2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

İlkim'cim maşallah yerim ben o göbişini.Geceliği uzun kollu bir sabahlıkla kullanırsan olur herhalde.Ne de olsa sen beğenmişsin.İçine sinerek giyersin öyle olunca.Mutlu günlerinde giyersin inşallah.

bircan0041fc0.jpg

w320.png

bircan0038oo7.jpg

w320.png

kızlar geceliğimin bitanesi bu.çok uyguna buldum kısa kollu ama.tam benim boyuma göre

ilkim maşşallah göbek süper büyümüş :nazar: kaç cm çekiyo senin bu göbek kaydirigubbakcemile3 ayy merak ettim, bi ölçsene ya

maaşallah ilkimim senin sadece bebişin büyüyo heralde sadece göbiş şişmiş yeri süper meleğinin

Anam anam maşallah bebişllere ve sizlere kizlar süpersiniz harikasiniz

hepinizin göbüşleri ayrı ayrı güzeller tabi göbüşlerin içindekilerde ayrı bi güzel
maşallah hepinize hamişler

canımarkadaşlarım çok merci hepinize.hepinizin göbeği süper,içindeki meleklerimiz sayesinde.perihancığım canım sen nerlerdesin bakim:eek:klava:

Maşallah göbişine Doru'cum.Ne güzel rejim de yapıyorsun ve dolayısıyla az kilo aldın.Bebeğin çok şanslı.Annesi nelere katlanıyor onun için.Bebişini sağlıkla kucağına alman dileğiyle..

Asi senin de göbüş büyümüş maşallah.Bi de çıkarmışsın öne doğru:)Kaç cm olmuş senin göbüş bakem?

yaa bayıldım göbişlerinize.. bekleyin anacım ben de koyucam kızımın yuvasını.. doru ne güzel fırlamış göbüşün.. benimki şişmanlamış göbek gibi duruyo hahaha hiç hamile göbegi gibi değil

ölçmedimki ama benden baya bi önde gidiyo çok zayıftım şimdi karnım kocaman oldu hani diyolar ya leblebi yutmuş solucan aynen öyleyim yanii

33+3 deki göbişimiz, 7 kilo almış halim
img0142ng6.jpg

supermiş gobegin dorucum ben daha yeni gordum benim gobusume benziyor (boylece kendime de iltifat etmiş oldum) senin ki de yekpare (yani goguslerin altindan şişmeye baslamış) buyumuş sen de benim gibi hep nefes nefese kalıp zor nefes aliyor musun?

supermiş gobegin dorucum ben daha yeni gordum benim gobusume benziyor (boylece kendime de iltifat etmiş oldum) senin ki de yekpare (yani goguslerin altindan şişmeye baslamış) buyumuş sen de benim gibi hep nefes nefese kalıp zor nefes aliyor musun?

sağol canım, evet son haftalarda artık iyice gögüs altıma baskı yapmaya başladı, o yüzden birazcık hareket etsem nefesim yetmiyor gibi geliyora.s.

34+3 halim nasıl kızlar göbüş aşaya inmiş mi beni gören herkez göbek inmeye başlamış dogum yakındır diyor birde siz yorum yapın bakalım

resim003io8.jpg

w320.png

maşallah göbüşe zeynepcim.. harika valla.. ama bence inmemiş gibi.. yani inince daha bi aşagıda olur gibi geliyo.. hem inmesin ayol.. indi mi doğum kanalına girmiş demektir.. daha erken

X