2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kızlar kargo parası falan derken yüzü astarından pahalıya gelicek.Taa antalyadan eskişehire.Bluzu al sonra yok kargoya git yolla falan ooo uzun iş yaa.Neyse ben karışmiyim siz bilirsiniz.

bride yok canımm fikrini söyle canımm..
KIZLAR BENİM BABAM ÜŞÜTTÜ ÇOK HASTA EVDE YATIYOO DUA EDİNDE İYİLEŞSİN ALLAHIN İZNİYLEE SAĞLIĞINA KAVUSSUN OKİŞ... :KK43: KARDEŞİM KAHVALTISINI HAZIRLAMIŞŞ ARADIMDA

KIZLAR BENİM BABAM ÜŞÜTTÜ ÇOK HASTA EVDE YATIYOO DUA EDİNDE İYİLEŞSİN ALLAHIN İZNİYLEE SAĞLIĞINA KAVUSSUN OKİŞ... :KK43: KARDEŞİM KAHVALTISINI HAZIRLAMIŞŞ ARADIMDA

Geçmiş olsun canımmm
Allah acil şifalar versin de babacığın hemen iyileşsin inşallahh

Kızlar kargo parası falan derken yüzü astarından pahalıya gelicek.Taa antalyadan eskişehire.Bluzu al sonra yok kargoya git yolla falan ooo uzun iş yaa.Neyse ben karışmiyim siz bilirsiniz.

bende şimdi düşündüm kargo parası nerdne baksan 10 ytl veecez 30 milyona çıkacak badiheheheh

geçmiş olsun allah acil şifalar versin cnmm allah saglıgına sıgatına kavuştursun cnm en yaka.s.ın zmanda

ayse geçmiş olsun Alsun Allah acil şifalar versin.. Arkadaşlar bişey sormak istiyorum inş bilgisi olan vardır dr gitcem ama korkuyorum benim 16+5 günlük oldu bebişim ama sanırım enfeksiyon kaptım acayip akıntım ve yanma var doğal yönden bi çözüm varmı bebeğe bi zararı olurmu :KK43:

çok geçmiş olsun ayşecim umarım sağlığına kavuşur baban kısa zamanda inşallahhh

Ayşecim nerde bu mağaza?Gerçekten çok güzel aldıkların güle güle giy.Bende gidip bir bakayım diyorum Ama hiç duymadım bu mağazayı.Yerini tarif edersen sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

yazelim hemen geldin mi ayşeee bneim arkdaşlara aldıklarını gösterdimde çok begendiler

ayse geçmiş olsun Alsun Allah acil şifalar versin.. Arkadaşlar bişey sormak istiyorum inş bilgisi olan vardır dr gitcem ama korkuyorum benim 16+5 günlük oldu bebişim ama sanırım enfeksiyon kaptım acayip akıntım ve yanma var doğal yönden bi çözüm varmı bebeğe bi zararı olurmu :KK43:

hiç bir fikrim yok... Ama ayakların üşümemesine çok dikkat etmek gerekiyor...
inşallah ilaç kullanmadan iyileşirsin canım..

kızlar bende 3 hafta önce kıyafet aldım kendime 2 tunik şeklinde blüz ve bir kot pantolon birde kumaş pantolon hamile kıyafetleri satan mağzadan aldım pantolonlar ayarlanabiliyor çok kullanışlı 9 aya kadarda giyilebilir kemer kısmı ayarlanıyor tuniklerde arkadan bağlamalı ve hoş duruyor bu saatten sonra almak lazım tabiii eski kıyafetler sıkmaya başlamadımı benim karnım iğneden dolayı daha da şişlik var gibi geliyor bana bebeğim sıkışmasın orda diye rahat kıyafetlerii giyiyom heppp

kızlar bende 3 hafta önce kıyafet aldım kendime 2 tunik şeklinde blüz ve bir kot pantolon birde kumaş pantolon hamile kıyafetleri satan mağzadan aldım pantolonlar ayarlanabiliyor çok kullanışlı 9 aya kadarda giyilebilir kemer kısmı ayarlanıyor tuniklerde arkadan bağlamalı ve hoş duruyor bu saatten sonra almak lazım tabiii eski kıyafetler sıkmaya başlamadımı benim karnım iğneden dolayı daha da şişlik var gibi geliyor bana bebeğim sıkışmasın orda diye rahat kıyafetlerii giyiyom heppp

benimde çok sıkıyo cnm maşalla bebegim büyüyor sanırım artık bu hafta bende bakacaz bizde hamiş pantolunu felan olmuyo çünkü artık geçen hafta bi kumaş aldım 40 beden aldıgımda iidi şimdi oda dar geliyooo hergün büyüyoruz artık kızlarrr:teytey::teytey:

Bende canım bebişim sıkılmasın içeride diye eşofman giyiyorum.. Özellikle beli sıkı olmayanları tercih ediyorum.. Zaten bugün de giysi dolabını düzenliyorum.. Üzerime olmayacak giib olanları yıkayıp ütüleyip ayırıyorum.. Böylece yazlık kışlıklarda yavaş yavaş ayrılmış oluyor.. sonra çok yorulmayayım diye yavaş yavaş bişilerle uğraşıyorum.

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
günaydın ben geldim siteye giremedim sabahtan beri yaaa,bu arada dün akşam doktora gittiiim bebişimi gördüm ama cinsiyetini göremedim yahuuu ellerini açmış dua eder gibi duruyordu ve eş var ya onun önüne gelmiş o yüzden cinsiyetine bakamadı doktor bu arada 1.5 kilo vermişim yaaa:KK43:( doktor bundan sonra alırsın olsun dedi bir de vitaminle demir hapı verdi napalım artık bebiş iyi olsun da sonra bakarız kız mı erkek mmi
ayşecmmm aldıklarına bayıldım iyi günlerde kullan babana da geçmiş olsun allah şifa versin
kızlar yazdıklarınızı bir çırpıda okudum hasta olan arkadaşlara da geçmiş lsun diyoruuuummmmm

bu arada arkadaşlar size sorayım bende akıntı başladı 3 4 gün oldu başlayalı sanki hani portalak lekesi renginde oluyor çamaşırıma dün ikili test sonucunu almaya gittiğimde kendi doktorum değil testi yapan operatör görüşmeye aldı beniii ona söledim kaşıntın varmı dedi yok dedim sorun olmaz dedi kafam karıştı normalmi şimdi bu yaa ayyy şimdiye kadar yoktu şimdi niye başladı böle bişey anlamadım olan varmı böle

bu arada arkadaşlar size sorayım bende akıntı başladı 3 4 gün oldu başlayalı sanki hani portalak lekesi renginde oluyor çamaşırıma dün ikili test sonucunu almaya gittiğimde kendi doktorum değil testi yapan operatör görüşmeye aldı beniii ona söledim kaşıntın varmı dedi yok dedim sorun olmaz dedi kafam karıştı normalmi şimdi bu yaa ayyy şimdiye kadar yoktu şimdi niye başladı böle bişey anlamadım olan varmı böle

papatyam bneimde oluyo öle ama renkli sayılmaz ama rengi biraz koyu benim çok akıntım hele geçen hafta daha bi çokdu bu hafta geçti okdar çok degil var ama çokd egil sanırım intihap felan var endişlenme cnm bneim idrar yollarımda intihaplanma vardı bolbol su içecez cnm a.s.

X