2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Merhaba arkadaşlar yeni yeni kendime geliyorum sabahtan öğlene kadar ağzım sulanıyor, midem bulanıyor.1-2 kere kusuyorum.Doktor su iç diyor ama içemiyorum.Midesi böyle olan var mı?Beslenemezsem sağlıksız olur diye korkuyorum.Daha plesanta yok, bebek benim yediğimi yemiyor biliyorum, Kanımda ne varsa ondan besleniyor ama ya kan değerlerim azsa demir, protein falan...

Yaa Bende Yiyemiyor Içemiyorum Iştahsizlik Başladi Ama Bebeğim Için Yemek Içmek Zorundayimm.. Kizlarr 9 şubatta Dr Gidecegim Bebeğimi Görmek Ve Kalp Atişlarini Duymak Için Dualarinizi Eksik Etmeyinn Allahin Izniyle Bi Aksilik Olmadan Görürüzz........

canım ceviz ve kuru üzüm ye kivi ye muz ye yemek yiyemiyorsan bunlar en azından fayda eder vitamin versin doktorun sana bide yawww sölesene

bende Allah kısmet ederse ve hesaplarda bi yanlışlık yoksa 27 eylülde anne olucam 22 ocakta regl olmam gerekiyodu olmadım reglimin geciktiği 7. gün ( 29 ocakta) eczaneden test aldım ve pozitif çıktı sonra 2 şubatta doktora gittim test yaptığımı ve pozitif olduğunu kontrole geldiğimi söyledim ultrasonla baktı göremedi bi hafta sonra tekrar gel henüz kesen oluşmamış dedi ve folik asit hapı verdi şimdi 9 şubatta tekrar gidicem bu sefer gözükücekmi çok merak ediyorumve çok heycanlıyım ayrıca adetimin geciktiği 14. günde kan testide yaptırdım sonuç 872 çıktı henüz testin sonucunu doktoruma göstermedim ama testte 3-4 haftalık aralığını veriyo inşallah ultrasonda bu sefer gittiğimde gözükür çok kafama takıyorum çünkü buarada bütün bebek bekleyen annelere sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum

:teytey:aman nazar değmesin içini rahat tut annesi stres olma bak bende yarın gidicem doktora ama stres yapmıyorum panik yok huzurlu olmak çok önemli iyi haberlerini alıcaz burdan inşallahyerimseniben

slm canım senle ben hemen hemen aynı gün doğum yapacağız nasip olursa sanırım bende şuan 6+4 günlüğüm ben 23 aralıkta adet görmüştüm 20 ocak adet olmam gerekiyordu 3 ocakta aşılamam ypıldı benim seninki normal yollamıydı

günaydın kıslar yaw sabah sabah bel ve karın ağrısı ile uyandım midem bulanıor iyi güsel dayanıyomda inşallah bir sorun yokturrrrr yaaaaa korkuyommmm

evet benimki normal yolla oldu canım aslında beklemiyoduk sürpriz oldu yani yarını heycanla bekliyorum inşallah görürüm bu sefer bebeğimi

cnm ben de hesaplara göre 27 eylülde doğum yapıcam,benim de sat 22 aralıktı.ben gebelik kesemi geçen hafta gördüm(bu arada karından görünmedi,alttan baktı doktor)yarın da kalp atışlarını inşaaaaaaaaaalah duymaya gidicez..sana da kolay gelsin,kutlarım...a.s.

kızlar bugün sabah gittik doktora küçük balığımı gördümmmmmmmmmmmm
minicik dahaaaaa
ayyy çok harika bi duygu Allah tüm evlat isteyen kucaklara nasip etsin 10 mm daha minicik ay nasıl oldum görünce anlatamam :))

kızlar bu arada doktor, kalp atışlarını duymaya gittiğinizde tahmini doğum tarihini söylüomu??
çünkü geç döllenme flan olabilir mesela benim adetim düzensizdi,tam yumurtlama günümü bilmiorum..

arkadaşlar hepimize hayırlı doğumlar ve sağlıklı bebişler diliyorum..
ben de 21 eylül de anne olacağım inşAllah..
küçük balık tebrik ederim, bebişi görmek çok güzel bi duygu gerçekten :))
ebo muhtemel doğum tarihini ; son adet tarihi ve bhcg sonuçlarına göre söylüyor dr..

