2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

saol eminecim ama orkidemi bu konuda tek gecerim sadece bebegini beslemiş valla massallah .ilk resimde biraz karnımı sisirdim cunku aksamları ole davul gibi oluyorumtatlicadiarzutatlicadiarzu

acıkcası ben dogumu kolaylastırdıgını okudum aslına bakarsanız bole sorularımız sorunlarımız varsa bi bolumde bunun için acalım soracaklarımızı acık ve net sorarız konusmak istemeyenler olabilir cunku fisfisfisfisfisfisfisfisfis

canım bence bi konu açmaya gerek yok.:1rolleyes:
merak eden topıcde sorar isteyen cevap verir istemeyen vermez:1hug:

valla ben korkmuyorumda eşim korkuyor:roflol:
salı usgye gir ben huzursuzum diyor :çok üzgünüm:
zaten kız oldumu ben yandım:roflol::roflol::roflol:
onla oynamaktan beni unutur :eek:klava:

ee kız cocuk bir babanın en buyuk zevki bence erkekle mesafe koyarlar ama kızla asla ikisi bir olup seni kıskandırmasınlar zerencim :1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

dünürüm geldim görmemmi heçsırnaşık şey
çokgüzeller çok maşallah :nazar:
rabbim nazarlardankorusun:1hug:
seninkilerin tekmeleri nasıl dahamı sert acaba biri bi taraftan vurur biri bi taraftan:emir_bebek::emir_bebek:

sağol canım,
tekmeleri daha dün elimle ilk defa hissettim canım, çok sert değil daha ama haklısın biri bir yerden vuruyor o duruyor diğeri başlıyor :) ikisi aynı anda vurmadılar daha :)

:1rolleyes::1rolleyes:ee bayanlar gobişler bittimi yaw kac 100 kişiyi askınız heralde toplasan 10 bgobiş gorduk goremedik cık cık cık ...:dilcikar::dilcikar:

ee kız cocuk bir babanın en buyuk zevki bence erkekle mesafe koyarlar ama kızla asla ikisi bir olup seni kıskandırmasınlar zerencim :1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

zaten şimdiden telefonda olsun evde falan nasılsından önce kızım nasıl diyor:eek:klava:

sen en iisimi onun gozunu sole bi korkut anneyle ilgilenmiyon diye sana kusmus filan de jetonlar dusmeye baslar ozaman tatlicadiarzutatlicadiarzutatlicadiarzu

yok ben eşimi anlıyorum ben başta çocuk düşünmüyordum eşim hep istedi mesela meyva alınca bu sana bu kızıma diye takılıyor onun bu halleri çok hoş anlatamamŞeniz

haydar dümen demişki.yaparken iyiydide şimdi niye kocalarınıza yaklaşmıyosunuz demiş.:roflol:benim önceden değildi anam ya.şimdi çok farklı.normal doğummu olur ne olur böyle giderse bilemicem.

yok ben eşimi anlıyorum ben başta çocuk düşünmüyordum eşim hep istedi mesela meyva alınca bu sana bu kızıma diye takılıyor onun bu halleri çok hoş anlatamamŞeniz

gercekten cok tatlılar zaten biz nekadar heyecanlıysak onlarda ole bizim hissettiklerimizi filan merak ediyolar bence dun gece mesela cok kotu oldum bi panik bi panik kucagına almaya calısıyo hastaneye goturmek içinmiş alem oluyo valla kafaları cok karısık bence :dance::dance::dance:

orkidem gördün mü göbüşümü.goldgelb hani senin ki yavrim.lora nerde.
bhk kıs çık ortaya.
kızlar düngece benim yavrumu babası hissetti ilkde fa.artık dışardan hissedilcek kadar güm güm vuruyo.bugün sakiniz ama nedense.eşim korktu ilkten,suratı kıpkırmızı oldu.çok bambaşka duygu yaa.

URL=http://imageshack.us]
spa0146ma4.jpg
[/URL]
http://img520.imageshack.us/img520/1038/spa0146ma4.1a42b2e0e6.jpg[/I

[IMG]http://img356.imageshack.us/img356/9830/spa0145yf9.jpg

kızlar sabah benim bebişler çok hareketliydi. sonra ben onlara klasik müzik dinlettim. ben sıkıldığım için mp3ün kulaklığını göbeğime dayadım. bebişlerdemi sıkıldı ne hareketi kestiler şimdide canlı şarkılar dinletiyorumki hareketlensinler diye tatlicadiarzu

orkidem gördün mü göbüşümü.goldgelb hani senin ki yavrim.lora nerde.
bhk kıs çık ortaya.
kızlar düngece benim yavrumu babası hissetti ilkde fa.artık dışardan hissedilcek kadar güm güm vuruyo.bugün sakiniz ama nedense.eşim korktu ilkten,suratı kıpkırmızı oldu.çok bambaşka duygu yaa.

seni kıracagıma kafamı kırarım ilkimim koydum hemen resmimi cepten cekildiği için çok net olmadı ama idare edin artıkın

kızlar sanırım bende biraz şike var öyle geriye eğilmişim ki buyuk gözüksün diye nerdeyse köprü kuracagım..:roflol:

X