2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

kızlar
maşallahınız var yani..hem göbeklerinizin hem de enerjinizin.. ben de yerimden bi kalksam da çeksem göbişimin fotosunu.. ama tek başıma nasıl becercem diye düşünüyom kara kara..

kızlar selam göbüşler super
işte benim 28 haftalık yekpare Adile Nasit göbegim

:çok üzgünüm:kızlar 2 haftadır ne oldu anlamadım:sm_confused: birden şiştim 11 kilo almışım göbek çevresi 108 olmuş fazlada yemiyom ama neyse göbişler yine süper favorim emine maaşallah canım hamilelik çok yakışmış bütün aralık annelerini ve bebişlerini öpüyoruz efemle dünürüm nerdesinnnnnnn Şeniz

selam kızlar,

bugün çok yoruldum, çok ayakta kaldım, sabahtan beri daha yeni odama gelip oturabildim ((((((

belimden aşağısı tutmuyor çok ağrıyor (((

sitede yavaş fotoğraflara bakamadım daha çok merak ediyorum herkesi

öğlen vakti bir ara fotoğrafımı çektirdim kızlar, işte biz :))))

29+6

çelikcim maşllah süper göbişin bayıldım.
bu ara hepimiz hızlı kğ alıyoruz normal canım en güzeli hiç tartılmamak boşver gitsin :))))))
zeacım süper göbiş ikiz olduğu söylediğinde eminim şaşırıyorlardır:))
goldgelb canımcım seninde maşallahın var tatilde güzel büyütmüşsün göbişini :))
hepinize ben ve oğlumda kocaman a.s.

kızlar maşallah ne güzel cıkmış göbüşleriniz hepinize birer nazar boncugu

benim göbiş haftaya kızlar.. napiyim bugun göbişin fotosunu çektircek kimse yok.. akşama da davetliyiz pek heves ettim ben de yaaa

ayy vallahi çok ugraştım beceremedim.benneyaptımki. benim oğluşum yok ki, kızım var o da karnımda :CüvCüv: sana gelsem sen çeksen nasıl olur:jeyyar: aynaya bakıp foto çekerken özellikle ikkat ettiğiniz bi ayrıntı var mı. yok ayol tutturamadım. göbekten çok herşeye benziyo çektiğim fotograflar fisfisfisfisfisfis

ayyy canım gördüm şimdi.maşallah canım yaaa.nekadar tatlı görünüyo yerim onu ben

Gündüz yoktum,tek tek yorum yapamadım.Şimdi yapayım:

Zeren'cim maşallahGöbişine bakınca kendiminkine bakıyormuş gibi oldum.Senin de göbek deliğin hala çukur sanırım.Ne zaman pörtlicek diye bakıyorum ben kendiminkine.Sonra yerine geri döner inşallah

Zeynep'cim maşallahSenin 108cm olmuş.Benim iki hafta önce 107 idi.Ölçmedim ama kesin geçmişimdir 108'i.

Emine'cim ve İlkim'cim sizlere çifte maşallahYatmadan göbişlerinizi içine koyduğunuz kalıpları nereden aldınız bana da söylesenize.Ben de öyle top gibi göbiş istiyorum.Ama sanırım öyle göbişler mankenlere has.

Elif'cim maşallahSein bebiş yerçekimine ayak uyduruyor.Göbek deliğinin altını geniş hazırlamış kendine.Keyfi yerinde görünüyor.

Gold'cum maşallahSen de benim gibi yiyebilenlerdensin sanırım.Çok güzel büyütmüşsün göbüşünü.

Çelik'cim maşallahNiye canın sıkılıyo şişti göbişin diye anlamadım.Ne güzel olmuş işte.Hamile olduğun belli olacak artık heralde.Yoksa sen saklamaya mı çalışıyordun?

Zea'cım maşallahSonunda gösterdin bize kızların rahat yuvasını.Çok güzel yer hazırlamış annesi kızlarına.Yerim ben onları.

Zeynep'cim ne oldu sana son zamanlarda çok az yazıyorsun.Resmini de koymamışsın.Umarım iyisindir.

Bu arada bayağı eksiğimiz var.Nerede bu Aralık anneleri?Çalışanlar izne ayrılınca çoğalırız diye umut ediyorum ben.İnşallah hepsi iyidir.
Öpüyorum tüm göbişli anneleria.s.

günaydın koca göbüşlü güzel anneler,

dün akşama bütün gün giremedim siteye, mesai bitimine doğru girebildim o zamanda site çok ağırdı bakamadım sayfalara, deli etti beni.

göbüşlere yorumda yapamadım

herkes çok güzel olmuş herkese bizden kocaman nazar boncuğu

MAŞALLAH :lepi:

Maşallah Zeynep'imizle kıpırdak kızına.Ne güzel poz vermişsiniz öyle anne kız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…