2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

bilinçaltını etkiliyo demişken daha 2 gün önce evdeyim yine bu saatler arasında koltukta dinleneyim biraz dedim gece hiç uyuyamamıştım bir yandan da tv izliyorum esra ceyhan'la,organ mafyası tarafından kaçırılan çocukları konuşuyorlar,oğlumda okulda o sırada koltukta dinlenirken uyuyakalmışım...sonra uyandım ama bana sabah uyanması gibi geldi uyku sersemi oğluma seslendim ses gelmeyince odaları deli gibi aramaya başladım ama hala okul saati olduğunun farkında değilim,en son saate gözüm ilişti 16:15 :)) o sırada farkına vardım ama kalbim yerinden çıkacak gibiydi:KK43:((

canım benim eşimde tv karşısında uyuya kalmış tv de zeki alasya metin akpınar varmış.
seslerinden etkilenip onları rüyasında görmüş.geziyolarmış adamlarla :roflol:
çok gülmüştüm anlattığında:roflol:

canım sen buna bahçe diyerek tevazü gösteriyosun bence,mini orman gibi valla:nazar:
oksiceninizde boldur sizin şimdi ohhhh yarasın canım..
bende yazlıktaki bahçemizden resim bulursam ekliyeyim ama resideki kamoflajları nasıl yapıyosun :eek:
Oğluşun organik beslenicek annesi daha ne olsuna.s.

kizlar hepiniz harikasiniz cok guzel gobusleriniz masallah nazar degmesin isallah tütütütü bende koyacam simdi gobus resmimi :teytey:

canım benim eşimde tv karşısında uyuya kalmış tv de zeki alasya metin akpınar varmış.
seslerinden etkilenip onları rüyasında görmüş.geziyolarmış adamlarla :roflol:
çok gülmüştüm anlattığında:roflol:
:roflol:evet bilinçaltına yerleşmiş eşininde ama en azından eşin rüyasında görmüş ben uyandım odaları deli gibi aradım heyecan yaptım telaşlandım ...yaklaşık 1 dakika sonra uyuyakaldığımı anladım yani saate gözüm ilişmese ortalığı fena ayağı kaldıracaktım...
yeri gelmişken şunuda söylemek isterim aralık annelerinde çoğunluk ilk kez anne olacakların ama şu bir gerçekki her anlamda 2.gebelik çok daha zor hem tecrübeli olduğun için herşeyi daha çok irdeliyosun hemde sorumluluklar daha bir fazla olduğu için yetişemiyosun hemde bu sorumlulukların ağırlaşması zaman zaman psikolojik anlamda sorun yaratabiliyor..ama Allah yardım eder diyor içimden bir ses ve bu ses beni rahatlatıyor işte..

img0810fz1.jpg

:) rica ederim canım çok saol.
arkadaşlar yolunuz düşerse buyrun beklerim.
resmin üstüne mausla sağ tıkla düzenleden kamufle edebilrsin canım.bekliyoruz resimleri.

Valla bütün göbişler süper , 9 aydaki hallerini gözümde canlandıramıyorum inanın, ben şu anda bile kendimi dev gibi hissediyorum iki ay sonra ne olacak bilmiyorum

kızlar sürekli kopuyor net bugün ,bu arada bana mesaj kutusundaki mesajları az önce gördüm ama sürekli koptuğu için detaylarını okuyamadım kusura bakmayın lütfen..resim ekleme konusuna gelince sürekli koptuğum için ben resmi bulana kadar yine kopuyor yeniden kopmadan hepinize iyi sohbetler diliyorum..

kızlar sürekli kopuyor net bugün ,mesajlarımı az önce gördüm ama açamadım lütfen kusura bakmayın...tekrar kopmadan iyi sohbetler size..

ilkim ve lora

göbüşler süper olmuş maşallah, Allah nazarlardan korusun.

ilkimcim loracimm supersinizzz vallahi hayran kaldimmm
kiz dunuuurr sende supersinn
ama benim efemin yeri sanki kuculmus gibimi ne gecen hafta daha buyuktuuu
kiyaffetten heraldee
bu hafta butun gobusler superrrrr maasallahh
ama benim favorim
ilkimin gobusuu oldu bu haftaa bayildimmm

maaşallah dünürcüm valla gözünden hiç bişey kaçmıyo bu aralar kilo verdim midem pek iyi değil ölçtüm geçen 104 tü şimdi 102 olmuş doktora gitiğimdede kilo vermiştim 75 ten 74 e düştüm şikayetçi değilim

maaşallah dünürcüm valla gözünden hiç bişey kaçmıyo bu aralar kilo verdim midem pek iyi değil ölçtüm geçen 104 tü şimdi 102 olmuş doktora gitiğimdede kilo vermiştim 75 ten 74 e düştüm şikayetçi değilim
aman canim bebegin sagligi yerinde olsunda kilo hic biseyy valla
bebek saglikliysa ver daha guzell
ama etkiliyosaa yee bol boll
bende tartiya cikmaya korkuyom yaa ciksam kesinn 67 yi falan bulmusumdurr:çok üzgünüm:

bu arada zorda olsa göbişleri inceledim net çok kötü bugün orkidem eminem ve edolin süpersiniz :nazar: ballım lider sensin :lepi:canım ama göbek çok sivri diğer yerlerden okadar almamışsın hepinizi oğluşumla öpüyoruz ençokta dünürümü ve gelinimi tabiki:1hug:

X