2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

oy oy canım benim.aynı karnımız orkidem,ama benim ki yamuk duruyo biraz.maşallah canım.artık bunlar son resimlerimiz sanırım

evet bitanemm cook indi asagiii
toplamda13 kilo almisimmm
sende koy canim yaa nolur nolmaz dogururuz falandaa gobusler siniverir :gaydirigubbakcemile3:

bende bu gün 35+6 hala inanmıyorum .hem benim bir ay önce erken doğum riskimde vardı her an doğururum diye bekliyorum ama tık yok benim yaramaz kızım doktorum da dahil olmak üzere hepimizi kandırdı sanırım. Bu arada normal doğuma hiç cesaretim kalmadı doğum masasında böğürmek ve ıkınmak istemiyorum çok korkunç gelmeye başladı noldu bana bilmiyorum hiç cesaretim kalmadı onun için sezerya istedim doktorum da kabul etti. Bu seferde genel anestezi korkum başladı allah korusun sanki uyunamaycakmış gibi geliyo lütfen bana bu takıntımın bi saçmalık olduğunu söylesin kızlar.

AYNI KORKULAR BENDEDE VAR trakyalı ıkınmaktan korkuom bayılmaktanda korkuom ee napcaz nası çıkçak bu minişler :) saçma sapan şeylerle kafamı meşgul ediom oturup ağlıyo arada demekki herkes aynı şöyle yarım saat süren ağrı ve normal doğum hikayemiz olsa keşke kesilip biçilmeden ama nerdeee bakalım artık hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

orkidem ya sen sen ne zaman kilo almaya baslayacaksın, olmuyor böyle ya kaydirigubbakcemile3
şaka bir yana masallah sana :nazar:

orkidem ya sen sen ne zaman kilo almaya baslayacaksın, olmuyor böyle ya kaydirigubbakcemile3
şaka bir yana masallah sana :nazar:

ahh bitanemm gel bide sen kocisee sorr bana balinaya dondun diyiiikaydirigubbakcemile3
sagol canimcimm bi dogursakta kurtulsak yahuuuu:CüvCüv:
binbir geceye baktimm kadinin doguma 7 gun kala bebegin kalbi durduu cok etkilendim yahuusenağlama

off o diziyi sorma izlmez olaydım oturdum bide ağladım bi baktım eşimde gizlice ağlamıss allahım korusun nerde varsa

ImageShack - Image Hosting :: image712kp6.jpg,

orkidem kız göbiş çok güzel pürüzsüz bi göbiş şişmiş senin

[img=http://img100.imageshack.us/img100/1163/bircan0079kf6.jpg]
[img=http://img100.imageshack.us/img100/bircan0079kf6.jpg/1/w640.png]

miinik kuşum.sivrildi yine

ilkim ilk resmi açabildim
ne kadar inmiş aşağıya
göbek süper sivri maşallah:nazar:
hiç kilon yok ne güzel sadece karın

bende bu gün 35+6 hala inanmıyorum .hem benim bir ay önce erken doğum riskimde vardı her an doğururum diye bekliyorum ama tık yok benim yaramaz kızım doktorum da dahil olmak üzere hepimizi kandırdı sanırım. Bu arada normal doğuma hiç cesaretim kalmadı doğum masasında böğürmek ve ıkınmak istemiyorum çok korkunç gelmeye başladı noldu bana bilmiyorum hiç cesaretim kalmadı onun için sezerya istedim doktorum da kabul etti. Bu seferde genel anestezi korkum başladı allah korusun sanki uyunamaycakmış gibi geliyo lütfen bana bu takıntımın bi saçmalık olduğunu söylesin kızlar.

Bu takıntın bi saçmalık canım sırnaşık şey
sadece cok streslisin o kadar..
hersey yolunda gidecek.. merak etme..

ilkim ben senin resmi göremedim ya, acilmiyor :KK43:((
çelikçim masallah sana da... Aralık sonu annelerinin hamileliği ne zaman baslayacak yawww hepiniz inceciksiniz olmuyor böyle... Ben hamişin etli butlu bol kilolusunu severim..
-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

valla ben fazlla fotojeniğim herhalde yada yanımda kıyaslama yapılacak bi obje olmadığından öle gözüküyom burda herkes çok şişmişsin deyip duruyo bunlar hamile psikolojisinden anlamıyo canım

yinede goldcum ilkimim orkidem ve ademel çooooook teşekkür edrim moralim düzeliyo

goldcum görsen beni sevceğine eminim etli butlu bi hatunum maşallah
kocişim şişko diyo dudakları şişirince şişko birini gördüm yolda diye kıvırıyo hınzır

ilkimim fotosunu görmek isteyenler bunu adres çubuğuna yapıştırsın ilkimim sivri dötlü kızını görsün maşallah cnm çok tatlısınız uğraştım ama değdi yani

X