2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Bende de akıntı arttı ama beyaz krem gibi... Kaşıntı ve yanma yoksa çok önemli değildir herhalde :sm_confused:
doktor da öyle demiş ya zaten..
Bende dün aldım ikili test sonucumu.. doktor eşime çok güzel demiş.Ama ordaki hangi oranı alıyoruz dikkate anlamadım.. :uhm:
Bir yaşa göre , ikili test sonucu ve kombine risk diye oranlar var sonuçda ???

Hayır yani ekmeği felan çok yemiyorum ekmek yemediğim zamanda doymuyorum ama süt içiyorum yoğurt meyve felan yiyiyorum ama bunlarda doyurmuyor bide hormonlardan dolayı herhalde karnım durmadan acıkıyor.Bu yüzden sürekli açım ama oturup bir ekmek yesem doyucam onuda ben yapmıyorum

Ayşecim nerde bu mağaza?Gerçekten çok güzel aldıkların güle güle giy.Bende gidip bir bakayım diyorum Ama hiç duymadım bu mağazayı.Yerini tarif edersen sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

CANIMM Y.YILDAN GÜLLÜĞE GİRİŞTE SAGDA CANIM HANİ GÜLLÜK GARANTİ BANKASININ AZCIK AŞAGISINDA POSTANEYE DOĞRU CANIM..

CANIMM Y.YILDAN GÜLLÜĞE GİRİŞTE SAGDA CANIM HANİ GÜLLÜK GARANTİ BANKASININ AZCIK AŞAGISINDA POSTANEYE DOĞRU CANIM..

Ayşe valla çok güzel hemde çok uygun fiyata almışsın.Dün arkadaşım almış bi bluz 60 ytl .Hemde en uygunu buydu diyor çok gezdiler.

Canım ya bendede birkaç gündür akıntı var,zaten hamilelikte vajina enfeksiyonlara daha açık hale gelirmiş duymuştum.Benimde koyu sarıya yakın renkte ama kaşıntı bendede yok,sanırım bu dönemde alt temizliğine falan daha bi özen göstermek gerekiyormuş,eğerki dr.sorun yok diyorsa demek kafamıza takmamamız gerekir,belkide bu dönemlerin özelliğidir bilemiyoruzki işte

Wiskii Canimm Ohh Valla Bebeişni Gördün Hayirlisi Ile Bende Nisanda Görecemm Ya Bide Bu Sabah Onu Hissettim Yaa Elimle Dokundum Tam Göbeğimin Altinda Tenis Topu Büyüklüğündeydi Hatta Eşimi Uyandirdimm Oda Hissetti çok Güzel Bi Duyguu Yaa Kizzz Bakalim Bizimki Gösterecek Mi Cinsiyetini

Bebeğinin iyi olduğunu görmüşsün canım gözün aydın... Artık sende kilo almaya başlarsın herhalde.. Ben 1 kilo almışım... Başlıyorum almaya artık..
cinsiyetini sonrada öğrenirsin canım önemli olan sağlığı

Ayy Mavili Sorma Valla Burda Da Hamiş Mağzalarinda Pahali Ben Bunlari Normal Bi Mağazandan Aldim Canimm

Ayy Mavili Sorma Valla Burda Da Hamiş Mağzalarinda Pahali Ben Bunlari Normal Bi Mağazandan Aldim Canimm

Kız Nisanın kaçında gidiyorsun doktora.Doktor Nisan başı gel dedi bana ama ben 31 mart pazartesi gidicem:teytey:İnşallah gösterir cinsiyetini bide doktor yanlış tahminde bulunmaz umarım.Benim içime erkek doğuyo ya senin?

bende de akıntı vardı ama idrar yaparken acı yoktu şimdi acı var eğer akıntıda idrar yaparken vajinada acıma oluyorsa ve ağrı yapıyorsa enfeksiyon oluyor eğer sadece akıntı varsa az kokulu beyaz renkte ise bu hamilelik boyunca oluyormuş hatta hamileliğin ilerleyen zamanlarında daha sık görülebilirmiş şimdi bende dr aradım geceden beri yanmam vardı o söledi sizlede paylaşmış oldumyerimseniben

