2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Ben De çikiyorum Kislaaaaaaaaar Herkese Iyiakşamlar ,ben Erkenden Uyuyorum Evden Yazamiyorum Tavuk Gibi Olduğum Için Sonra Okurum Artik Yazdiklarinizi Muckkkkkkkkkks

Kızlar selam...
Benim öğlenden beri çok feci belim ağrıyor ayakta duramıyorum..
Uyudum kalktım,biraz iyi gibi olunca,balkonları yıkadım,evi süpürdüm yani
Biraz ev işi de yaptım bu ağrının üstüne,şimdi korkuyorum..Sizde de zman zaman oluyor mu
bel ağrısı??????????

kızlar ben de bir türlü giremedim .benimde ayşe gibi göbeğim var galiba biz çok şişeceğiz (

Öznurum kader arkadaşım...:icecream:
ben 60 kiloyla hamile kaldım şimdi,65-66 arasıyım..
Göbek,kalça ne ararsan var bende,kız hiç bişeyim olmuyor şimdiden
napacaz bizz?laelaelaelaelae

ya ben kilo da almadım 1 kilo aldım sadece ama şişiyorum annem 7-8.aylarında sana takviye kuvvet lazım olacak diyor :))düşünsenize 7.ayda buluşmuşuz hepimiz yusyuvarlak yan yana :))))

14+4 üm canım. gerçi ben hamile kaldığımdada çok zayıf değildim doğrusu :))

Senin yaptığın işlerin yarısını yapsam belimin ağrısı bacağıma vurur yürüyemem.Olmazmı yatağımı bile düzeltirken zorlanıyorum sırtımdan ve belimden dolayı

benimde iş yapınca ağrıyor çok oturuncada ağrıyor işyerinde sandalyemi minderlerle doldurdum kalçama vuruyor ağrısı normal demekki herkeste var :))

gamzeli ben 15+2 yim bu hafta...

Mavilii hiç sorma canım ya,eşim de kızdı bayaa
E okulda da yoruluyorum bir de ev işi üstüne..
Ben pek kendini dinleyen biri değilimdir,canım pektir yani
biraz yatıp kalkınca ağrı geçti sandım,verdim kendimi işeee :-((

Gebelik cetvelim kayboldu Geri gelmiş hehehehe

Son düzenleme:
Merhaba kızlar :)
mommy benim de iş yapınca belim kopuyor sanki ben de eşime süpürttürüyorum evi :))
ayşenin göbişi çıkmış baya benim yok o kadar dışarıdan belli bile değil henüz 14 hafta 4 günlüğüm..

Ben 17 haftalığım benim hiç yok.İnşallah böyle devam eder ne kadar az göbek o kadar az deforme

evet az olsun çatlaklarımız fazla olmasın ne güzel olur :))
ben bir kilo almışım şimdiye kadar..

Ben 17 haftalığım benim hiç yok.İnşallah böyle devam eder ne kadar az göbek o kadar az deforme

neden oyle dusunuyorsunkı nekadar az gonek okadar az deforme demıssın deforme olsak nolurkı sankı bebeğimiz var sonucta canımızdan bır parca var orda onlara haksızlık etmememk gerek tatalım sonucta dogumdan sonra ınsan kendını yenıden yenıleyebılır bebeklerımız saglıklı olsun ıstersem kapartam bozulsun deformem artsın hiiiiiiiiiiiiiiç umrumda dgl sonucta allahın verdıgı bır mucızeyı yasıyoruz bızım gıbı olmak ısteyen bırsuru kadın var hamılelıkte gobek olmadıktan sonra ne anlamı varkı hamılelıgın ozaman hamılelıgın ıkıncı zevkıde gobişlerimiz degılmı sencee:uhm:
a.s.

Serencim doğru da çıkmadı daha göbişimiz genetik birşey annemin de taa 6. ayda belli olmaya başlamış iç karnı geniş oluyormuş bazı bayanların biz de öyleyiz sanırım

ya kızlar ben bir kilo aldım sanırım onlar da göğüslere gitti şiştiler iyice sizin de öyle mi ya silikonlu gibi oldular :))

Bünyeye bağlı bu göbek olayları kızlar benim de çok çıktııı
Ayşeninki kadar var,ama iç karnı geniş olanların çok çıkmıyormuş...
hemencik çıksın istiyorum ben de,şööylee 7 aylık falan bir olsam,
zamanı hızlandırmak istiyorum.

Sen başka yere getirmişsin konuyu sanırım iç karnım geniş ve boyumda uzun olduğu için göbeğim çıkmayacak ve bende bu durumdan hoşnut olduğumu dile getirdim öenmli olan bebeğimin sağlığı.Yani onun kilosu felan normal olsunda varsın çıksın yada çıkmasın tabi.Hem göbeğimin az olduğunu görünce seviniyorum iyi bari az olursa fazla çatlamam belki diye düşündüm dediğim şeyle senin demek istediğinin alakası yok bence.Hani karnım büyük olur üzülürümde vah vah çatlıycam ne biçim oldu görüntüm derimde o zaman dersin bana niye üzülüyorsun bebeğin için olacak,bozulursa bozulsun görüntün dersin.Ama ben yıllardır hep kibar karınlı bi hamile olmak istemişimdir göbeğimde az olunca iyi bari az deforme olur dedim geçtim.Bide istediğim şey olduğu için mutluyum.Karnı küçük olan arkadaşlarım eski hallerine çabuk döndüler bebekler doğduktan sonra biz kadınlar başlıyoruz çünkü kiloları çatlakları takmaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…