2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

ilkimcim loracimm supersinizzz vallahi hayran kaldimmm
kiz dunuuurr sende supersinn
ama benim efemin yeri sanki kuculmus gibimi ne gecen hafta daha buyuktuuu
kiyaffetten heraldee
bu hafta butun gobusler superrrrr maasallahh
ama benim favorim
ilkimin gobusuu oldu bu haftaa bayildimmm

canım benim o senin göbüşünün güzelliği.saol teyzesi.çok tatlı yiyoz biz şişiyoruz,olsun can boğazdan gelir ne yapalım.sende harikasın canım benim.a.s.

yapiyim hayatimm ne demekk ama senin foton yok bendee ama dur bugunkunuu aliyim benn ok sekerim biraz beklee

Lora ve İlkim siz de çok güzel büyütmüşsünüz göbekleri.
Çelik gerçekten küçülmüş göbüşün.İki hafta önceki fotonu mu koydun diyecektim nerdeyse.Bebişin sağlığı iyi olsun da,göbek büyükmüş küçükmüş o kadar önemli değil.

Bu arada kızlar benim göbek deliği hala içerde.Yavaş yavaş dışarı doğru gidiyor ama pırtlayacak mı bilmiyorum.Çünkü normalde bayağı derindi.Arada bir acıyo.Sanki birşey içeriden göbek deliğime bastırıyomuş gibi.Sizde nasıl?

selam güzel göbüşlü anneler.. ben bu hafta resim koyamadım malum hastane telaşından.. ama sizlerin göbüşlerinizi uzaktan bol bol sevdim kızlar hepinize maşallah diyorum.:nazar:. umarım 9 ayın sonunda bebeklerimizi kucağımıza alarak fotolarımızı koyarız..hihoyyyt

Maşallah arkadaşlar.Hepinizin göbüşleri çok tatlı nazar değmesin.Hayırlısıyla rabbim herkesleri annelikle,babalıkla taçlandırsın inşallah.(amin)
O göbüşlerin içindeki yavrucaklara da rabbim sevdikleriyle birlikte hayırlı bir ömür nasip etsin(amin).

Sevgiler.

ben gostermeyim en iyisi cnm cunku birinciligi yine kaparim heralde cok buyudu minnosum ee 1 kilo olmus benim kuzum teyzesi senin kuzun kac kilo oldu senle ayni zamanlardayiz

valla 3 hafta once 630 gr di benim bu muayene aram uzadı biraz araya da bayram girecek simdi 11 ekimde gidecegim bende 1 kiloyu bulmuştur inşallah diye dusunuyorum... doktorum bana böyle gider ve gununde dogarsa 3 kilonun biraz ustunde dogar dedi...

Biz de koltuk alacağız.Şİmdi beyaz çok moda.Çok da güzel görünüyor ama temizliğini düşününce anında vazgeçiyorum.Biri birşey dökse ve lekesi çıkmasa çıldırırım herhaldelaelaelaelaelaeMalum yakında bebek de geliyor.Küçücük çocuğa leke yapmaması gerektiğini ve bunun nedenini nasıl anlatabilirim ki:sm_confused:Hem ben çocuğum her yemeğin içine kendi elleriyle dalsın,ağzı yüzü her tarafı batsın isterim arada bir.Ne de olsa kendisi keşfetmeli herşeyi:ecrin_bebek:Ay başladım yine hayallerime:1rolleyes:Neyse..Kolay silinir kumaştan renkli bir koltuk en mantıklısı bence.

valla o konuda en akıllıcasını kızkardesim yaptı böyle vizon rengi grimsi bir renk aldı koltugu hem açık renk beyaza yakın duruyor hem de kir göstermiyor....

eminecim küçülmemiştir akşam üzeri ölç bak büyümüştür bilem...:nazar:
bu arada yaprak dökümünü izlerken komik gülcen biliyorum ama fikret'lerin adapazarındaki evi görünce bahçeli filan nedense hep sizin ev öleymiş gibi oluyo bana ...
neden acaba sonrada kendi kendime gülüyorum hamilelik hakikaten bilinçaltınıda etkiliyormuş demekki:eek:

haha cok komik ama bende Emine'nin hep şen piliç reklamında oynayarak fırına tavuk koyan kadına benzediğini dusunuyorum... Gözümün önüne Emine hep o reklamdaki kadın gibi geliyor...
Tüm göbüklere sırayla bakıyorum hepsi super hemen hemen hepsinin daha minnacık minik top halindeki halini hatırlıyorum (Ballım hariç valla onun hep masallahı vardı) insan çok duygulaniyor sanki hepsi benim bebişim hepsi gün geçtikçe büyüyor...
Valla hepiniz supersiniz kızlar Edolina nın sacları ne guzelmiş oyle kıvır kıvır inşallah bebişinin de sana benzer ben çok seviyorum kıvırcık saçlı bebişleri....
valla birinci Ballım ikinci kim? herkes 107-108 cm arası olmuş herkese 41 kere:nazar::nazar: Lilyum yine koymamış resmini ama

