2008 Aralık anneleri fotoğraf paylaşım köşesi

pict0514bg0.jpg

pict0514bg0.b5a07197d1.jpg

kızlar buda kınam yakılırken :nazar:

Sivaslıyız canım. ama doğma büyüme istanbuldayız! Ayrıca Bursa geliniyim :)

ah canım yaa giysine baktımda sivaslımı bu kız dedim içimden bende doğma büyüme istbulluyum canım ama ailem sivaslı eşim sivaslı ve kıyafetin bizim yöremize benzettim yanılmamışım çok da yakışmış amasırnaşık şey

kızlar hepiniz sağlıcakla alın yavrularınızı kucağınıza:nazar::nazar:
Ben düşük yapmasaydım aralıkda doğumum olacakdı:çok üzgünüm:
ama malesef kısmet olmadı arada sizin dopiğinize bakıyorum umarım rahatsız olmamaışsınızdıra.s.

ecenur olurmu canım öyle şey sende fahri aralık annelerimizdensin hep gel aramıza mutluluk duyarız.üzülme sakın.rabbim sana hayırlı zamanda hayırlı evlat versin inş.hemşeri sayılırız bende tokatlıyım :) a.s.

kızlar hepiniz sağlıcakla alın yavrularınızı kucağınıza:nazar::nazar:
Ben düşük yapmasaydım aralıkda doğumum olacakdı:çok üzgünüm:
ama malesef kısmet olmadı arada sizin dopiğinize bakıyorum umarım rahatsız olmamaışsınızdıra.s.

ecenurcum buraya takilmak icin illa aralik annesi olmak gerekmiyor tatlim istedigin zaman gelip bizimle paylasabilrsin bu arada cok uzuldum cnm allah hayirlisini versin isallahhh tez zamanda yeniden hamis olursun cnm

Canım ya çok teşekkür ederimŞeniz
tabikide hemşeri sayılırız tokatlı arkadaşım çoktur benim memnunum valla:1hug:
lora canım benim sende çok sağolasın gerçekten çok mutlu oldum sizlerin bu güzel yaklaşımından inş bende en kısa zamanda hamiş kalırım yenidena.s.

geçmiş olsun Ecenur bebişin yukarıdan bakıp yanina gelmek için en hayirli zamani bekliyor... Ben de hamile kalmak istediğim sürecte hep bunu düşünmüstüm.
Doktor ne kadar zaman sonra tekrar deneyebilirsiniz dedi? Bunun belli bir süreci var mi?

masallah kizlar kiyafetler pek guzelmis hele hele gelinlikler rabbim o guzel beyaz gelinlik gibi temiz ve huzurlu bi omur versin size esinizle yavrularinizla

masallah kizlar kiyafetler pek guzelmis hele hele gelinlikler rabbim o guzel beyaz gelinlik gibi temiz ve huzurlu bi omur versin size esinizle yavrularinizla

amiiin canım,
hepimize inş...

Senin doğuma da az kalmış baya,
Allah hayırlı sonuçlara ulaştırsın inşa.s.

aaa ilk defa takvimi bu kadar ilerlemiş birini gördüm ne kadar muhtesem Allah bir avazda yavruna kavuştursun inşallah...

az kaldi ama ben oluyorum vallaha
sancidan kivranip duruyorum yoruldum allahim belim kirildi vallaha

az kaldi cnm ya ha gayret minik kizimizin fotosunu buraya koyarsin artik heee teyzesi sevsin biraz kiz corumlu sen artik dogumdan sonra gelmezsin be buraya hatirliyomusun sohbette konusurken her dogum yapan gidiyor ama ben gitmeyecem diyodun bakalim simdiden bizi mahrum birakiyon kiz kendinden cadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

X