2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

çok katılıyorum seren sana benim göbegim çıksın hiç önemli deigl bence daha güzel bişey çıkması hem kilo almışım deforme olmuş çatlamışım hiç önemli degillll benim tek önemli olan bebegim bebeklerimiz zaten bizi begenen begenmişşş de evlenmiş:dance:

mavii senin bebişin kız mı erkek mi ?
biz haftaya göreceğiz çok heyecanlıyımm ...

arkadaşlar tabii ki biz herşeyi göze alıp bebek dünyaya getirmeye karar verdik yoksa deforme olucaz göğsümüz sarkmasın der bebek istemezdik ... ama genetik olarak da iç karnı geniş olanlar şanslı görünüyor bu da bünyesel bu da Allahtan ne diyelim..

Maşallah hem evi hem işi idare ediyosun hamile hamile.Ben hamile kaldığımdan beri pek tembelleştim.Büyük temizliği ne zaman yapacaksınız kızlar yada yaptıracaksınız?Yağmur felanda olacak Nisanda. Mayısımı beklesem acaba?

ben 17+3 üm yeni başladı karnım çıkmaya inşallah fazla kilo almayız kızlar şişman olmak istemiiiiiyyooooorum ben

kızlarrr bu ilk listeymişş.

bu listede ikincisi kendi bilgilerimi düzelttim bu arada en büyükte aranızda benim galibaa. tatlicadiarzu

Son düzenleme:
içinden ne geçiyor benim hep erkek geçiyordu nedense sanırım öyle olacak

Boşveriiin:dance:
karınlar çatlasıın,göğüsler sarksıın,kilolar artsıınnn...:teytey:
minik kuzularımızı kucaklarımıza alınca hepsiniii unuturuz,göreceksiniz...
Valla ben bu bebeği çok istedim,sen kaşındın diyor eşim:roflol:
Herşeye razıyım ben. doktorların Doğuramazsın sağlığın el vermez dediği halde
Ölümü göze alıp da yine de doğurmak isteyenler var kızlar.
Biz çatlamışız,5-10 kilo almışız çok mu...

Bride - Seda-1980
Minnik Anniş- Merve
Gamzeli- Kübra
Kumralim - Zeliha
Ayse&serkan - Ayşenur
Yeni Yaşam - Esra
Asliii - Asli

Arkadaşlar isimlerin yanına doğum yıllarımızı da yazalım mı?

benide dogum tarihim 08.09.1983.kısmetse bebişimle aynı burçtan olcaz:teytey:....analı kızlı diyorum eşim aman nasıl baş edecem ben sonra 2 başakla aslan olsun diyo ama kısmet artık

Ayşenur'cum!
Göbişin çooooook şirin tatlım Allah nazarlardan korusun:)
Arkadaşlar benim ismim de Nevruz 11-06-1978 beni de eklerseniz sevinirim:))

merhaba canım bende 1 kilo almşım. Benimde göğüslerde sanırım o kilo da...
Benim normal de göbişim vardı zaten. o yüzden de belli değil göbişim de bebiş olduğu..
Bir de uzun boylularda daha geç çıkabilirmiş göbiş..
Ben 1.72 boyundayım.. Ben buna da bağlıyorum.. Bebişler sağlıklı olsun da varsın göbişler geç çıksın..:teytey::dance: Yeter ki bebiş rahat olsun orda

Allah razı olsun annecimden bursa dan geliyor her ay... bir hafta kalıyor.Hem bana bakıyor.. Hem evimi temizliyor... Kadın tutmamı istemiyor...Ben idare ederim seni diyor... Benim yapmama da kıyamıyor... O geliyor saolsun...
a.s.

benide dogum tarihim 08.09.1983.kısmetse bebişimle aynı burçtan olcaz:teytey:....analı kızlı diyorum eşim aman nasıl baş edecem ben sonra 2 başakla aslan olsun diyo ama kısmet artık

Tanışmak için liste yapmıştık.. ekledim canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…