haha cok komik ama bende Emine'nin hep şen piliç reklamında oynayarak fırına tavuk koyan kadına benzediğini dusunuyorum... Gözümün önüne Emine hep o reklamdaki kadın gibi geliyor...
Tüm göbüklere sırayla bakıyorum hepsi super hemen hemen hepsinin daha minnacık minik top halindeki halini hatırlıyorum (Ballım hariç valla onun hep masallahı vardı) insan çok duygulaniyor sanki hepsi benim bebişim hepsi gün geçtikçe büyüyor...
Valla hepiniz supersiniz kızlar Edolina nın sacları ne guzelmiş oyle kıvır kıvır inşallah bebişinin de sana benzer ben çok seviyorum kıvırcık saçlı bebişleri....
valla birinci Ballım ikinci kim? herkes 107-108 cm arası olmuş herkese 41 kere:nazar::nazar: Lilyum yine koymamış resmini ama
:roflol:çok hoş benzetme valla gold benim de saçlarım kıvırcık sakın bonus reklamını izlerken beni anımsama:roflol::
resim konusuna gelince bir daha ki çarşamba toplaşmasına bi sorun çıkmassa eklemek isterim tabii:CüvCüv:

:roflol:çok hoş benzetme valla gold benim de saçlarım kıvırcık sakın bonus reklamını izlerken beni anımsama:roflol::
resim konusuna gelince bir daha ki çarşamba toplaşmasına bi sorun çıkmassa eklemek isterim tabii:CüvCüv:KK43:kızlar modemim kafayı yedi sürekli kopuyor yine)

resim konusuna gelince bir daha ki çarşamba toplaşmasına bi sorun çıkmassa eklemek isterim tabii:CüvCüv:KK43:kızlar modemim kafayı yedi sürekli kopuyor yine)

Lilyum senin modemde değil sorun.Ben de sürekli kopuyorum.Sanırım internette sorun var.Ya da forumda.Ekle tabi resmini.Merakta bırakma bizi.Ben de bonus olabilirim canım senin gibi.Bilirsin,eğer saçları yeni yıkayıp jöleleyip yatarsam bonus şeklinde kalkıyorum.Sabahları gülmek için bahanem oluyor.
Gold yani bu kadar güzel benzetme olur.Koptum gülmekten.Bakalım Emine bu işe ne diyecek.

bi bonus olarak sözlerine katılıyorum ama şuda bir gerçekki kıvırcık saç güzel olduğu kadar bakımıda zor bir saç hele 2 çocuk ile pek vakit bulabileceğimi sanmıyorum o yüzden doğumdan hemen sonra kestirmeyi düşünüyorum ben çünkü gerekli ilgiyi göstermeyince hakikaten hoş ötesi nahoş bir görüntüde kıvırcık saçın dezantajları arasında...

Sana katılıyorum canım.Kıvırcık saç ayrı bakım istiyor ve en büyük derdim özellikle kışın çok zor kuruyor.Birkaç gün önce uçlarından kestim dayanamayarak.Islak haliyle belime iniyordu.Bütün yaz toplamaktan başım ağrımaya başlamıştı artık.Ağırlığını taşıyamaz oldum.Rapunzel nasıl taşıyomuş o saçları anlamadım gitti:)))Fotoğraftaki kesilmiş hali yani.Yine de seviyorum saçlarımı.Yakışıyor bana:KK66:)

kıslar bende kıvırcıkım ama hiç bizaman edolininki kadar güzel görünmedi:nazar: ve hiç okadar uzamadı bebiş olduğu için kestirmiyorum şimdi biraz uzun ama kıvırcıkta ben tam bonus oluyorum genelde fönlü kullanıyom zaten kocişimde düz saçlarıma bayılıyo:asigim:

kıslar bende kıvırcıkım ama hiç bizaman edolininki kadar güzel görünmedi:nazar: ve hiç okadar uzamadı bebiş olduğu için kestirmiyorum şimdi biraz uzun ama kıvırcıkta ben tam bonus oluyorum genelde fönlü kullanıyom zaten kocişimde düz saçlarıma bayılıyo:asigim:

Kızlar beni çok şımarttınız.Saçlarımın daha güzel göründüğü bir fotomu koymadan edemiycem:eek:

X