2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

banada öyle geliyo ama dün annem deyince senin kız belden düşmeye başlamış diye bende sabah bir foto koyayımda kızlarda yorum yapsın diye düşündüm teşekkür ederim yorumlarınız için

Zeynepcim annem ilk doğumumdan bir gün önce göbeğin hiç inmemiş daha doğmaz demişti. Ama hiç de öyle olmadı. Yani bu bebiş milletinin ne zaman ne ypacağı hiç belli olmuyor. Kafanı takıp kendini üzme canım. Allah herşeyin hayırlısını versin Hepimize. :)

34+3 halim nasıl kızlar göbüş aşaya inmiş mi beni gören herkez göbek inmeye başlamış dogum yakındır diyor birde siz yorum yapın bakalım

resim003io8.jpg

w320.png

Canım benim,sen söylenenleri çok fazla takma kafana derim ben.Annem kardeşimi 9 ay aşağıda,kasıklarında taşımış.Hamileliği boyunca yürüyememiş bu yüzden.Doğumdan bir gün önce de yukarı,neredeyse midesine çıkmış.Senin göbeğin aşağıya inmiş olsa bile %100 doğumun çok yakın olduğu anlamına gelmez bence.Sen yine de çok gezinme ama tamam mı?Çok az kaldı doğumlarımıza.Biraz daha sık kendini ve istirahat et canım.Az daha büyüsün minnoşun.

ya kızlar benim kızım ilklerde top gibydi.şimdi karnım sivrileşti.olabilir dimi kızlar.ayrıntılı ultrasondada kız dedi dr.yoksa derdi yani erkek diye değil mi.

zeynepciğim karnın gayet süper,aynen beimkide seninki gibi.sadece sivrikaydirigubbakcemile3 doğum yaklaştığında dahada aşağı iniyor göbüş.senin öyle değil içini ferah tut:CüvCüv:

ilkimcim canım nasılsın=?
canım heray düzenli olarak kontrollere gidiyoruz cinsiyeti eğer muamma olsaydı dr kesin demezdi canım.
bu gittiğindede dr sorarsın içinde kalmasın :))
buğün kayınvaldiem yaptı aynı espiriyi eren eren diyoruz bide kız oluyomuş dedi :KK70:
güldük hayırlısı olsun inş a.s.

hayırlısı olsun canım ya,sağlıklı olsunlarda tabi hiç önemli değil.bu ara belim biraz ağrıyor canım,umarım eren de sende iyisindir.a.s.

34+3 halim nasıl kızlar göbüş aşaya inmiş mi beni gören herkez göbek inmeye başlamış dogum yakındır diyor birde siz yorum yapın bakalım

resim003io8.jpg

w320.png

bende çok anlamam ama yok bence değil daha dolu dolu tam göğüs altında benimkine benziyo.o yaramaz daha 4-5 hafta çıkmaz gibi görünüoo :)gamyoncuiremsu

ilkim maşallah ne güzel göbek öyle o , Allah nazarlardan saklasın, sadece bebiş var , başka hiçbir fazlalığın yok

anam göbege bak.. kızının fotosunu koyamadın ama göbüşten yırttın ilkim hanım.. harika valla.. maşşallah diyelim nazarlardan koruyalım.. fıstık gibisin bacum

ay bana bi nasip olmadı şu göbüş fotosu koyma işi.. yarın sabah kızımlan gezmeye gitcez.. kahvaltıya.. artık ordan kaçta geliriz bilemiycem:) hehehe.. artık bakarız hayatım:)

ilkimcim maşallah ne sivri bir göbek o allah nazardan saklasın senin kız erkek fatma olcak herhal sırnaşık şeyelifcim seninde öyle cok süpersiniz maşallah formdasınız hepiniz :1hug:

ilkim zeynep ve elif süper göbişleriniz bayıldım cidden a.s.
içindeki meleklerde ayrı güzeldirler şimdi.
birazdan bende koycam resmimi :)

ilkim, zeynep, elif, emine , göbişlerinize maşallah göbişlerinize, sadece bebişler kilo almış görünüyor

X