2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

my.php
[/URL]
[/IMG]

doru göbüşe kocaman bir:nazar: harika
kız zeynep süpersiniz kızınla sanada :nazar:
edolina sanada:nazar::CüvCüv:süper siniz

ben bu hafta resim koyamıyorum kızlar ama ölçüm 108 olmuş 1 kızımla ben:ecrin_bebek::CüvCüv:

günaydın kızlar,

Aralık annelerinin en unutkanı olarak beni kaydedim tamammı, ben akşam foto çekecektim unuttum, makinemide almadım yanıma, bu haftada fotom yok yani :KK43:(((((((

resimlerini gördüğüm tüm annelere kocaman bir :nazar:

maşallah hepinize kocaman olmuşsunuz.

ben resim koyamadım ama ölçtüm şimdi 115 cm -tatlicadiarzu- bende kocaman olmuşum :CüvCüv:

günaydın kızlar,

Aralık annelerinin en unutkanı olarak beni kaydedim tamammı, ben akşam foto çekecektim unuttum, makinemide almadım yanıma, bu haftada fotom yok yani :KK43:(((((((

resimlerini gördüğüm tüm annelere kocaman bir :nazar:

maşallah hepinize kocaman olmuşsunuz.

ben resim koyamadım ama ölçtüm şimdi 115 cm -tatlicadiarzu- bende kocaman olmuşum :CüvCüv:

oooo sende herhafta aynı şeyi söylüyorsun yoksa göbeğinimi göstermek istemiyorsun hıı :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

buda kızımla benim 118 cm ölçüm varmı beni geçen çıksın bakalım ortalığı boş buldunuz ben birinciyim dediniz bende birinciliğimi gösteriyom 27+6:lepi::sm_cool:

gbief9.jpg

kız ballım bune maşallah :nazar:nazrlardan korusun yüce rabbim senin kızın kız oldugumdan eminmisin erkek gibi duruyo sipsivri valla sen tek başına lidersin

valla kız diyo dr herseferinde ben eminsin dimi diyom artık sorma diyo bana doğunca anlıcaz kızmı erkekmi ama karnım çok büüyük gören 9 aylık zannediyo

ballım bune sivrilik böyle maşallah Allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar:
sanki erkek cocuğu gibikaydirigubbakcemile3

valla kız diyo dr herseferinde ben eminsin dimi diyom artık sorma diyo bana doğunca anlıcaz kızmı erkekmi ama karnım çok büüyük gören 9 aylık zannediyo

ay sorma sabah bende sinir oldum dokuma ustası gelmiş dogum nezaman dedi 2,5 ay falan kaldı dedim aaa sanki yarın dogurcakmışsın gibi bu ne hal demezmi sinirlerim bozuldu

buda kızımla benim 118 cm ölçüm varmı beni geçen çıksın bakalım ortalığı boş buldunuz ben birinciyim dediniz bende birinciliğimi gösteriyom 27+6:lepi::sm_cool:

gbief9.jpg

ama olmazki kız senağlama1.ınci bizdik kızımla:CüvCüv:
:nazar:canım süpersiniz:nazar:a.s.

Ballım sana 41 kere maşallah:nazar:1numarasınız kızınla:hooray:

Elifhamza bu fotoğrafı saymıyoruz.Anlaşılmıyo göbek falan.Özelliikle yaptın di mi görünmesin diye:eek:klava:Ölçünü yaz bari kestirebilelim ne kadar büyük.Yani küçükse de ne kadar küçükkaydirigubbakcemile3

X