2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

gordum eminemm cook tatlisin benim gobuse benzettimm
yaa bisey diycemm sanki gittikcee gobusler sivriligini yitiriyooo dimii
benimde oyle gibii

gordum eminemm cook tatlisin benim gobuse benzettimm
yaa bisey diycemm sanki gittikcee gobusler sivriligini yitiriyooo dimii
benimde oyle gibii

ORKIDEM benim oglanın resmini koydum gördün mü?Seninle gunumuz aynı senin yavruşta böyle bişeydir artık

kızlar buda benim bebişim biraz sisirdim cunku pek belli olmuyo sabahları yerimsenibenyerimseniben

30072008422sb0.th.jpg

işte kızlar buda benim küççük erkekimin yuvası:nazar:
p1020731ei7.jpg

p1020732mb2.jpg

p1020732mb2.fecfaa5a15.jpg

p1020733ko3.jpg

canım işim vardı dışarı çıkmıştım, şimdi gördüm :1shok::1shok: dünürüm senin oğlanda rahatına düşkün belli mekanı bayaa genişletmiş sırnaşık şey

maşallah, yerim ben ordaki minik prensi :emir_bebek:

ay dur bende koyacağım şimdi :lepi:

senağlama yaaaa ben resim yükleyemiyorum:çok üzgünüm:

canımcııım,

sitesinde gözat kısmına kendi resmini yükle, host it düğmesine bas, yeni bir pencere çıkacak orda hotlink forum (1) yazan kısımdaki linki burda mesajına yapıştır.

dsc02224ep0.jpg

dsc02224ep0.fbc25b28fa.jpg

ay kızlar yaptım bişeyler başımda kalabalık resim falan çektim bilgi işlemci gördü ne yapıyon dedisırnaşık şey
bizde 2 ay önce resim hırsızlığı oldu önlem falan alınmış üfffffffff dedim doğururum şimdi:roflol::roflol:

:nazar:maşallah kızlar.zeamays canım ya ikiz göbüşlü olduğun çok belli.:nazar:

emineciğim kız ne şirin görünüyosun.
wategirl sende öylesin canım.okadar tatlısınız ki hepiniz.:nazar:

orkidem geçtin beni kıs.maşallah canım sana oh ohhh.bende koyacam şimcik.a.s.

dsc02224ep0.jpg

dsc02224ep0.fbc25b28fa.jpg

ay kızlar yaptım bişeyler başımda kalabalık resim falan çektim bilgi işlemci gördü ne yapıyon dedisırnaşık şey
bizde 2 ay önce resim hırsızlığı oldu önlem falan alınmış üfffffffff dedim doğururum şimdi:roflol::roflol:

maşallah kıııızzzz ne güzel olmuş göbüşün :nazar::nazar: göğüslerde aynı oranda büyümüş galiba dimi?

maşallah kıııızzzz ne güzel olmuş göbüşün :nazar::nazar: göğüslerde aynı oranda büyümüş galiba dimi?

sorma göğüsler büyüdü eşim çok beğeniyor 80 olan 90 oldu sana yakışıyor diyor :eek:klava:
bende küçülmezse doğumdan sonra emzirmede bitince estetik olurum diyorum gıcık oluyor:roflol:

X