2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

ilkimim fotosunu görmek isteyenler bunu adres çubuğuna yapıştırsın ilkimim sivri dötlü kızını görsün maşallah cnm çok tatlısınız uğraştım ama değdi yani

tesekkurler celik
ilkim, çok tatlıymış cidden erkek göbüşü dedikleri bu olsa gerek
yarin bende ilk iş koyayım bari benim yekpare göbüşü...hiç inmedi benim ki... tam kız göbegi...
kız ilkim yoksa bizim göbükler birbirine mi karıştı? sende sivri bende yuvarlak hihoyyyt

38+1 haftalık kızım... Bayrama gelecek galiba benim doğumum, hala bi belirti yok :1shok:

adszss5.jpg

ay çelikciğim çok merci canım.vallahi burdan görünşde bile nekadar sivri benim ki ya.burcucuğum maşallah canım.bak işte kız göbeği tam.

burcu sen kaç yasındasın canım? resmine bakınca cok cok genç bir kız gördüm sanki..
bu arada masallah göbüşüne

26 yaşındayım kız o kadarda genç kız değilim :1rolleyes: 1 ay sonra tam bu gün 27'ye giricem hatta :bbo:

evet aralık annelerimiz ortalama 26-27 yasında genelde... bir an resim beni yaniltti oyleyse ne guzel genç gösteriyorsun :)))

006vs5.th.jpg

005we6.th.jpg

36+6 nerdeyse 37...oglusumla ben..
niyeyse biraz küçük olmuş, ustune tıklayınca buyuyor fotolar :))

Son düzenleme:
ay gold benim göbek senin senin ki benim dediğin gibi.kız göbeği yanı,ama çok tatlı yaaaa.sende kilo almamşısın öyle.maşşalh

işte buda benim 37 haftalık kızım teyzeleri. :ecrin_bebek:

ImageShack - Image Hosting :: dsc01896sf1.jpg

işte buda benim 37 haftalık kızım teyzeleri. :ecrin_bebek:

ImageShack - Image Hosting :: dsc01896sf1.jpg

ay canım maşallah kızına.benim nekadar sivri ya,sizlerin gördükçe habiren karnıma bakıyorum.ay benim kızım sivri götlü olcak kaydirigubbakcemile2
biz senle aynıyız.goldda var,bakalım doğum günlerimiz aynı mı olcakhihoyyyt

ay çelikciğim çok merci canım.vallahi burdan görünşde bile nekadar sivri benim ki ya.burcucuğum maşallah canım.bak işte kız göbeği tam.

amanınn maşallah göbüşe benimkine çok benizyo benimde sanki oğlan diklemesine yatıyo içerde gibi ilkim sen kız olduğundan eminmisin size son anda bi vole atıp erkek çıkmasın o minşş...hayırlısı kaydirigubbakcemile3

Nevresim takımların çok güzelmiş canım.Özellikle renkli çiçekli olanı.Bebeğin yatağıyla de uyumlu renkleri.

Fenerbahçemine takımların gerçekten çok hoş... Bebişinkilerle de oldukça uyumlu olmuş. Sağlıklı günlerde kullanman dileğiyle...

eminecim ne guzel uydurmussun yatakla beşiği, renkler çok uyumlu olmuş.. yatabiliyor musun? benim bildiğim Emine bir asaği bir yukarı fır donuyordur...

kızlar ya koyun bişeyler bakalım yaaaaaaaa a.s.
öptüm hepinizi.
kızlar bu arada çenem düştü hastaneden geldiğimden beri acaba narkozun bmyle bir etkisi varmıydı ? :KK70: hehehhehe

X