm ? Kararsizimm ..

Eşime Kalirsa Odayi Mavi Tavani Sari Yapcakmişş Fenerlii Ya Ondann .. Ama Erkek Olursa Kiz Olursa Ben Istediğimi Yapacam Ehhehehe

Esraa Kizz Sen Diğer Kizlarin Hatlari Hep Türkcelll Bi Ben Mii Vodafone Yaaaa Ben De Mi Türkcel Alsam Aceppp Uzun Uzun Konuşurdukk Yaaaa

:smiley-cool: SAOL CANIM BENIM EVET O DALLARI BEN YAPTIM AMA HAMİŞ OLUNCA YARIDA BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM SİMLİ BADANAMIDA GORDUNMU KIS ONUDA BEN YAPTIM BİR KAC TABAK SUSLEMESIDE YAPMISTIM SIMDI TAM TAKIM YAPIYORUM YEMEK SERVISI YANI TABAK BARDAK SALATA TABAGI MASA ORTUSU FALAN COK SIK OLUCAK BITSIN RESIMLERINI KOYACAM ORAYA:teytey:
SANADA YAPARIS KIS NOLACAK BEN BEBEGIM ICIN ODA YAPMIYORUM EVIM 2+1 CUNKU YATAK ODAM COK BUYUK ORAYA BIR DUZENLEME YAPACAGIM RESIMLERINI YOLLARIM ARTIKIN:))))

bende haftasonu biraz evle ilgilendim kuyruk sokumuma öyle ağrılar girdiki kalkmakta oturmakta işkence gibiydi sabaha kadar sürdü şimdide bazen oluyor. işyerinde hem sırtıma koymak için hemde oturmak için 2 minder yaptırdım.bazen diyorum acaba çokmu nazlıyım bir bende mi oluyor sonra sizin şikayetlernizi de duyunca diyorum ki normalmiş a.s.

kızlar benimde aynı ağrılar oldu. Haftasonu evde biraz temizlik falan yapayım dedim akşama misafirde geldi kalkamıyordum yerimden benimde kuyruk sokumumda ve belimde ağrı oldu bacaklarımada vurdu ağrı. Eşim biraz masaj yaptı ama pek faydası olmadı.

ayyy ne güzeel,buluşacaksınız heraldee...:enbuyukkk:
buluşun bakalım siz buluşuuuun
Biz noluucaaz???Biz üvey evlat mıyız??:dilcikar:

Asliiiii Nerdesin Canimmmmmm......
Esra Yaa Dileği özledimm Yaa Yaptirsinlar Atik Su Pc Yi Yaaaaaaa

evt canım yaaa bende özlüyorum ama herhalde laptop alacakmız
hard dick yanmış 300$ istemişler bakalım inş gelir armıza en kısa zamanda
sende msn yokmu biz sana alalım bi adres internetin var yoksa yüklede bol bol laflarızz
şimdi aslıyla konuşuyoruz msn o sordu bana ayşenin msn niye yok diye
kızlar özelden versenize varsa msn bekliyorumŞeniz

X