2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

maşallah zeyno, yusyuvarlak olmuş göbüşün :)))) elif nazımız niye acele ediyoki bu güzel göbüşten çıkmak için:nazar:

Birsürü çektim.Bi bu foto benim göbeğime benzedi.Buyrun kızlar.En son birkaç gün önce ölçmüştüm.113cm olmuş göbiş.

yerim ben onun yuvasını çok tatlı eda ya ben de yolluyorum ama kendim çektiğim için pek başarılı değil

bu arada zeynepcim senin kız adı gibi nazlı bu yüzden kendini fazla yorma arkadaşım bende aynıyım duramıyorum ama annem hep dinlen diyo varis falan olursa sonra uğraşması zor yapabilen varsa bol bol dinlenin tatlişler

kızlar gobuşler super... Edo senin ki iyice buyumuş artık masallah... çelik valla sen soylediğin kiloyu gercekten aldın mı? inanılır gibi degil :))

aceleci kızım ve ben

dsc00027li4.jpg

w240.png

zeynom bu elbisenin aynısından bende de var dur bende koyacagım hahaha sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
yanımda ki kayınvalidem...
c268mzr0.jpg

[URL=http://g.imageshack

elbise ikinizede çok yakışmış çok cici olmuşsunuz göbek çevrem 109 olmuş bilmiyomki bende 9 10 kilo aldım derken bierden 13 e fırladım şaşkınım ama 78 kilo çokk büyüyo gözümde kiiiiiiii dahada çoooook alırım
sabırsızlıkla doğumdan sonra kiloların nsl gittiğini konuştuğumuz günleri bekliyorum

Çelik'cim maşallah.Ama büyük görünmüyo hiç göbişin.Cidden 13 kilo almış gibi çıkmamışsın.

Gold'cum sana da maşallah.Elbise ikinize de yakışmış.Güzel modelmiş,tam hamile modeli.

ben bu elbiseyi izmirden çok begenerek aldım oldukça da pahalı aldım esasen sonra istanbul'a bir geldim elbise her yerde var, herkesin ustunde ve inanın yarı fiyatına bile gordum... Gerci çok guzel bir elbise o ayrı; giyince jacqueline kennedy'e benziyorum... Boyle bir hanımlık, bir first ladylik geliyor ustume...zeynebe de çok yakışmış, eminim diğer arkadaslara da çok yakışıyordur(koyunda gorelimmm) ama ben çok kazık yediğim için elbiseden sogudum dogrusu...

elbise süper sanada çok yakışmış goldcum.
bbütün aralık annelerinde var sanırım bu elbiseden
güle güle kullanın .
a.s.

X