2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

BİRİCİK KIZIM VE BEN 29 HAFTALIK OLDUK BUGÜN VE BEL ÖLCÜMÜZ 107 YANİ ACIK ARA FARKLA BİRİNCİYİM:hooray:

dsc00023mb1.jpg

w320.png

dsc00024eu3.jpg

w320.png

maşallah dünürüme gelinime iyi bakıyo :nazar:.. çok güzel görünüyo canım.. akşam bende çekicem inşallah..

kızlar yaaaa göbişler harika ama ballım açık ara 1numara belli yanii.
cidden erkk göbişi var ballımda maşllah :nazar:
dünürüm zeada çekebiseydi ballımla kapışırlardı kesin :) a.s.

kizlarr gobusmlerin maasallahi var balimmm soook gecirdiim
maasallahh sana ve kizinaaa catlak varmi merak ettimm
eminee yine cok guzelsin canimm
zeynepcimm sen zaten bellisiinn onde gidiyodun amaa sansina kus balima baksanaa
adolinee cnm seni gorunce hep oglu olcak saniyomm ismindenmi bilmemm
baska kimler koymustuu neyse yaa herkess superrr ben gecmise bakayimm buda benimm nazli kizimm
nur kizim papatyammm 27+0
imgp2784cp3.jpg

emineciğim,orkidem maşallah canım.orkidem gayet fiziğin yerinde maşallah canım.nasılda kocaman oldular yaaaa.bende koyacam birazdan kızımın resmini.

dün alışverişe gitik teyzeleri kızımla,ciciler biciler aldım,anam dünya para hepsi.yine çok eksik var allah yardmcımız olsun.oda takımı aldık kızımıza siparişimizi verdik 15gün sonra gelcek inş.heyecanımı paylaşmak istedim sizinle,gece uyuyamadım hep kıyafetlerine bakıp durdum heyecandan.

eminemmm
hamile pantalonu canimm cook rahatt ama bi tanee aldimm deli kafamm simdide bulamiyorumm yaaa
bunun beli yuksekk kusak gibii oyle rahatki anlatamamm yikayip yikayip giyiyorumm
ilkimcimm sagol canim benimm senide cook merak ediyorummm
simdi cikiyomm kizlar gelince diger kizlarda koysunn
loracim uzun zamandir koymuyosun cnm yaa merak ediyoz amaa

Emine her zamanki güzelliğini koruyor.Kalıba mı sokuyorsun o göbeği.Nasıl muntazam bir göbek o öyle annesi.Allah nazarlardan saklasın:nazar:
Orkidem senin de gbek harika.Sana da bir maşallah:nazar:Ben ilk zamanlar erkek olduğunu düşünüyordum,belki ondan sana da erkekmiş gibi geliyordur benim karnımdaki pisi.Ama çok açık gösterdi kızım kukuyu:emir_bebek:%100kız olacak.

Bu arada BHK hiç göbek resmini koymuyor.Sanki o hepimizi geçermiş gibi geliyor.Maşallah en kilolu bebek onda.

Benim çıkmam lazım kızlar.Öpüyorum göbişlerinizia.s.

kız emine maşallah 15 günde büyütmüşsün göbeği :nazar:nasılda bagırıyo heyt cekilin ben erkeğim diye orkidem sende süpersin geç başladın ama maşallah yetiştin bize hihoyyytballımı görünce bende şaşırdım ama süper bir göbek olmuş bu saatten sonra ben birinciyim demem artık

canım çatlak olmaz olurmu göbiim çok çatlak ama şimdi değil oğlumda çatlamıştı göbek deliğimden hemen hemen 1 karış yukarı kadar çatlamıştım şimdide onların ucu tekrar kızardı napıyım bebişlerimiz sağlıklı olsunda gerisi önemli değil ama başka yerde çatlak yok bi tek göbek büyüyo bende başka yerler büyümüyo

