2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

bircan0122ho3.jpg

bircan0122ho3.9843cd30ff.jpg

massallah herkesin gobişler kocaman olmus haftaya dahada buyurler 10 kat hızlı buyumeye baslamıslar bu aralar

ay delülersırnaşık şey.benimde büyüdü kıslar.eşim diyo ne güsel oldu onlarkafamçokkarıştı

ay delülersırnaşık şey.benimde büyüdü kıslar.eşim diyo ne güsel oldu onlarkafamçokkarıştı

sormayın ya dahabi hayran bakıyo bana cok guselsin allahım bu negusellik gittide daha harika oluyon gibi sozlerin ardı arkası kesilmiyo cok hosuma gidiyo valla :lepi::lepi:

kızlar bi tane daha koyayım

30072008420ji3.th.jpg

coştuk vallahi hee.canım benim seninki erkekdi dimi.sivri sivri yumurta mı koydun kıs göbğine.çok tatlı görünüyor.

BHK nerdesinnnn,kaçma yine buhafta resim koyacaksın canımcım,yok öyle.bak geçen koymadın.merak ediyorum kıs,kızımızı görmicekmiyiz.a.s.

coştuk vallahi hee.canım benim seninki erkekdi dimi.sivri sivri yumurta mı koydun kıs göbğine.çok tatlı görünüyor.

BHK nerdesinnnn,kaçma yine buhafta resim koyacaksın canımcım,yok öyle.bak geçen koymadın.merak ediyorum kıs,kızımızı görmicekmiyiz.a.s.

ole valla erkek benimkisi huysuz bi erkek tatlicadiarzutatlicadiarzu

sormayın ya dahabi hayran bakıyo bana cok guselsin allahım bu negusellik gittide daha harika oluyon gibi sozlerin ardı arkası kesilmiyo cok hosuma gidiyo valla :lepi::lepi:

ay kıs benimkide öyle diyoda.adamcağazı yanıma yaklaştırmıyom.şu haydar dümenin sözü geliyo aklıma.hiç rahat değilim açıkcası,biraz konuyu dağıttım ben ama,kadın kadınayız be ne olcek.aslında bu konuda fikir almak istiyorum.dr.sormayı unuttum.:sm_confused:

ay kıs benimkide öyle diyoda.adamcağazı yanıma yaklaştırmıyom.şu haydar dümenin sözü geliyo aklıma.hiç rahat değilim açıkcası,biraz konuyu dağıttım ben ama,kadın kadınayız be ne olcek.aslında bu konuda fikir almak istiyorum.dr.sormayı unuttum.:sm_confused:

valla işin acıkcası bende kimseye soramadım netten biraz arastırdım yaklastırın sakıncası yok diyo bir iki sey disında .. haydar dumen ne demişki merak ettim simdik..

eminem dünürüm nerelerdesin? gelinini gördün mü?

üstü kapalı benimde derdim var aslında doktor ilk başlarda sorun olmaz diyordu artık oda demiyor bişey erken doğum riskini duyunca eşim dokunmaya korkar oldu:roflol::roflol:

kızlar acı vermiyorsa problem yok bence.hatta normal doğumu kolaylaştırıyomuş.
kızlar göbişleriniz harika maşallah :nazar:
ilkim kız seninkız kğlları kendine alıyo heralde :)))
zerencim seninde maşallah kız olduğu baya belli.
water seninde maşallah var.hiç kğ almamışsın.

üstü kapalı benimde derdim var aslında doktor ilk başlarda sorun olmaz diyordu artık oda demiyor bişey erken doğum riskini duyunca eşim dokunmaya korkar oldu:roflol::roflol:

acıkcası ben dogumu kolaylastırdıgını okudum aslına bakarsanız bole sorularımız sorunlarımız varsa bi bolumde bunun için acalım soracaklarımızı acık ve net sorarız konusmak istemeyenler olabilir cunku fisfisfisfisfisfisfisfisfis

kızlar acı vermiyorsa problem yok bence.hatta normal doğumu kolaylaştırıyomuş.
kızlar göbişleriniz harika maşallah :nazar:
ilkim kız seninkız kğlları kendine alıyo heralde :)))
zerencim seninde maşallah kız olduğu baya belli.
water seninde maşallah var.hiç kğ almamışsın.

evet güzelim mesela benim vücut tipim elmadır üst daha geniş alt dar ama herkez diyorki popon büyüdü
valla popomda büyüdü kalçada göbekte fazla takmıyorum kiloyuda nasıl verecez bakalım:uhm:

acıkcası ben dogumu kolaylastırdıgını okudum aslına bakarsanız bole sorularımız sorunlarımız varsa bi bolumde bunun için acalım soracaklarımızı acık ve net sorarız konusmak istemeyenler olabilir cunku fisfisfisfisfisfisfisfisfis

valla ben korkmuyorumda eşim korkuyor:roflol:
salı usgye gir ben huzursuzum diyor :çok üzgünüm:
zaten kız oldumu ben yandım:roflol::roflol::roflol:
onla oynamaktan beni unutur :eek:klava:

X