Selam kızlar...Uzun zamandır giremedim buraya benim bebeğim tüp bebek olduğu için daha çok tüp bebek bölümüne takılıyorum....Yazdıklarınızı okudumda aynı endişeleri ve korkuları yaşadığımızı gördüm...Benim korkum biraz daha fazla heralde zorlu bir tedavi sürecinden geçtiğim için hala inanasım gelmiyor her en bebeğim elimden kayacakmış gibi endişe duyuyorum...

Sizdede varmı bilmiyorum ama sürekli gergin bir halde dolaşıyorum...Bebeğimin kalp atışlarını görünce biraz rahatladım ama yinede sürekli bir panik içerisindeyim....İnanırmısınız gebelik sitelerine bile giremiyorum kendini çok kaptırma her en herşey olabilir diyorum hep kendi kendime....

Bu arada doktorum bana demir içeren vitamin hapları vermedi bana şu an için gerek yok çok erken dedi..Merak ettim siz kullanmıyo musunuz?

Şu anda progesteron iğneleri,folbiol,coraspin ve glikofen kullanıyorum...Acaba tüp bebek olduğu için sizinkilerden farklımı?

Hepinize stressiz ve kaygısız hamilelikler diliyorum ..sevgiler...

hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah canım .bende folbiol-aspirin-crinone progesteron jel-kan sulandırıcı iğne alıyorum aşılama oldu benimki bide düşük oluyordu benimmmm

hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah canım .bende folbiol-aspirin-crinone progesteron jel-kan sulandırıcı iğne alıyorum aşılama oldu benimki bide düşük oluyordu benimmmm

Hayırlısı canım haklısın....8 haftalık olunca bende progesteron jele geçicem şu an iğnelerini vurduruyorum....Rabbin hepimizin yardımcısı olsun....sevgiler...

yağmur benim normal yolla oldu, hamilelikte bir sorunum da yok şimdilik, herkese veriliyor sanırım.. bana da ; progestan,çocuk asprini,folbiol verdi doktor...
Allah hepimizin bebişlerine sağlık versin..

demir ilacını da son aylarda vereceğiz dedi şimdilik gerek yokmuşş
ama kanda demir eksik olsa verirdi sanırım..
herkese sağlıklı hamişlikler ve bebişler..

slm arkadaslar;bende bugun hamılelıgımın 7.haftasına gırıyorum ve ınanılmaz heyecanlıyım.Cunku hıc beklemıyordum bu ay ve oldu..o kadar cok agladımkı sevıncten:=)Allah herkese nasıp etsın bu duyguyu tatmayı.ben sımdılık sadece folık asıt kullanıyorum,dun hemogram ve ıdrar tahlıllerım yapıldı.c.tesı doktora gıdıcem kontrole ınsallah hersey yolundadır.benım sıze sormak ıstedıgım bır sey var.bu karında olusacak catlaklar ıcın bazı kremler varmıs bılen varmı?yazarsanız cok sevınırım.Herkese sevgıler...

merhaba kızlar
benim hamileliğim de 10+3 te.SATıma göre 28 ağustos ama 7 ocakta dr.a gittiğimde muhtemel doğum tarihin 1 eylül dedi.sanırım ilk eylül annesi ben olacağım inşallah.allah hepimize sağlıklı evlatlar versin.benim mide bulantılarım oluyordu sabahları.kraker yiyince geçiyordu.artık yok denecek kadar azalmaya başladı.
dr.a gittiğimde herşeyin normal olduğunu söylemişti.olması gereken yere yerleşmiş dedi.yumurtalıklarımda bir sorun olmadığını filan söyledi.
bu ayın 7 sinde gitmemiz gerekiyodu aslında ama biz gidemeyeceğiz galiba.çünkü kooperatife yazılmıştık.para biriktirmemiz gerekiyor.sağlıklı olduğunu duyunca bir ay gidip bir ay gitmeme kararı aldık.ama ben bebeğimi çok merak ediyorum ve vicdan azabı duyuyorum.napacağımı bilmiyorum ya kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…