2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

kızlar bebeğimin ilk doğduğu anki resmini görmek isterseniz hastanenin sitesinde var

avrasya hospıtal göncü bebek işte o dil çıkaran kız benim bebeğim maaşallah demeyi unutmayın:ecrin_bebek:

kızlar bebeğimin ilk doğduğu anki resmini görmek isterseniz hastanenin sitesinde var

avrasya hospıtal göncü bebek işte o dil çıkaran kız benim bebeğim maaşallah demeyi unutmayın:ecrin_bebek:

amanda maşallah minik meleğe:nazar:
canım Allah nazarlardan korusun maşallah ...a.s.
birebir benim meleğimle aynı ebatlarda doğmuş:))))

canım nihayet döndün aramızahihoyyyt en son ben ameliyattan çıktıktan snr konuşmuştuk ondan sonrada arayamadım seni.. zeyneplede çok merak ettik oda haber alamamış senden :sm_confused:bugün yarın arayacaktım ses çıkmasaydı senden ..yavrunu tatlı kuşunu Allah nazarlardan saklasın sırma saçlı meleğini çok tatlı.. aynı gün doğdular oğlumla ama maşallah seninki daha hareketli ee kızlar kıpırdak oluyor kaydirigubbakcemile3

006vs5.th.jpg

005we6.th.jpg

36+6 nerdeyse 37...oglusumla ben..
niyeyse biraz küçük olmuş, ustune tıklayınca buyuyor fotolar :))

goldcum süper bir göbek valla maşallah sana ve oğluna.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maaşallah zeren göncü bebek çok tatlı

sizede maşallah gold ve samira yuvaları çok güzel bebişlerin

kız maşallah ne kadar tatlu bir bebiş allah sana ve eşine bağışlasın canım :nazar:insanın yiyiveresi geliyi

Kızlar göbüşlerinize maşallah.
En son hastaneye gittiğimde bebeğime ultrasonla bakacak olan bir bayan doktor,göbeğimi açınca bana ikiz mi diye sormuştu.Abartılı göbekliydim.Yani sizin göbekler,benim sezeryan sonrası göbeğim kadar:)Doğumdan sonra sizde göbek möbek kalmaz benden söylemesi.

kızlar bugun carsamba nostaji yapalım... ekleyiverin doğum sonrası göbüklerinizi gayriii...

valla benim göbekte pek fark yok :KK43: hamilelik fotolarıyla aynıkaydirigubbakcemile

valla ben hamilelin son ayında evde yatınca baya baya kilo aldım toplamda 20 kilo 10u gitti kaldı 10 kilo ama göbüşüm var biraz

cancazım kamera beni zayıf göstermiş göbüş olmaz olurmu aynen durupduru 42 beden giyorum ben yaaaaaaaaaaaaa

oyyy ben başımı nerelere vuram :KK43:(

ben kaç beden giydiğimi bile bilmiyorum. hala beli lastikli kotları giyiyorum :KK43:((((

kızlar doğuma gitmeden 2 gün önce annem gizlice çekmiş
ImageShack - Image Hosting :: grnt054yl5.jpg

bu da şimdiki göbişim
ImageShack - Image Hosting :: image904xc1.jpg

eski tartıma göre 85 le doğuma gittim geldğimde 78 dim 1 haftada 72 ye düştüş şimdi 69 um yani 16 kio gitti 4 kilo kaldı ama ben 59 a düşmek istiyorum

kızlar doğuma gitmeden 2 gün önce annem gizlice çekmiş
ImageShack - Image Hosting :: grnt054yl5.jpg

tatlım çok şugar çıkmışsın aahh neydi o göbekler:) benimde doğum sabahı çekilen göbek resimlerim var bir ara koyarım aaayyyy ne şişmişim baktıkça gülüyorum şimdi:roflol:

gülme ne olur ne yapayım banada ikiz mi diyolardı şimdide iri yarıyımda boydan çekilmediği için anlaşılmıyo

zeynep 42 giyiyorum deyince çok şaşaırdım 38 gibisin cnm

X