2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

kızlar bide karnım aşağı düşmüş mü anlayan varsa marketteki kız düşmüş doğumun yakın falan dedi de aman ben çok aceleciyim de bizim oğlan pek tembel

zeynep gelsede annesine bi gösterse annesi anlamıştı

Kızlar faydası olur mu ya da doğru mu bilmem ama anneme sordum benim göbeğim düşmüş mü diye,o da elini göğsünün altına koy,4parmak aşağıdan başlıyorsa göbeğin düşmüş diyebilirsin dedi.Tabii benim göğüsler göbeğin üstünde duruyo hala.Elimi koyduğumda göbeğimi tutuyodum.

benimde öyle göğüslerim tam göbeğin üstünde hiç aşağıya düşmeye niyeti yok gibi :)

Kızlar faydası olur mu ya da doğru mu bilmem ama anneme sordum benim göbeğim düşmüş mü diye,o da elini göğsünün altına koy,4parmak aşağıdan başlıyorsa göbeğin düşmüş diyebilirsin dedi.Tabii benim göğüsler göbeğin üstünde duruyo hala.Elimi koyduğumda göbeğimi tutuyodum.

Merhaba

Edolinacım bu şekilde yaptım ve hihoyyyt benim kız aşağıya inmiş.Zaten hep aşağıdaydı, bu yüzden bile çok sorun yaşattı.Ama hamd olsun şu zamana dek hayırlısıyla geldik. kaydirigubbakcemile Dün de komşum artık aşağıya iyice inmiş dedi.Hareketleri çok sık sık değil,ciddi ciddi düşünüyorum da hamileliğim boyunca çok fazla hareket etmedi. Hamilelikle ilgili bir sitede okumuştum;12 saat içinde en az 10 kez hareket etmeliymiş. Ama benim kız bu kadar hareket etmedi bile.

:roflol: Şu an kendisinden bahsettiğimi anladı sanırım,hareketlenmeye başladı. kaydirigubbakcemile2

Bizimle bu bilgiyi paylaştığın için teşekkür ederim Edolinacım.a.s.

Sevgiler.a.s.:nazar::1hug:

biliyorum bugün çarşamba değil ama benim resmim eksik kalmasın dedim:)) bu da benim oğlumm

Eklentiler

• $DSC02674.jpg
    $DSC02674.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 41
aybike masallah size göbük inmiş bence biraz aşagi..
fotojonik oldugunuz kadar sportifsiniz de bakıyorum, yuruyuse mi gidiyorsunuz?
valla ben yemeklik alışverişe bile gitmeye üşeniyorum bu hafta, n'oldu bana ya...

aybike masallah size göbük inmiş bence biraz aşagi..
fotojonik oldugunuz kadar sportifsiniz de bakıyorum, yuruyuse mi gidiyorsunuz?
valla ben yemeklik alışverişe bile gitmeye üşeniyorum bu hafta, n'oldu bana ya...

sağol goldgelbcim, göbeğin indiğini mutfak lavabosundan farkettim bu hafta çok yaklaşamıorum musluğa :))
walla gündüz tembellikten ölüyorum ama akşamları eşimle spor salonuna gidiyorum muhakkak haftada üç gün, egzersizin faydası bi yana moral oluyo tüm eğitmenler korkularından, üyelerse meraklarından benle ilgileniyolar ben de keyifle kaçıncı ayımız olduğunu ne zaman buluşacağımızı oğluma anlatıyorum bayıla bayıla.
gerçi artık ben de iyice tembelleştim bu hafta kaytarırım gibime geliyo:)

Bir gelenekti çarşamba toplaşması...
Mazi olmadan son bir göbek geldi buluşmaya.
Belki başka göbekler de özenir,gelir diye bir umutla...

İşte 37+2 hafta yaşındaki kızım ve kızımın üstüne bolca yağ bağlamış göbeğimle ben:))

026jx2.jpg

w640.png

günaydın canlarım.
ya dün malum hastanede koşturduk ben çarşamba olduğunu bile unutmuşum buğün koymaya çalışcam inş a.s.

zeynep maşllahın varmış hiç doğurcakmış gibi göbişin yokmuş :) süpermiş maşllah :nazar:
nasıl bakalımmeleğğinbende pazartesi kavuşcam sanırım genel anestejiyle.varmı tavsiyen faln?

zeynepcim göbişi küçültmüşsün canım bebişin iyidir umarım kokluyorum mis gibi yanaklarından

zeynepciğim ne güzel olmuş daha yeni ve bayağı toparlamış bence
ilerleyen günlerde hiç birşeyin kalmayacak

edolina canım maşallah:nazar:
benim eşim izin vermiyo resim koymama:eek:klava:yoksa koyardım vallahi

emine epidural yapsan daha iyi olmazmı drlar zaten bi problem olursa 5 dklığnada olsa bayıltıyolarmış epiduralde birde doğum sonrası epidural olduğun için belden aşağısı uyuşuk çok uzun süre ağrı hissetmimussun ne bileyim nacizane fikrim

X