2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

smhsmh hayatimm hiiic
korkmaa ben kurtaj olurken ayni islemi olmadan evvel banada uyguladilarr
hersey oraya alet girene kadar be actiklarini nede icerde bisey yaptiklarini hissetmiyosunn
benim bebek 7 haftalikti asagi indiyse kurtaj yapmiycaklardi ondan bakmislardii korkma hiic sikma ama kendinii
gecmis olsun tatlimm

:nazar: maşallah orkidem. göbüşün çok güzel olmuş.

seni aralık annelerinin en sivri göbeklisi ilan ediyorum sırnaşık şey en yuvarlağıda perihan sırnaşık şey

seni aralık annelerinin en sivri göbeklisi ilan ediyorum sırnaşık şey en yuvarlağıda perihan sırnaşık şey

hadii kiz vallami sagol canim benimm:1hug:
ayy banada hic sivri gelmiyoo
offf sanirim psikolojikmen depresyondayimm:çok üzgünüm:
cinsiyetine daha iki hafta varr catliycammmsenağlama

erkekim185haftauv2.jpg

erkekim185haftauv2.9aa941f42a.jpg

göbek yok bebek var kızlar artık erkek olduğuna inanalım diye pipili resim verdi doktorumus

canım aynı şeyi ben düşündüm ama bebeğin derdinden yazmadım.. Sivri göbük erkek mi oluyordu? Bayagı şekillenmiş canım göbüşün masallah orkidem :nazar:

canlarım günaydın.
göbişleriniz süper maşallah :nazar:
bende şimdi çekip koycam.
zeacım sende koycanmı dünürüm gelinimin yuvasını merak ediyoz oğluşumla :)))

hadii kiz vallami sagol canim benimm:1hug:
ayy banada hic sivri gelmiyoo
offf sanirim psikolojikmen depresyondayimm:çok üzgünüm:
cinsiyetine daha iki hafta varr catliycammmsenağlama

maşallah bir göbek çıkmış zaten. inşallah böyle devam ederde benim gibi şişmezsin :) az sonra koyacağım fotomu bende :)

iki hafta, bişey kalmamış. ama insan sabredemiyor işte. benimde haftaya çarşamba. detaylı ultrasona gireceğim. geçmiyor bir türlü günler :CüvCüv:

canlarım günaydın.
göbişleriniz süper maşallah :nazar:
bende şimdi çekip koycam.
zeacım sende koycanmı dünürüm gelinimin yuvasını merak ediyoz oğluşumla :)))

yüklüyorum şimdi dünür, valla gelin rahatına düşkün söyle oğluşuna büyük bir ev almak için çok çalışsın gamyoncuiremsu

erkekim185haftauv2.jpg

erkekim185haftauv2.9aa941f42a.jpg

göbek yok bebek var kızlar artık erkek olduğuna inanalım diye pipili resim verdi doktorumus

oyyyy ooyyyy oyyy yerim ben onu. maşallah :nazar::nazar::nazar:

kocaman olmuş prensimiz.

ayyy çok tatlı yaaa.

şimdi daha çok sabırsızlanmaya başladım. haftaya detaylı ultrasona gireceğim :sm_cool: bendemi böyle göreceğim bebeklerimi :sm_cool:

oyyyy ooyyyy oyyy yerim ben onu. maşallah :nazar::nazar::nazar:

kocaman olmuş prensimiz.

ayyy çok tatlı yaaa.

şimdi daha çok sabırsızlanmaya başladım. haftaya detaylı ultrasona gireceğim :sm_cool: bendemi böyle göreceğim bebeklerimi :sm_cool:

seninkiler daha da buyuktur annesi 20. haftadan sonra yüz hatlarını bile secebiliyormuşsun yavas yavas bugun öyle dedi doktorumuz.

fenerliimm kizz bol bol giymissin bisey belli degil azicik arkadan buzusturseydiinn yaa

X