İNŞALLAH GÖSTERİR BİZ Bİ HEYECANLA GİTTİK AMA GÖREMEDİK E NE YAPALIM ARTIK BİR DAHAKİ SEFERE SAĞLIKLI OLSUN DA CANMMM SENİNKİ DE UTANGAÇSA ZORa.s

ASLINDA BENDE 31 DE GİTMEK İSTİYOM AMA DR NE DİYECEKKKK ..

VALLA BANA KIZ GİBİ GELİYOO YAA BAKALIM HAYIRLISI

Arkadaşlar ben kilo alamıyorum anlamadım gitti ,yemeye çalışıyorum ama fazla yiyincade çıkarıyorum dün mesela canım istemeyerek bişeyler yedim sabahı sabah ettim çıkarmıyım diye ama sabah maalesef.Normalde çıkarmıyorum anlamadım az az yiyebiliyorum tabii sık sık ama kilo almıyorum bi de ben tuzlu yiyemiyorum YASAK balık da yasak tiroid var diye zaten yumurtadan tiksindim acaba neden ekmek falan da yiyiyoum annem hamileleiklerinde 3 aydan sonra hemen hamle kıyafeti giymeyee başlamış şimdi sizleride duyunca ben biraz panik oldum.......

şebek Canimm üzülme Yogur Ye Bende De Tiroid Var Ve Tefor Kullaniyom Canim Ama Hafta 1 Kez Balik Yemege Calişiuom Canim Dr Bana Yasaklamadi Sadece çiğ Et Yeme Dokunma Dedi

:
ASLINDA BENDE 31 DE GİTMEK İSTİYOM AMA DR NE DİYECEKKKK ..

VALLA BANA KIZ GİBİ GELİYOO YAA BAKALIM HAYIRLISI

aysecim inşallah Allahım hayırlısı ile gönlünüzden hangisini geciriyorsanız onu verir saglıklı olsunda
bende mart sonunda gitmeyi düsünüyorum ama hayırlısı bakalım bende merak ediyorum cinsiyetini hakkımızda hayırlısı Allahım hepimizinkini tamamına erdirir inşallah cnm a.s.

Canım sakın panik falan olma çünkü kilo olayı bünyeden bünyeye değişir,sende hipertiroidimi var?Bendede hipotiroidi var canım o yüzden daha hızlı kilo alıyorum mesela,bundan sonra kilo almaya başlarsın eminim hem anladığım kadarıyla bulantılarında geçmemiş o yüzden sakın telaşlanma herşeyi oluruna bırak canım

Sık yiyip az yediğin için kilo almıyorsundur 5 ay içinde zayıflayanlar var dert etme,ne kadarlık hamılesin bilmiyorum ama bulantıların azalır bir dönemden sonra hamilelik giymeye gelince daha karnım çıkmadı benim hiç 4 aylık hamileyim sabah aynaya baktım midem yapışmıştı resmen dümdüz dert etme.Doktorunun önerdiği şekilde beslen.Canın istemeyerek yemeye kalktığım zaman bende istifra ediyorum,yeşillik ve sulu yemek yiyemiyorum mesela dün yemeğin tenceresini uzaktan gördüm ve çıkardım..Böylede hassas midem canımın istemediği şeyi asla zorlayamıyorum değil zorlamak yanına bile yaklaşamıyorum.

Arkadaşım zaten önemli olan bizlerin kilo alması değil.. Bebişlerin gelişimlerinin iyi olması..
doktorun bebiş gayet iyi diyorsa hiç düşünme gerisini..Her bünyede farklıdır. Benim kuzenim 5. ayına kadar hiç kilo almadı.. 5.aydan sonra alamaya başladı..10 kilo ile bitirdi hamileliğini.. Ve 52 cm 3 600 gr bebişi oldu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…