slm göbişi güzeller:) hepinize kocaman maşallah...
ballım göbişimle döverim sizi edası ile açık ara birinci bence ama ben benim göbiş sivri derdim ki benimki yuvarlanmaya başladı,ballım seninki hakikaten sivri göbek yani....:)

oooo sende herhafta aynı şeyi söylüyorsun yoksa göbeğinimi göstermek istemiyorsun hıı :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kız zeyno valla unutuyorum, yoksa ne diye göstermeyeyim göbeğimi aşkolsun, söz bu akşam çekemezsem yarın makinemi getirip işyerimde çekeceğim ve koyacağım resmimi.

kaydirigubbakcemile5

ballım :1shok::1shok:

o ne göbek öyle photosopla uzatmadın dimi kaydirigubbakcemile3

anam :nazar::nazar: maşallah nasıl sivrilik öyle ilkiminde dediği gibi nereye gidiyor öyle :)

canım maşallah Allah nazarlardan korusun. :nazar::nazar:Ayrıca göbek deliğinde pırtlamış :lepi: valla birinciliği kimse elinden alamaz.

lilyumcum seninkinide görelim canım hadi bakalım?
bu arada benim göbiş küçülmüş 98cm çıkıyooo :KK43:((((((

eminecim küçülmemiştir akşam üzeri ölç bak büyümüştür bilem...:nazar:
bu arada yaprak dökümünü izlerken komik gülcen biliyorum ama fikret'lerin adapazarındaki evi görünce bahçeli filan nedense hep sizin ev öleymiş gibi oluyo bana ...
neden acaba sonrada kendi kendime gülüyorum hamilelik hakikaten bilinçaltınıda etkiliyormuş demekki:eek:

eminem, orkidem kızlar sizede maşallah

çok güzel olmuş göbüşler

Allah nazarlardan korusun hepimizi.

bilinçaltını etkiliyo demişken daha 2 gün önce evdeyim yine bu saatler arasında koltukta dinleneyim biraz dedim gece hiç uyuyamamıştım bir yandan da tv izliyorum esra ceyhan'la,organ mafyası tarafından kaçırılan çocukları konuşuyorlar,oğlumda okulda o sırada koltukta dinlenirken uyuyakalmışım...sonra uyandım ama bana sabah uyanması gibi geldi uyku sersemi oğluma seslendim ses gelmeyince odaları deli gibi aramaya başladım ama hala okul saati olduğunun farkında değilim,en son saate gözüm ilişti 16:15 :)) o sırada farkına vardım ama kalbim yerinden çıkacak gibiydi:KK43:((

eminecim küçülmemiştir akşam üzeri ölç bak büyümüştür bilem...:nazar:
bu arada yaprak dökümünü izlerken komik gülcen biliyorum ama fikret'lerin adapazarındaki evi görünce bahçeli filan nedense hep sizin ev öleymiş gibi oluyo bana ...
neden acaba sonrada kendi kendime gülüyorum hamilelik hakikaten bilinçaltınıda etkiliyormuş demekki:eek:

canım çok saol.
elimde birkaç tane bahçemizin resmi var onları koycam şimdi bak bakalım kimin bahçesi daha güzellkaydirigubbakcemile3
kayınpederim emekli olduğu için hep bahçede hep bahçeyle ilgileniyorr.
erenim çok şkr çok şanslı olcak.bu zamandaki birçok çocuk dalında hiçbir meyveyi sebzeyi göremiyor malesef:1no2:
bu arada göbiş resmini hala bekliyoruz unutmadık haaaaaaakaydirigubbakcemile2

hadi bakalım kimin bahçesi güzelmiş ama emekli eli değiyorsa mutlaka sizin bahçe daha güzeldir,bu arada resim konusuna gelince eminecim inanmazsın biliyorum ama son bir kaç haftadır bir miskinlik var üzerimde ayrıca evde kimsede yok şuan söz vermiyim ama eklemeye çalışıcam canım..

X